İsteksizliğin sebebi nedir?

Arkadaşlar ortalama 1 yıldır evliyim ve müthiş bir cinsel isteksizlik var. haftada 15 günde bir oluyor. eşimde bu konudan çok rahatsız. Neden olabilir sizce. evli arkadaşlar varsa bana destek olabilirlermi.

Lütfen hakaret ya da saçma şeylerle cevap yazmayın.

Saygılarımla

0|0
1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• bende 1 yıllık evlıyım aynı sıkıntı bızdede var hatta esımın hayatında bırı olmasından suphelenıyodum esınınde rahatsız oldgu nokta suphesız budur. guzel kardesım oncelıkle maddı sıkıntıların varsa , iş ya da cevrende problemlıysen , kafana taktıgın sorunların varsa, normal. hıc bırsey yoksa bıle bılınc altında yatan senın dahı farketmedıgın derdın olabılır. kendını ona odaklamaya calıs esınle bu konuyu konus ıstegını arttrmak ıcın cesıtlı yollar dene olmuyorsa tekrar dene sıgaran alkolun varsa bı sure azaltmaya calıs veya alkole karsı degılsenız esınle ıcmeyı dene. renklılık katacaktır. bıtkısel ıstek arttırıcı kullanabılırsın kımyasal ılaclara bende karsıyım bıldıgımız koca karı ılacları bunda utanacak bırsey yok. ha yıne olmuyorsa eger bı uzmana danıs canını sıkmak ıstemem ama eger bu sorunu halletmessen esın yalnıs seyler dusunup senden uzaklasır dısarıya yonelebılır benım goruslerım bunlar. umarım bıan once cozume ulasabılırsın.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim. sizinle konuşmayı gerçekten çok isterim. ekledim ama kabul etmezsiniz sanırım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...