Nişanlım sünnet olmuş. Bu ne saçmalıktır ya?

Evet soruyu yanlış okumadınız. Ben bir erkeğim ve nişanlım sünnet olmuş. Dalga geçeceksiniz biliyorum, soru troll de değil. Afrika'da kadın sünneti olduğunu biliyordum ama Endonezya'da olduğunu bilmiyordum. Kendisi oralı. 1.5 yıldır skype ta görüştük. Buraya geldi. Nişan taktık. Hafta sonu okul açılmadan önce yeğenimin sünneti vardı. Beraber gittik. O bana yeğen kız mı erkek mi diye sordu. Dedim sünnet töreni bu. Tabi erkek. Nasıl yani dedi burada kızlara sünnet yok mu? Kendisi erkek kardeşleriyle beraber sünnet edilmiş küçükken. Sonra netten araştırdım. Bu kadının zevk almasını engellemek amaçlı yapılırmış. Ama şimdi ben bu kızı *iksem zevk almaz ki. Ne yapcam ben ya? Ya bir Rus kızı bulamadım ki, müslüman türbanlı diye bu kızı alalım dedik o da böyle çıktı.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ya çok kötü bişey ya.. klitoral zevk olamaz vaginal alabilir belki

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buna iyi açıdan bakılamaz mı acaba. Kadınlar klitoral orgazma çok alışırsa vajinal olmaları zor oluyo. Nişanlının durumunda olanlar klitorale alışmadığı için daha kolay vajinal olamaz mı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ciddi misin?
    öyleyse bile bu zevki tamamen yok etmez herhlde

0|1
    0|0
  • Orta doğu ve bazi Afrika ülkelerinde boyle bir şey olduğunu biliyordum, evet sacmaliktan, geri kafaliliktan ibaret

0|1
    0|0
  • Kandırmış ta olabilir sen görmeden bişey demek yanlış olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok ya niye kandırsın ki? Şu anda parmağımızda yüzük var. Nişanlısına yalan söylemez bence

• ılgınc

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• konu hakkınd abilgin yok saçma sapan yorum yazmışsın. hem sen hemde o dada çok zevk alacaksınız.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bence bilgisi olmayan sensin. Kadın sünneti zevki ve aldatmayı önleme amaçlı yapılırmış. Araştır. YouTube'da videosu bile var

• 2ay

bu o değil kardeşim. farklı tamamen almıyorlar. sinirler yıpranmıyor hatta dahada hassaslaşıyor. hepsi aynı değil.

Yükleniyor...