Tıp okuyan, jinekolog ya da hemşire var mı?

Tıp okuyan, jinekolog ya da hemşire var mı?

Qlairista isimli hapı verdi doktor.3 cmlik çikolata kistim varmış. Doktor pek ilgilenmedi baştan savma iş yaptı daha tahlil sonucu görmeden doğum kontrol hapı yazdıKısırlık yapar mı ileride? Hormon tahlili de yaptırdım sonuç şöyle

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• merhabalar, geçmiş olsun öncelikle... 10.71 hgb bayanlar için düşmeye meyilli ancak bu değerlerde ilaçtan ziyade kan yapıcı besinler önerilir. yanlız sizin demir değerinizde düşük olmalı keşke doktor onada baksaymış. bu halsizlik yapar buna bağlı olarakta sancılarınızın, adet döneminizin daha ağır geçmesi olası bir durum. fakat bu değerlere bakarak çikolata kistinizle alakalı bir yorum yapabilmem söz konusu değil malesef...

1|0
    0|0
    • 2ay

Diğer doktorum c125 değerini de iatemişti oradan kesin tanı koydu bu doktor diğerinin koyduğu teşhis üzerinden o hapı yazdı zaten kendi anladığı bir şey değil ultrasonu doğru düzgün karnımda gezdimedi bile göbeğime tuttu resmen o kadar bakmakla ne anladı sanki de tahlili bile görmeden hapı yazdı

• 2ay

başka bir doktora git bence yeniden

En İyi Kız Görüşü

• Yaw hap kullanacağına soğan kürü yap. İçme o ilaçları. Ne kdr heveslisiniz ilaç içmeye aonra kanser oluosunuz. Biraz doğada arayın çareyi. Doktora gittiğimde bir boğazım ağrıo dedim 3 tane ilaç yazdı 1000 lik antibiyotik yazdı. Hiçbirini kullanmadım. Bilinçsizce hareket ediyor bazı doktorlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Soğan kürü mideme dokunuyor midem hassas içemiyorum

• 2ay

vücuduma hormon sokmayı inan istemiyorum
      Midemde reflü var herşeyi içemiyorum yoksa ben de isterim bitkisel yolla tedavi olmayı. Hiç denemedim değil denedim içtikten yarım saat sonra çıkardım mide ağrısı da cabası.😓😓😓

• 2ay

O zmn doğal haline bırak. Benimde arkadaşlarım var bu sorunu yaşayan umursamıolar bişede olmuo yani. İlerde çocupunuz olmaz diye korkutan doktorlar. Gayette oluyor çevremde gördüm gözümle

Erkekler Ne Diyor 5

• kistlerinizin büyüklüğü ne durumda.. doktorunuz ultrasonda bakmış olmalı. ultrason sonucunu yazabilirsin. testleriniz normal..

1|0
    0|0
    • 2ay

Doktor ultrason aletini iki sürttü bïraktı aleti bastırmadı bile ondan önceki doktorlarım gibi muayne etmedi kist hakkında bir şey demedi ben sordum çikolata kisti dedi ben zaten biliyordum sadece büyüyüp büyümediğini merak etmiştim o konuda bir şey demedi

• 2ay

Kusura da bakma sinirden karmaşık yazdım ne dediğimi bilmiyorum üzgünüm fazlasıyla. Ortada net bir şey yok çünkü.

• 2ay

doğum kontrol hapı kanamanızı yogunlaştıran.. ama tekrardan bakması gerekirdi ultrasonda.. ayrıca doğum kontrol hapları sorunu tamemen ortadan kaldırmaz. bıraktıgınız an tekrardan nükseder.. cerrahi müdahale gerekebilir eger büyükse boyutu.. siz tekrar ultrasona girin ve sonuc kagıdını burdan bana gösterin.. geçmiş olsun

• Hangi hastaneye yani eğitim araştırmamı ya da özelmi gittiğin hastane ney?

0|0
    0|0
    • 2ay

Devlet hastanesine gittim doktor ameliuattan çıkıp muayneye gelmişti kapısının önü doluydu hatta öğlen molasında bile ameliyatım var ona gideceğim diye yakındı ilgilenmeme sebeplerinden biri de bu aslında

• 2ay

Bulunduğun yerde askeri hastane varsa oraya gitmen sana tavsiyem artık sivil hasta alınıyo askeri hastanelerde yoksa çikolata kistleri kötü huylu ve kanser hücreli değildir hani ameliyat son çare başvurulur 4-5 cm den 15 cm kadar görülüyo hani ameliyat olsan bile gebe kalma olasılığın %65 korkulucak bir kist değil öyle ilaçla tedavi edilir sendeki en küçük 3cm direk doğum kontrol hapı vermesi bir yandan doğru bir yandan yanlış yüzde elli elli bide hani ben fazla anlamam jinekoloji ve kadın hastalıklarından anladığım kadarıyla yorum yapıyorum en doğrusu dediğim gibi varsa bulunduğun yerde askeri hastaneye raporlarını götürmek onlar gerçek doktor oluyo yoksada askeri hastane ni üniversite hastanesine gitmen geçmiş olsun

• Tıp öğrenci siyim

0|0
    0|0
  • Başka doktora git

0|0
    0|0
  • Başka bir doktora git

0|0
    0|0
    • 2ay

Tıp ile ilgili bir bilgin var mı sonuçlar nasıl?

• 2ay

Yok mağlesef psikolojini bozma diye başka doktora git dedim

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu adet duzenleyici olarak vermistir. bikac ay sonrasi icin kontrole cagirdi mi
    aa bu arada kisirlik yapmaz korkma. rahat rahat kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Adetlerim zaten düzenli ama hiç gecikmez ki 😏

Yükleniyor...