Cinsel isteksizlik... Hangisi gerçek?

arkadaşlar bulunduğum hastanede bu hafta içinde bizim bölümee gelen hastaların 156 tanesi kadınlarımız cinsel soğukluk sorunuyla gelmiş şimdi buradaki ks üyeleri bayanlara bakıorum hepsi ateş parçası bir real hayata bakıorum hangisi gercek

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• burada her söylenen doğru değildir elbet vardır onlarda 18 19 20 ye kadar uzanan kişilerdir ama bakıyorum da soru soran cevap veren herkes biriyle birlikte olmuş olmak istiyor bazıları atıyor soru olsun diye yazıyor bazıları da kendi rezilliklerini tanımadıkları insanlara soru diye soruyor. gerçek hayatta evli çiftler genelde bir zamandan sonra isteksizlik başlar . bunun nedeni ya çok beraberlik ya da bazı psikolojik sorunlar olabilir.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ya herkez istekli olacak diye birsey yok isteksiz olcak diye de birsey yok o tamamen kişiye baglı ve karsıdaki partnere baglı misal ben gerçek hayatta da sanal da da cok istekliyim bunu da gururla söylüyorum korkmadan cünki cinsellik kötü bişiy degil aksine tadlı bişiy

0|0
    0|0
    • güzel bişeyde biz etrafımızdakilerden dolayı sizin gibi değerlerin var olduğuna inanamıyoruz sorun bu

• burasa hayal dünyası da ondan

0|1
    0|0
  • cidden yaaa hep cisellikle ilgili soru soruyorsun ya da ona cevap verıyorsun baska bırsey yok mu senın hayatında ? tek cınselık dusunuyorsun galıba

0|0
    0|0
    • iyide siz benim ne biliosunuzki nerede ne sorduğumu sizz söyleyincee dikkay ettim en cok saglıktaa sormuşum mesela hemde bunu yargılamak kimin haddinee herkes istediğini yapmaktaa özgür değilmi

• söylemek istemiyorum ama i,llaa yazmam gerekiyor hanımefendi ben tıp kadn hastalıkları son sınıf öğrencisiyim ve staj görüyorum içindeyim yani bu tarzz sorunların buda alakadar olmamı gerektirio

• anladım

• Burdaki sanal ortam bence gercek hayatla bir alakasi yok. Muhtemelen onlardada cinsel sogukluk oluyor beklentilerin karsilanmadigindan. Burdakilerin hem yasi daha kücük be ergenler :DDD

0|0
    0|0
  • Allah aşkına sen hastanenin hangi bölümünde çalışıyorsun ya da okuyorsun? Şu sorduğun sorulara bak sana öğretilen tek şey seks sanırım :D Mal mısın oğlum sen?

1|1
    0|1
    • helal :)))))

• okllaa soruların ne alakası var istediğimi sorma hürriyetim yokmu nasıl bağdaştırdınız anlayamadım

• Tabii ki istediğini sorma hakkın var da yok okulda kadınların yürüyüşünden bilmem ne anlasiliyormus geçen hafta hoca anlattı yok kadınlar bilmem neymiş geçen hafta hoca anlattı yok bilmem ne bilmem ne dün hoca anlattı hocalar sırf seks anlatıyor galiba o nasıl bir ders nasıl bir literatür ise! :D Hem madem tıp öğrencisisin en az 13 yıldır okuyorsun demektir bu neden hala yazı yazmayı öğrenmedin? He bu arada çok talibin var mı sitede canım istediğin ilgiye ulaşabildin mi bari? :D

• valla ben de burada bakıyorum erkeklerin çoğu yatakta aslan kaplan olduklarını iddia ediyorlar. benim beraber olduklarımda da nedense hep erken boşalma ve erekte olma sorunu vardı?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• settar teyyarı tanıyonmu Rahmetli oldu...

Ks'dekiler rahmetliden fazla atıyo

Nur içinde yatsınn

0|0
    0|1
  • Ks deki bakire bayanlar çok istekli

0|0
    0|0
Yükleniyor...