Kapat

Kız taklidi yapan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu sitede dikkat ettim.Çok kız taklidi yapan erkek var. Direkt erkek ağzı kullanıyorlar.Cinsellik bölümünde gizli olmadan, profil gizlemeden rahatça paylaşım yapıyorlar. Güya birde foto koyuyorlar :D Hatta arkadaş listemdeki bazı kızların bile erkek olduğunu düşünmeye başladım.

Bu tipler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunlar gay mi yoksa akıllarınca eğleniyorlar mı?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• onlara etekli ip n e ler diyorum ben onlar ip n e

bazılarıda lez taklidi yaparlar kızlarla sanal sex yaparlar facebooktan biliyorum bunlar facede dolu kimisi erkek arar kimisi lez taklidi yapar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu site ve diğerlerinde de aynı. 10 kıza 90 erkek var. Hal böyle olunca bir de erkek milleti kızlarla iletişim özürlü olunca başlıyor saldırganlaşmaya her kıza asılmaya. Kızların da dötü kalkıyor abazan erkek milleti iyice azıyor Kimseyle iletişim kuramaz oluyor. Bir kısmı cin fikirlilik yapıp kız nicki alıyor. Böylece dötü kalkık kızlarla iletişim kuracağını sanıyor ama bu sefer hemcinsleri rahat bırakmıyor. Kimi iyice havaya giriyor devam ediyor kimi erkeklere hiç pas vermiyor kimi de işletip sonunda küfretmek gibi şahane bir eğlence buluyor.

Gay değil bunlar bildiğimiz i*ne...

Not: Eşcinsel arkadaşlar alınmasın onlara saygım var. İbne lafını cinsel tercihi kastederek değil şerefsiz anlamında kullandım.

0|0
    0|0
  • kendilerini kabullenememiş henüz kişiliklerini aramaya çalışan basit insanlar olarak düşünüyorum.. ezikler işte anla :)

0|0
    0|0
  • Funde nin profil fotoları fake

1|0
    0|0
  • Kızları ve bazı erkeklerin sevgililerini tuzağa düşürmeye çalışan sözde uyanık o* çocukları...

0|0
    0|0
  • Truva atı onlar, kaleyi içten fethetmeye çalışıyorlar.

0|1
    0|0
  • bu tiplerin gay oldugunu düşünüyorum :D normal bir erkegin yapacagı şeyler degil çünkü

bu arada bende şimdiye kadar profilimi hiç gizlemedim ama normal bir erkegim yani demekki neymiş isteyince oluyormuş :D

0|1
    0|0
  • az once bir baslikta gizli erkegin biri ben kizim cok egleniyorum diye yorum yapiyordu onlari napicaz?

0|0
    0|0
  • yanlış bir şey ...

0|0
    0|0
  • sen ne sordun şimdi tam olarak :)

0|0
    0|0
  • bende erkek kılığına girmiş bayanım ne var bunda? ( şaka lann eklemeyin haa hemen )

0|0
    0|1
  • Keske kisilik kategorisinde sorsaydin cinsellik degil kisilik problemi bu ;)

0|0
    0|0
    • Eşcinseller mi diye sordum. O yüzden.

• Tamm iste kisilik bozuklugu :) nese ne iyi tespit*tebrikler

• onlarda erkek lezbiyenler:))

0|0
    0|0
  • Anlayamıyorum bence saçma

0|0
    0|0
  • onlar kendilerini kandırırlar iş reeele gelince sap gibi kalmak daha kötüdür,insan neyse o olmalı

0|0
    0|0
  • Aynen katiliyorum sana...:)

0|0
    0|0
  • bence bu bir tür sapkınlık:)

0|0
    0|0
  • Etekli abiler varda sakallı ablalar yokmu

0|0
    0|0
  • beyinleri kız demek ki =)

0|0
    0|0
  • senden supelenmelımıyız canım

0|0
    0|0
  • taktik yapıyorlar işte eğleniyorlar çok takmamak gerek

0|0
    0|0
  • ayol ne kız taklidi normal halimiz bu şekerim aksjaksjksajkas

0|0
    0|1
    • he bak şaka bir yana fundeden bnde şepheleniyodum ama grimoire yi bilmem pek denk gelmedim

• Alayi ismet ... helal olsun sana cok iyi bir paylasim 5 yıldız. .. onlarin alayi GAY.

0|0
    0|1
  • türkçe konuşmasını öğren önce

0|0
    2|0
    • Neden kızıyorsun? Kız hesabın mı var :)

• Kendini de gizlemişsin. Evet arkadaşlar. İşte bu kız taklidi yapan gay.

• çükümü görmek istiyosan yapmam öyle bişey.gizli yaptım çünkü soru sorduğumde gelip tropllük yapma diye.kızlar mı erkek taklidi yapıyo erkekler mi kız taklidi ne diyosun.bir de üye ismi vermişsin olmaz böyle

Kızlar Ne Diyor 3

• Öğrenmesi kolay skype ver aç kamerayı gör. ;) Ayrıca bu kadar şikayet edicek bişey yok.Engellersin olur biter.Mutlaka her ortamda pembe nickli maviler var. Saygısızlık etmiyolarsa bence zararları yok.

0|0
    0|0
  • haha niyeti bozmuşlar desene

0|0
    0|0
  • hakılısın bide katamoen var bide

0|0
    0|0
Yükleniyor...