Sizce lezbiyen olma ihtimalim var mı?

Daha önce hiç böyle bir sorun yaşamadım ve öyle olduğuma ihtimal bile veremiyorum ama bilmiyorum işte. okulumuzda bir kız var aynı benim çok sevdiğim yabancı bir oyuncuya benziyor ve ben onu görünce bir mutlu oluyorum. kızı tanımıyorum bile okulda onu takip ediyorum gidip konuşamıyorum bir olay olmadan onu göreyim barii falan diyorum. ondan sonra önceleri çok beğendiğim çocuklar vardı. Ian somerhalder hayranıydım. ölüyordum ona ama artık o kadar etkileyici gelmiyor. ve bir sorun daha var. Lydnsy fonseca'y çok tatlı buluyorum ama lezbiyen cinselliklerin iğlenirim. nefret ederim ve daha önce 2 tane lezbiyenden iğrenç teklifler almıştım. tabii ki kabul etmedim sizce ihtimal var mı?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kız çok güzeldir hoşuna gitmiştir ama güzelliği vajinası değil yani , olur böyle şeyler ama bida teklif eden arkadaşın olursa bayan , ben de lezbiyenim :) numaramı veriyorum

0534 032 23 * + :D

1|0
    0|0
    • hahaha :D tamam eğer bir daha teklif gelirse söylerim onlara numaranı. çok güzel falanda yaparım :D

• :))

• Anladın sen sana lazım olan kısmı :D hadi iyi geceler .

Erkekler Ne Diyor 14

• hormaonal bir durum panpa ...adet döneminde misin...

1|0
    0|0
    • hayırr

• erken o zaman! :D

• bence yok ya.

sen iyi birisin.

1|0
    0|0
    • iyi biri? teşekkür ederim ama nasl bu sonuca vardın

• hadi iyi geceler sana :D

• sanada

• sanırım harika bir kucak dansı beni daha çok tahrik eder ..

tabi sonrasında bende ona unutulmaz bir sevişme ile nokta kayarak..

0|0
    3|0
    • manyak mısın? ne diyorsun alakasız alakasız

• yavaş yavaş kayıyorsun bence o tarfa doğru..bunda da yabancı oyuncuya benzıyen kızın buyuk etkısı var..onu begendıgın oyuncunun yerıne koyup ona hayran olmaya basladın ve hormonların artık farklı şeyler salgılıyor..

0|0
    0|0
    • bu olmamalıydı. benim lezbiyenlere hiçbir lafım yok istedikleri gibi olabilirler. ama ben öyle olmak istemiyorum. nasıl kurtulabilirim? hoşlandığım bir çocukta yok

• alıskanlıklarının degısmeye baslaması kotu..

• Kendine sormalısın bu soruyu, kendi isteğinle alakalı tamamen. Bize anlattığın durumları tekrar düşün; onlar gibi olmak için mi hoşuna gitti, yoksa cinsel açıdan mı? Buna göre karar ver.

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep ön yargı...

0|0
    0|0
  • hayranlık duyuyorsun o kadar.

0|0
    0|0
  • her kadının lezbiyen olma ihtimali var tatlı bulduklarında sevişmek öpüşmek gibi fantaziler kurmuyorsan birşy olmaz

0|0
    0|0
  • ilgi ve hayranlik var sende biraz...

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olma ihtimalinin matematiksel formülü: (?R" + 2?R) / 0,5(a+b+c)

0|0
    0|0
  • sacmalama bee

0|0
    0|0
    • saçmalamış mıyım? bilmiyorum benim arkadaşlarım benimle çok alay ediyorlar.

• hani kıza taktığım bir isim var. melanie diye. göçebe filmindeki kız işte. her neyse diyorum gelin benimle onu takip edelim beni yalnız görmesin veya onu görmek istiyorum sınavdan önce göreyim falan. sonra lyndsy için çok güzel çok tatlı aşkım ya. falan diyorum. bana sen manyaksın diyorlar. ablamda sen lez olmuşsun falan. psikolojim bozuldu

• hayran olabilirsin ama duygusal ya da cinsel anlamda birsey hissetmiyorsan sorunyok hissediyorsan cevrene göre buyuk bir sorun yasayabilirsin. bazen mantıgınlada hareket etmelisin.

• Var

0|0
    0|0
  • Var kesin lezbiyensin

0|0
    0|0
  • bu soru silinir önce bunu söyleyeyim.bu hislerin değil belki ama bu düşüncelerin nedeni ergenlikten.ilerde geçer sanıyorum çok kasmazsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şincik güzelim, aynı şey bendede var ama lezbiyen değiliz, sadece hayranlık oluyor o. Mesela ben otobüste giderkene falan hoş bayanların kalçası göğsü koluma ya da biyerime değdiği zaman heyecanlanıyorum, tahrik oluyorum, hoşuma gidiyor. Normaldir diye düşünüyorum sıkıntı yapma :D

3|0
    0|1
  • Lezbiyen sadece kendi cinsine ilgi duyanlara denir sen daha ilgi duyup duymadığından bile emin değilsin lezbiyen cinselliğinden nefret ediyosun ve 2 tane lezbiyen sana iğrenç tekliflerde bulundu demek vay anasını ..

3|0
    0|0
  • lezbıyen cınsellıgınden ıgrenıyorum dıyordun lezbıyen mıyım dıyorsun ,hayransın o kadar .

2|0
    0|0
  • yabancı ünlüye benzettiğin için öyle merak etme sen sanki o oyuncuymuş gibi aslında kıza ilgin yok yani umarım öyledir

0|0
    0|0
  • Beni de arkadaşlarım Hürrem'e benzetiyordu. O günden beri diziyi ve Meryem Uzerli'yi takip ederim. Ama bu lezbiyenlik anlamına gelmez. Bence seninki de böyle bir şeydir.

0|0
    0|0
    • benimki bildiğin takip etmek. okulda falan çok tatlı geliyor bana. heyecanlanıyorum falan. biliyorum iğrenç geliyor kulağa ama.

• yalnız cidden benziyosun.

• Evet, bunu çoğu arkadaşım da söylüyor. Gerçi ben pek benzerlik görmüyorum.

• heee lezbiyensin :D şaka gibi ya google da bir araştır bak bakalım lezbiyen kimlere deniyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...