Hiç birinin bekaretini aldınız mı?

Bu gece seviştiğim kız bakire çıktı ama hiç de bakireliğini dert etmeyen birisiydi. İstiyorsan boz, seni içimde istiyorum, farketmez benim için dedi. Ben de vicdan azabı çekmemek için, cesaret edemedim ama biraz pişman oldum. Şimdi öyle diyen bir kız bakireliğe önem vermiyor belli. Bugün ben yapmadım, yarın başka bir adam çatır çatır mikecek hatunu.

Siz hiç cesaret edip de bir kızın bakireliğini bozdunuz mu ?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• evlenmeyecekseniz yapmayın.

0|1
    0|0
    • One night stand idi ne evlenmesi :)

• Kardeşim benim ileri kafa olmuşun ama (!) düşünceye saygı duymayı öğrenememişin.bak oraya bence yazmısım ingilizceside ı think demek.ileri kafadan olsa gerekki algılamada sıkıntı var sanırım.kapişş mi yavrummm.sütünü içtiysende yatabilirsin artık.ha bu arada ceavaplar agır geliyosa soruda sorma . Gerçi ileri kafalıların soru sormasınada gerek yokki o zaka yetmesi lazım size.cok kullanmadıgınız için demekki ...

• Senin ingilizceni yesinler la artist tamam sensin mk sensin ;) Hadi git sabah namazın var senin. Daha 3 çocuk yapacaksın bol bol dinlen

Kızlar Ne Diyor 3

• en iyisini yapmissin yapmamakla bosver sacmalamis kiz pisman olurdu ertesi gün

yada basina bela olurdu :)

0|0
    0|0
    • Nasıl bela olabilirdi ?

• sende tam hanzosun konususa bak ya bozmadiysan bozmadin*cevirde götünü boz deli mi ne

• Kezban mısın kızım ?

• Neden pisman oldun. Kizi yapamadin diyemi uzuldun. Birak kime bpzduracaksa bozdursun. İcimde hissetmek istiyorummuedi bak bak. Pisman oldudan ara kizi gel ben boziyim de ama dikkat et sonra sulalesi seni bozmazsin. Bakire kizlardan uzak durun bence

0|0
    0|0
    • Durdum zaten ellemedim hiç. Kimsenin vicdan azabını çekemem ben.

• kız istiyosa yapcaksınız kızlar küfrediyo sonra size oç korktu yapmadı diye :D

1|2
    1|0
    • Kafalar iyiydi ama

• Rahat konusan kıza o* damgası vurandan baska bir şey beklenmez zaten

• diyelim ki özgürce yaşıyorum bu yine de beni o* yapmaz o mesleğe de saygınız olsun azıcık sizi çekiyolar be

Erkekler Ne Diyor 11

• ben bakirim

5|2
    4|8
  • Bana da ki kere denk geldi asla kabul etmedim. Üstelik kendileri ısrar etmelerine rağmen. ama ilk ilişkilerirnden sonra geldiklerinde ilişkiye girdim. Kadın seninle bir kere beraber olmak istediyse ne yapar ne eder sonunda seninle beraber olur. Gururuna yediremez.

0|1
    0|0
  • bir değil, iki değil, 3...

ben kimseye vaadlerde bulunmadım. istediler ve oldu. bu kadar basit, uzatmamak lazım.

0|0
    0|0
    • Keske bende yapsaydim bozmami istedi epey. Fuckbuddy bile yapardm onu ama kiz sevgiliyiz siye tutturacakti

• bıraktın kaymağı başkaları yesin dedin ha bende yoğurdunumun yerim dedin vay bee

1|0
    0|0
  • en iyi bence sen yapma başkası yapsın sonra gelsin yanına öyle yap sen

0|0
    0|0
  • bana söyle ben yaparım yani :D

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın bnce bn olsam bnde bozmazdım

0|0
    0|0
  • karılarda puzzle gibi :)) yap boz oldular

0|0
    0|0
  • 5 kere başıma geldi bu olay hiçbirini ben istemedim.

0|0
    0|0
  • 3 kez bakire kizla birlikte oldum.

4. Olabilirdi ama senin gibi dusundum.cunku kiza birsey hissetmiyordum,halada dogru bulmuyorum.bosver iyi yapmissin.

0|0
    0|0
  • param yetmedi :(:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...