Ters ilişki ile kalça büyür mü?

ters ilişkiye devamlı giren kızların kalçaları büyük olurmuş birde kızların yürüyüşünden bakire olup olmadıkları belli olurmuş doğru mudur acaba

0|1
5|10

En İyi Kız Görüşü

• ben senin zihniyetine tukureyim. evet türkiyede her 3 kadından 2sinin kalçası büyük o zaman herkes anal seks yapıyo. a bide paytak yürüyosa kesin bakiredir. gerizekalıya bak ya. ciddi ciddi soruyo musun sen bunu? şaka falan mı yoksa? ay bide 30-35 diyo yaş. yaşına hürmeten uzatmıyorum.

4|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 30-35 yaşında buna inanacak kadar mısın?

0|0
    0|0
    • inandığımdan değil sordum sadece hem yaşım 28 orada öyle olmuş anlamadım değiştiremedim de bilmediğim için sen biliyor musun

• Yuh ya bakireligi yuruyusten anlanilmaz cok sacma ama evet anal yaptiran kizlarin poposu buyuk oldugunu bende duymustum

0|0
    0|0
  • kalçanın büyüklüğü yapısal birşeydir. mantıklı olun azıcık ya

neymiş yürüyüşünden anlaşılırmış giydiğimiz ayakkabı bile yürüyüşü etkiler

2|1
    0|0
  • bunu tam anlamıyla anlaman için seks akademisinde okumuş olman lazım yoksa 3 5 kızla birlikte oldum bu böyle anlarım ben yürüyüşünden bakışından diye bir şey yok hikaye onlar

1|1
    0|0
    • 3 5 değil 35 kişi oldu ama ben hala anlayamıyorum

• kesinlikle haklısın bir bakışta anlıyorlar valla

• yürüyüşünden değil ama bakışından anlarım... iddia ediyorum...

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • hiç biri doğru değil

0|1
    0|1
  • Yok öyle bi' dünya..

paten giyen hatunun bacakları ayrı oluyor, ne yani hepsi motor mu?

0|0
    0|0
  • beyinler bakire kalsın...

0|0
    0|0
  • Sen şimdi seni leyleklerin getirdiği masalına da inanırsın :(

0|0
    0|0
  • Hayır doğru değil

0|0
    0|0
  • sorduğun soruların hiç biri doğru değil

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaşın kız arkadaşı manken gibi çıtır bir kızdı bunla çıkmaya başlayınca poposu büyüme başladı kızın arkadan yapıyormuş kız bakireymiş belkide tesadüftür ama o bebek gibi müthiş seksi hatun çok kilo aldı acayip çirkinleşti

0|0
    0|0
  • hee zaten popo estetiği dedikleri o oluyor dr bikaç ilişkiden sonr abüyütüyor. Hiç aklın alıyormu böyl ebişeyi ? eğerki büyütüyor ise beyni küçük olanlarada aynı taktiği uygulayalım

0|0
    0|0
  • zaten sınırlı soru sorma hakkı varken bu şekilde harcamak tam bir israf değildir de nedir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...