Prezervatifi Nasıl alcam :) ?

Alışveriş merkezıne gittim kasiyerlerin çoğu bayan onuda geçtik arkadaş prezervatifler için bir kutu yapmışlar anlamadım dışı plastik cam ile korunuyor yanı onun içinde kutu var bunu ben nasıl alcam elımde gotursem öyle buyuk bır cam yapmıslar kı bellı edıyor acaba camın ıcınden cıkartıp mı alacaz bılgısı olan var mı?

0|0
4|24

En İyi Kız Görüşü

• sadece orada değil marketin iççerisinde genelde kozmetik reyonu çevresinde olur oradan al ne var bunda

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam da buyuk kutunun içinde cam gibi onuda kasada çıkarıyorlar büyük ihtimal milletin bakışı yeter ya

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden gizleme ihtiyacı duyuyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Eczaneden al bence

0|0
    0|0
  • camlı alıyorsun
    kasada çıkarıyorlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Yapma ya o ne saçma şey öyle be

Erkekler Ne Diyor 23

• Millet satın almaya utandığından çalıyor demek ki alarmlı kutuya koymuşlar 😄 İsteyeceksin, çıkarıp verecekler.

0|0
    0|0
  • Onlar oraya prezervatifi koyarken utanmıyorda sen alırken mi utanıcaksın:)

2|0
    0|0
  • Camı kasada çıkartıyorlar çalınmasın diye.

0|0
    0|0
  • Bim den al paraşüt marka 😂😂😂 onlarinki acikta 😂😂

0|0
    0|0
  • Eczaneden al yahu ya da getir getirde varsa ordan sipariş ver

0|0
    0|0
  • Beğendiğin ürünü elinle işaret edip bir kutu X diyeceksin kasadan okutacaksın bu kadar basit :)

1|0
    0|0
  • Dostum bayanlardan utanmana sıkılmana gerek yok. Oradaki arkadaşlar satılan ürünlerin ne olduğunu bilmiyorlar mı?

1|0
    0|0
  • Başka büyük marketten al ilk defa cam olayını duyuyorum camlı olmayan biyerden al.. kasiyerden cekiniyorsan birkac ürün daha al onların arasında kaynar o sende elindeki tek prezervatifi kıza uzatmıs olmazsın..

0|0
    0|0
  • Ambalaj nasilsa oyle al kardesim. Herkes isini yapiyo sonucta , sen almak istiyosan alacaksin kasiyerde ucretini alacak.. Oyle bir utangacliga gerek yok. Kadin pedlerini erkek kasiyerlerden alan kadinlarda var..

0|0
    0|0
  • Direk al ben almıştım kapalı bayandı prezervatif diye kasadan geçirdi söyleyerek😀

0|0
    0|0
  • Kasaya kadar kaşıkçı elması gibi taşıyosun onu

1|0
    0|0
    • 2ay

Sıkıntı orda işte yanı onu orada çıkarma gıbı sansımız yok mu

• 2ay

Yahu yapmaya utanmıyorsun almaya utanıyorsun ne adamsın ya :D

• Bimden al orada kutu yok aynı ürün orada da satılıyor

0|0
    0|0
  • yaw sanki millet hiç kullanmıyor ped almak gibi kolay buda takma kafana git ver kutuyu onlar açıyor lar :D

0|0
    0|0
  • abi condom marketten alınmaz benzinlikten alınır gece 12den sonra az kafanızı çalıştırın

1|0
    0|0
  • Kasada çıkarıyorlar o camı

0|0
    0|0
    • 2ay

ulan zaten Türkiye şartların da insanların nasıl baktıgı malum birde kutuya koymuşlar ya

• Nalbuurdan al.. Çivi kutusunda falan el altından veriyorlar. Bana 15'lik beton çivisi de.. Tamamdır.

0|1
    0|0
  • Utanmamalısın

0|0
    0|0
  • internetten al sen.

0|0
    0|0
  • öyle kasaya götüreceksin kasada onlar sökecek o camı öyle alacaksın.

0|0
    0|0
  • Yazık sana yaa

0|0
    0|0
  • Camı kasada acacaklar a101 den al :) onlardada kaliteli markalr vardı

0|0
    0|0
  • Parayı verecen, düdüğü çalacan agaaaa

0|0
    0|0
  • ben aldım gecen bır super marketten kasıyerde bebek gıbı bır kızdı hıc utanmadım kendısı bana verdı cok hosuma gıttı ne utanması ya utanma gıt al utanılcak bırsey yok sonucta saglık ıcın o

1|0
    0|0
Yükleniyor...