Erken boşalma problemini nasıl yenerim?

arkadaşlar 22 yaşındayım,2 ile 3 dakika arasında boşalıyorum.
Bir yerde okudum ingiliz erkekleri 8 dakikada boşalıyormuş, bunu duyunca kendimi çok güçsüz bir erkek hissettim, ileride evlendiğimde bu böyle giderse rezil olurum ;( nasıl düzelecek, zamanla yoluna girer mi?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme mast ile cinsel ilişki arasında dağlar kadar fark var.

0|0
    0|0
    • 2ay

ciddi misin bro? milli olmadım daha

• 2ay

Aynen kardeşim. Hiç kafana takma senin o 2-3 dakka en az 20-30 dakika olur sevişirken rahat ol.

• 2ay

Ben katılmıyorum. Mastürbasyonu aceleye getirir ve biran önce boşalma derdine düşersen refleks haline gelir erken boşalma sorununa dönüşebilir.

Kızlar Ne Diyor 1

• evlenince düzenli ilişkiyle düzelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ilk zamanlarda biraz erkn bosalabilirsin ama zamanla partnerine uyum saglayacaksin ve gitgide uzayacak. Tabi uyum sureci bir kac ayi gecerse doktora gorun.

0|0
    0|0
  • Erken boşalma için düzenli bir seks hayatında ya da evli olman gerekiyor düzenli olarak yaptığında bu problem ortadan kalkar psikolojik olarak kendine baskı yapma.

0|0
    0|0
  • Erken boşalmayarak tabiki

0|0
    0|0
  • Düzenli ilişki sart bilede penıs kaslarını kuvvetlendır onuda ıdrarını tutuyomusun gıbı sık kaslarını sıkılı tut 15 e kadar say sık sık yap bu egzersıszı

0|0
    0|0
  • Doktora git vardır çaresi

0|0
    0|0
  • Mastürbasyonda çabuk boşalman normal. İlişkide uzayabilir + kegel egzersizlerini dene

0|0
    0|0
  • boşalmaya yakın sikinle kalça deliğin arasındaki bölgeye 3 dk baskı yap sonra bırak devam et aynı seyi sık sık yap işe yarar

0|0
    0|0
  • kız bul önce

0|0
    0|0
  • Mast yaparken degil dimi bu bahsettigin sure

0|0
    0|0
    • 2ay

mast kanka

• 2ay

eyw reiz umarım.

• 2ay

Erken bosalmanin standart bir suresi yoktur aslinda. Partnerinden erken bosaliyorsan onun adi erken bosalmadir kadin 60 dk da bosaliosa sen 61. Dkkada boslamak zrndasin bu yuzden iliski sirasinda ve oncesinde kadini ne kadar azdirrsan ve sen ne kadar kendini kontrol edebilirsen faydana kolay gelsin.

Yükleniyor...