Bakire olmayan ama severseniz evlenir miydiniz?

Bakire.olmadigi icin sevdiginiz ya da hoslandiginiz bir kizla evlenirmiydiniz. Mesela pisman olmus ama eski sevgilisiyle yapmis olan bir kizla ya da sebebi var yani sirf zevk.icin yapmadi mesela kandi kandirildi ve aldandi yapti. Boyle bir kizla evlenirmiydiniz. Kizlar siz bunu sevdiginiz adamdan saklarmiydiniz yoksa soylermiydiniz

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek yaptığı zaman tecrübe olacak. Etrafındaki omuzunu sıvazlayacak.

Erkek yapmadığı zaman enayi gözüyle bakılacak. Hor görülecek.

Kadın yaptığı zaman adı kötü kadına çıkacak.

Eşitlik ilkesi Türkiye sınırları dahiline uğramadı, uğramayacak, uğramaz da.

4|4
    0|0
    • Cok haklisin dinimkzde erkegede.kadinada yasak ama kulturumuzde erkek yapmazsa hor gorulur.cok sacma iste

• Ah ah. Erkeklerin cogu sizin gibi dusunmuyir ve kadinlari pek deger vermiyirlar bir muddet sonra

• Bende diyorum ki zaten önce siz kendinize saygı duyun. Kendinizi eşit görün. Ondan sonra bunu erkeklerden talep edin. Kadınlar olarak çok şeye boyun eğiyorsunuz. Siz bize birşeyleri öğrettikçe biz erkekler daha iyi olacağız. Kendimize hizmetçi almadığımızı anlayacağız, kadınlara duymayı öğreneceğiz, eşit olmayı bileceğiz.

Kaynak sizsiniz. Uzlaşmak ve fedakarlık etmek yerine eşitlik isteyin.

Bu asilik veya başkaldırı değil. Düzene girmek, doğru olanı seçmektir.

Erkekler Ne Diyor 29

• Arkadaşım artık kimse sevgilisine bakire misin diye sormuyor... Ayrıca bekaret için seninle evlenecek biriyle de evlenme...

4|1
    0|4
  • O ne oyle aglak aglak anlatmissin, nasil bir arabesktir bu.sirf zevkten yapmamak nedir, acitasyon yapma.

Ben evlenmek isteyecek kadar seviyorsam bekaretine gore mi karar vericem? Herkesin bir gecmisi oldugunu unutmasin kimse, kendilerininde bir gecmisi var.

5|0
    1|0
  • Ben de bu konuyu çok düşündüm,ama şu kanıya vardım;

1. çok sevmem gerek ama bu sevgi ileride bir şekilde azalacağı ve bir seviyede olacağı için ne yaparım tam bilemiyorum ama istemeyebilirim

2. ne olursa olsun. ileriyi düşünemeyen biriyle birlikte olmak istemem. evlenicem seninle diyip bekaretini veren bir kız bence ne olursa olsun aptallık etmiş olur. bu zayıflıktır. belki yanlıştır düşüncelerim ama bir erkek olarak böyle düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Aynı şeyleri yazmamak için linki veriyorum. Saygılar.

link

2|0
    0|0
    • Tsk gordumemistim yoksa bu soruyu sprmazdim

• Valla ben evlenirdim de geçen arkadaşım sırf bu yüzden kızı bıraktı üstelik yeni tanışmışlardı çok üzüldüm benim arkadaşım bu kızı nasıl bıraktı aklım ermedi ben seversem böle şeyler vız gelir saçma şeyler hayatta herkes hata yapar kimse sütten çıkmış ak kaşık değil bun bende dahil olmak üzere ...

3|0
    0|0
  • kime vurdurduysa ona gitsin bana öylesi nasip olmasın inş.

2|6
    0|2
  • neden olmasın beyni bakire olsun bacak arasını napım

4|1
    1|2
  • Bakire bir kız ile evlenmem söz konusu olmaz.

2|0
    0|2
  • tabii ki evlenirim benim evlenmek için kriterlerim farklı bekaret önemsiz

3|1
    0|3
  • bide ben vurur geçerdim onu yapandan hayır gelmeez artık

1|3
    4|4
  • ben öyle birine 6 senemi verdim ve çok çok çok pişman oldum artık kesinlikle istemem.. bekaretini kaybettiği için değil, tüm güzelliğini, inancını, güvenini, aşka dair herşeyini bir başkasında tükettiği ve bana bir enkaz olarak geleceği için istemem...

0|0
    0|0
  • Evlenirdim..

2|1
    0|1
  • Zor bir durum. Yaşamadan bilemem.

0|1
    0|0
  • kimse kimseyi aldatmasın artık bir çok kız bakire degil ve hepsi evleniyor bunlar herhelde uzakdan erkek getirip evlenmiyorlar hepimiz kabül ediyoruz işte.

1|1
    0|0
  • evet beraber olurdum

çünkü zamanında bende bakire birinin bekaretini alıp terkettim

bakire istemeye şimdi hakkım yok

2|1
    1|2
  • 5 sene önce olsa evet derdim de,şimdi düşünürüm

0|0
    1|0
  • hmmmm kesin ve büyük konuşmak istemem ama olabilir..

1|0
    0|0
  • Belki ama ilk tercihim olmaz.

0|0
    2|1
  • benim basima gelen olay..2 senelik beraberlik sonra bakire olmadigini ögrenmek..suan karmasik duygular icerisindeyim..ne yapacagim bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • durumuna bakarım. eğer dediğin gibi zevk için yapmamışsa hata etmişse olabilir yok ama öyle bir onla bir bunla düşüp kalkmışsa yok evlenmem.

1|0
    1|0
  • evet .

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle sekse doymuş olacaktır onun için evlenmezdim zar meselesi flaan değil aslında olay

0|1
    1|2
  • kızların gönlü geniş bu devirde ben olsam evlenmem :))) sürünsün

0|1
    2|1
  • düşününce içimi acıtıyor mesela kabul ettim evlendim sonra karım başka biri ile çırılçıplak yatmış bu düşünce aklıma geldikçe çok üzülürdüm bu yüzden kabul etmezdim

0|1
    0|0
  • eğer bakire olmadığını evlenmeden önce söylerse bende becerir ayrılırım

0|0
    6|7
  • evlenipte boşanmış olan ile olabilirde

sevgilisiyle ilişkiye giren madem okadar güvenip

sevmişde benim kapımda ne işi var

2|2
    2|1
  • sen kendini anlattın galiba biraz

1|0
    0|0
  • genel.evlerdekilerin de bozuk. ama en azından kafada sevişmiyorlar. para kazanıyolar

1|0
    0|0
  • Midesi saglam olanalr belki evlenirler.

Diğerleri evlense bile sürekli aklına geldiginde kafayı yer.

Cünkü neler yapmıştır kimbilir seni bozan kişi di mi?

aklına binlerce şey gelir. herşeyi yap sonra da karsına gec ve sev bu mu ?

0|0
    3|1
    • Ama aldanmis hata yapmis olamazmi erkeklerin coguda bakir degil kizlar kabul ediyorlae yani

• aldanmış hata yapmış diyorsun da beynin neye calışıyor senin ? evlenene kadar bekleyemedin mi? acelen ne?

Kızlar Ne Diyor 2

• diktirirler kızlar da sankı ne anlayacaklar erkekler bu kadar boş işlerle ugrasıyorlar işte :D

0|0
    0|2
  • kızların maalesef hata yapma hakkı yok ...

0|1
    0|1
Yükleniyor...