Bu saplantidan nasil kurtulabilirim?

Oncelikle 27 yasinda evlenmemis bir kizim erkek arkadasim da yok isteklerimi masturbasyon yaparak karsiliyorum anca yaptiktan sonra buyuk sucluluk duyuyorum soyleki ciplak elimle vajinama degince elimi yikasam bile elimi degsirdigim seylere (ekmek, gibi) acaba bulastimi diye dusunuyorum. elime lateks eldiven gecirip yapiyorum. * yinede huzursuzum. o olaydan sonra yemek yaparken acaba elimden bisey gecti mi diye dusunuyorum. aileme bisey bulastirma korkum var. bu olayin ustesinden nasil gelebilirim.20li yaslarimda hic onemsemezdim ancak simdi oldukca huzursuz ediyor beni.

Güncellemeler:
2ay Uzerine gidersem atlatabilir miyim?
2ay Ellerimi camasir suyu katkili temizleyici ile yikiyorum

1|2
8|59

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan kendi vucut sıvısından tiksinmemeli biz Orayi ağzımıza alıyoruz dilimizi sokuyoruz... Surekli hastalık saçan bulaştıran bir yer degil orası aksine gayet temiz malum idrarda bakteri olmaz aksine temizler

1|0
    0|0
    • 2ay

Eskiden ben bu konuda cok rahattim. bir seneden beri olan bir durum. ne yapmaliyim.

• 2ay

Yalniz degilmisim :)

• 2ay

Evet :)

En İyi Kız Görüşü

• Kızım deli olma yikiyorsun geçiyor ayrıca mast sonrası suçluluk duygusu herkeste olan birşey cunki rahatliyorsun ve yapmıyorsun o an daha eline bulaşan bişey yok ayrica da sadece kendine böyle bir takıntı yapmışsın

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 58

• Soyle dusun oranin ph dusuk yani biraz asidik bir ortamdir. Kolay kolay mikrop varinmaz. Idrar antiseptiktir. Ayni dirum annen icinde gecerli. Biraz hassaslasmissin. Kendi vucut sivin kimseye bir sey yapmaz elini bir kez yika surekli kendine elini yikadigini tekrar et. Elinintemiz oldugu telkinni beynine surekli ilet. Obsesif bir bozukluk bu. bir cogumuzda bir miktar var. Dusunmemeye calis. Bide o eldiveni çıkar yoksa duzelmezssin. Olmadi bir psikologa git bir kac seansa biseyin kalmaz

0|0
    0|0
  • Yazık ya sana valla çok titizsin ama bu da bir ihtiyaç ileride sıkıntı çekmezsin umarım

1|0
    0|0
  • evlenince kocanında penisi lateks eldivenle tutmaya kalkarsan iş yaş

2|0
    0|0
  • Psikologa gidiniz

1|0
    0|0
  • Ulan biride çıkıp demişki pisikolok geri kalan abazan tayfa helal olsun mk yalıyoruz yutuyoruz aferim mk hemen osbir çekin açılırsınız

1|0
    0|0
  • kendi yaptıklarımı anlatsam kusarsın heralde ayrıca biraz dısarı çık kendine çeki düzen ver yoksa azgınlıktan delirirsin

1|0
    0|0
  • Yıkadıktan sonra birşey olmaz ya sende hepimiz yapıyoruz

1|0
    0|0
  • Bulaşacak bir şey yok ortada. Tamamen psikolojik. Yaşının verdiği olgunluktan sanırım

1|0
    0|0
    • 2ay

Kendini sadece psikolojik olduğuna inandırmalısın..

• Masturbasyonu acilen bırakman gerek

http://i.hizliresim.com/RQrqQo.jpg

0|0
    0|0
  • Anksiyete midir nedir. Psikolojik rahatsızlık. Psikiyatriye git

1|0
    0|0
  • Mesele elinin pis olması degil, karakterine yediremiyorsun sabunlu su varken kim takar yani :)

1|0
    0|0
    • 2ay

İste beynime anlatmam lazim. biraz

• 2ay

Karakterime yediremedigim dogrudur.

• 2ay

Haklısın insan hislerini hayallerle tatmin etmek istemez üzülür aciz oldugunu düşünür...

• Psikolojik tedavi almalisin. Doktora nasıl izah edeceksin o da ayrı bir konu

1|0
    0|0
  • Bu cinsel sorun değildir hatta cinsellikle alaksı bile yoktur. Ruhsal bir sorundur.

Kendini tatmin ettin, tuvalete girdin, elini bir yere değirdin velhasıl temizlemen gerekti. Ve temizledin. Eline bak ve artık temizsin de. Sesli olarak söyle bunu her seferinde. Kurtulursun

0|0
    0|0
  • Bunlar obsesif kompulsif hastalığının belirtisi! Şöyle düşün;elin ıslak bile olsa neticede kendi vücudun ve kendi sıvın. O gelen sıvı da ayrıca, dışkı değil. Mastürbasyon yaptıktan sonra ellerini yıkaman yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • yok daha neler :D sen saplantı haline getirmişsin ve psikolojik bir durum bu.

1|0
    0|0
  • Pişmanlık herkeste oluyor ya insanın fıtratında var veya dinsel duygular bunu oluşturuyor. Ama bulaştırma diye birşey yok kafana takma. suçluluk hissinin farklı yandımasıdır. Basamaklı olarak azaltmaya çalış eğer bunu yanlış görüyorsan. Ama birden bırakılmaz böyle şeyler. Bende de suçluluk duygusu oluşturuyor. Ama sexuel arzum çok baskın ne yapayım.

0|0
    0|0
  • ula ne karılar var vee

1|0
    0|0
  • psikolojik destek alarak o da buradan değil..

1|0
    0|0
  • Evlensene 😎

0|0
    0|0
  • öncelik mastyurbasyon suç değil bunu yapmak bedenini rahatlatıryor. elinle yapmak değilsin bunun için aletler kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Çivi çiviyi söker üzerine gidersen atlatırsın

0|0
    0|0
  • Saçmalama..

0|0
    0|0
  • bu bir hastalık olmalı sadece cinsel birşey olarak algılama bunu takıntıların var bir psikolog iyi gelecektir

0|0
    0|0
  • Vesvesedir

0|0
    0|0
  • Fazla takıntı yapıyorsun eldiven kullanmana da gerek yok.

0|0
    0|0
  • Bence senin zamanın gelmiş :)
    Bu anlattıkların tamamen psikolojik hayal. O koku yok aslında.

0|0
    0|0
  • allah yardım etsin ahshajajndf

1|0
    0|0
  • masttan sonra duş alıyor musun

0|0
    0|0
  • Pskolojik tedavi almalisiniz

0|0
    0|0
  • sen hastasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen Okb sin
    Lütfen psikiyatriye gel

1|0
    0|0
    • 2ay

İyi de doktor bu durumu nasil anlâticm orasida ayri bir konu

• 2ay

Sagol ;)))

• 2ay

Estağfurullah
      Umarım iyi oldugunun haberini almak nasip olur..

• evlende sende kurtul bizde

0|1
    0|1
  • En saçma takıntı

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir şey bence. Doktora git.

0|0
    0|0
  • neden sevişecek birisini bulamıyorsunuz?

0|1
    0|0
  • zor bekarlık bilirim. ellerini yıkadıktan sonra ne olcakki

0|0
    0|0
  • yuh abartıyorsun. yani wcde totonu yıkarken bile daha pis şeyler bulaşıyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...