Sevgilim bekaret testi istiyor sizce yaptırmalı mıyım ?

sevgilim bekaret testi istiyor sizce yaptırmalımıyım 2 ay sonra evlenicez

0|0
12|35

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Sana güveni olmadığı gibi saygısı da hiç yok. Nereden buldun ki nöyle. beyinsiz bir hayvanı. Kadınlık gururun varsa Testi yaptırır sonucu Söz ya da Nişan yüzüğünü de zarfa koyup birlikte verirdim. Ayrıl yani, özellikle de kendisine sor bakayım " Anası ve Bacısı da Bekaret testi gösterip de öi evlenmişler ? " diye.

Sinir oldum ya şimdi. Test sonucunu göstermezsen ve ayrılırsan , ardından şaf çıkarırlar ma ailesi.

1|1
    0|0
    • testi yaptırayım yani

• bakireyim kimseyle öpüşmedim bile

• İspat edemezsin ama. Üstelik her Bakire gerdek gecesi kanamaz, bazen bekaret zarı geride olabiliyor, bazen çok ince olup genişleyişi hisedilmiyor bile. Ne yapacaksın o zaman. Bu noktadan sonra testi mutlaka yaptırmalısın.

• peki sen bu hakareti sindirebilecekmsin? sana güven duymuyor demekki.

1|1
    0|0
  • secgilin tm br at rragiymis sktret ayrl yvsaktn uln byle adamlara kaldi ortalik be bizde yalnz kaldik malmisin kizim sn ya byle bir yavsakla evlenilirmi amk

1|0
    0|0
  • Bizim görüşümüz önemli değil senin düşüncen önemli.Bakiresin sanırım?

1|0
    0|0
  • merhaba eger sana guvenmiyorsa bu ilerde sorun teskil edebilir onu için oturup konumanda yarar var eger ustelemeye devam ederse evlenmeden önce iyi düsün derim dilerim hersey guzel olur mutlu olursunuz...

0|0
    0|0
  • Bakire değilim, en iyi arkadaşına verdim de ayrıl, kıvransın pij kurusu

1|0
    0|0
  • Bas tekmeyi ablacım.

2|0
    0|0
  • Önce kendisi yaptırsın,sana göstersin,sonra sende düşünürüz dersin,yanında durdugun hata,

0|0
    0|0
  • Sana güvenmiyor, güvenmemesini gerektirecek bir söz veya hareketin olmadıysa haksızlık ediyor.

1|0
    0|0
    • öyle bir şey asla yapmadım biz 6 yıldır öpüşmedik bile

• Sana guvenmeyen adamla evleneceksin farkinda misin bugun bunu soran yarın öbür gün çocuğunuz olduğunda kimden diye dyna testi bile ister

2|0
    0|0
  • ben o karşındakinin cinsini sikiyim insan sevdiğinden nasıl öyle birşey ister o adamdan ayrıl gururun varsa

2|0
    0|0
  • Sana güvenmiyordu madem neden evlenmeye kalkıyor . ?

2|1
    0|0
    • bilmiyorum aslında birbirimizi çok seviyoruz aşığız aşık olmasak 6 yıldır nasıl sevgili oluruz

• Yaptırcakmısın peki ?

• yaptırmazsam bakire değilim sanar yaptırıcam :/

• evlenip aradan 5 6 yıl geçince inandırabilmek için bir rapor çıkartamayacaksın GÜVEN SORUNU EN BÜYÜK SORUN

0|0
    0|0
  • Sende ondan IQ testi istemelisin bence.

2|0
    0|0
  • o adamla sakın evlenme hayatını cehenneme çevirir

2|0
    0|0
  • yer ve zaman söyle toplanıp dövelim.

2|1
    0|0
  • Dostum 2 ay varken hazır tut götü kaç sen en iyisi.

3|0
    0|0
  • Sen de ondan bir zeka testi iste bakalım? Hala öğrenememiş mi namusun bacak arasında olmadığını?

1|1
    0|0
  • sana güvenmeyen o erkeğin taaaa...

2|1
    0|1
  • söylemen ona yeterli gelmiyor mu?

0|0
    0|0
  • vur götüne tekmeyi .senden emin değilse ve sana güveni yoksa ilgilenme .

0|0
    0|0
  • testi yaptır ve ayrıl ondan

1|0
    0|0
  • Rezillik ya.ama sunuda merak ettim bakiremisin peki?

0|0
    0|0
  • yaptır yaptırmasına da yarın ewlenınce o işe nasıl gıtcek senı ewde bırakıp bu ıtımatsızlıkla :(

1|0
    0|0
  • kendine güveniyorsan yaptır, gözünün içine sok bence. belliki sana pek güvenmiyor

0|0
    0|0
  • Adamın bir suçu yok devir kötü bakireysen yaptır değilsen açık açık söyle

0|2
    1|0
  • sende ondan iste.. bakalım ne yapacak..

0|0
    0|0
  • sende ondan beyin zarının yırtık olup olmadığına dair bir test iste bakalım sonuç ne çıkacak.

1|0
    0|0
  • ayrıl hemen

1|0
    0|0
  • Güveni yok demek ki sana. Güvense neden istesin ki bunu senden.

1|0
    0|0
    • bilmiyorum laf arasında birden söyledi bekaret testi istiyorum dedi bende neden dedim bana güvenmiyor musun dedim o da istiyorum sadece dedi

• çok seviyorum ama :(

• Güven yoksa probleminiz çok olur. Güvenmeyi bilmelisiniz birbirinize. Bunu kendisiyle konuş son kararın mı bana güvenmiyor musun diye üstele. Yok güvenmiyorum derse bana güvenmeyen biriyle işim yok benim o zaman de. Test yapmaktan da kurtulursun.

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• Sana da kızıyorum ya sen 6 yil boyunca bu adamin bu denli yavsakligini nasil anlamazsin allah askina yaa bu adam SANA GUVENMİYOR!Eger evlenirsen kadinlik gururunu hice sayarsin yemin ediyorum bu iliski guven problemlerinizden dolayi asla yurumez.Ya o kim ki bekaret testi istiyor senden bu yuzu nasil bulabiliyor kendinde gercekten cok snirlenirdim ben senin yerinde olsam git allah bilir ben baskasiyla birlikte olabilirim ama sen olamazsin da diyordur.Gidiyorsun o bakirelik testini yapiyorsun yuzune carpiyorsun Nisan yuzugunu de ona firlat ve bunu istemesi iyi olmus cunlu nasil bir mal oldugunu anlamis oldun.Zararin neresinden donersen kar.

2|0
    2|0
    • haklısın ne diyim :(

• yaptırmayı kabul ettiğimi söyledim ve bana güvenmiyorsan neden evleniyoruz falan dedim o gün çok yorgundum iş yerinde sorun oldu sende evlilikten bahsedince benim de birden ağzımdan çıkıverdi dedi istemiyormuş test falan

• Ben söyliyim bu birden agızdan cıkabilecek bir şey değil bence.

• güzelim 6 yılı çöpe atmış olurum diyorsun ama sana güvenmediği apaçık ortada olan bu aradla evlenip tüm ömrünü çöpe atmayı göze alıyorsun farkındamısın . çok seviyorum da yazmışsın yorumlarda sevdiğinin o adam olduğuna eminmisin yani senin gözündeki sevdiğin adamın bunu yapabilirmi gerçekten . bunu söyleyebilen bir adam ilerde evlendiğinde sana neler yapabileceğini düşündünmü hiç. evden çıkarmaz arkadaşlarınla görüştürmez böylesi. çok iyi düşün sonra bu yazdıklarımız aklına gelip ah ben ne yaptım diye başını taşlara vurursun . boşanamazsında böylesinden. güçlü ol ve kendine değer ver. önemli olan sensin ve senin hayatın. her zaman ondan daha değerli olacaksın bunu asla aklından çıkarma

0|0
    0|0
  • sana güvenmiyo yani

1|1
    0|0
  • bu sana bir hakaret güvenmiyosa ewlilik düşünmeseydi...

1|1
    0|0
  • yorumsuz gercekten :o

0|1
    0|0
  • 1) sana güvenmiyor 2)test yanında yaptır 3) yüzüne göster al bak de 4) yalvarsada ayrıl

0|0
    0|0
  • hiç güven yok demek..

0|0
    0|0
  • bakireysen ne korkuyorsun git yaptır ? sende ona yaptır bakalım ne oluyor :)

0|0
    0|0
  • hala varmi boyle insanlar ya :S ben bakireyim diicem ve sevgilim bana degil doktora inancak yemisim oyle sevgiliyi asla evlenmem onla

2|0
    1|0
  • test falan yaptırma evlenince görürsün dersin

1|0
    1|0
  • Bakire olman durumuda peşini bırakmazsa ne olacak?

0|1
    0|1
    • anlamadım

• Sen kaç yaşındasın ki? Zararın neresinden dönsen kar.

• 26

Yükleniyor...