Türk toplumu ve homofobi ??

Türj toplumu neden homofobiktir sizce ?

Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Transseksüel ve Travestie bireylerin kendileri isteyerek böyle olmadiklarini biliyoruz. Cünkü kim isterki diskrimine olan azinliktan olmayi.

Ama neden böyle insanlara hosgörü gösterilmiyor. ?

NOT: Homofobik Cevaplar ve Yorumlar gereksiz. Sikayet edilecektir.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• gay bir arkadaşım var.doğuştan oluyomuş bunlar hastalık değilmiş anlattıklarına göre. saygı duyuyorum dışlamıyorum. ama çok azgın oluyorlar yahu!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• insan insan gözüyle bakıyorum bu tip gruplaştırmalar ayırmalar yüzünden bu böyle insan olan gerçek anlamda kimseyle bir problemim yok olamazda

0|1
    0|1
  • sevmiyolar işte. sebebini bilmiyorum. düşünmüyorum da. muhafazakarlığa gelemiyorum zaten,anlaşamıyoruz onlarla.

1|0
    0|2
  • dinimizde çok büyük bir günahtır

0|0
    0|2
  • Sorunu bu sayfaya ilet LGBTT Türkiye [Facebook] Admin her soruya cevap veriyor. Cevaplari hep bilimsel kanitlanmis oluyor.

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• İstemeyerek ve isteyerek yapanlar var bunu. Mesela travestilerin çoğunluğu isteyerek para kazanmak için bunu yapıyorlar. Git bir iki tanesine dalaş senden benden daha delikalılar. Doğuştan hormon bozukluğu olanlarda tedavisi varsa hormon tedavisi olabilirler onun dışındada illaki cinsel ilişkiye girmeleri gerekmiyor sabredecekler bu onların imtihanı. Ama bana sorarsan geneli arsız ve "istediğimle yatarım" kafasında. Bu yüzdende bende dinimin gerektirdiği şekilde bunları sevmiyorum. Benim için din neyi emrediyorsa o.

0|1
    1|1
  • travestiler genelde işi terbiyesizliğe getiriyolar, hiç düzgün davranmıyolar ve sürekli olay çıkarmaya meyilliler. diğer saydıkların beni hiç rahatsız etmiyo. ama bir erkeğin başka bir erkekle sevişmesini anlayamıyorum. anlamamam bir saygısızlık yapacağım anlamına gelmez tabiiki.

1|0
    0|1
  • Gerçekten doğuştan olduğundan emin değilim

İkincisi genelde bu kişilerin yaptıkları işlerden dolayı hoş görmüyorum Yani bir travesti kendini pazarlıyor Yada hemen hepsi diyebilirim Bu nedenden dolayı Onları dışlıyorum

Üçüncüsü mantığıma ters geliyor bir erkeğin başka bir erkekle cinsellik yaşaması .İğrenç geliyor .Ben bunu psikolojik olduğunu düşünüyorum .Ve hastalık taşıma riskleri fazla olduğundan yanlarından dahi geçmiyorum evet onları dışlıyorum .

0|1
    1|1
    • travestilerin kendilerini pazarlama sebebi aileden dislaniyorlar ve is bulamiyorlar travesti olduklari icin dislaniyorlar. Yasamak icin baska ne yapabilirlerki.

• bir çok iş yapabilirler

• ben yurtdisinda yasiyorum ve burda yasayan travestiler her isi yapiyorlar. Türkiyeden tanidiklarim dislandigini söylüyor. Bazi yorumlara bakilirsada haklilar

• Harbi ya mutasyona mı uğruyoruz nedir hacı :D

0|0
    0|1
  • Cunki Turk toplumu insanca yasamdan yana

0|1
    2|1
Yükleniyor...