Ella kullananlar?

Arkadaşlar adetimin son günü ilişkiye girdim yumurtlama döneminde değildim ve 45 dakika sonra ella kullandım ondan 2 hafta sonra test yaptım negatif çıktı şimdi adetim yaklaştı nerdeyse goguslerim sis belim agriypr çok sancim var hamile kalır miyim yoksa adetim gecikir mi lütfen sacma seyler yazmayın düzgün cevaplar yazin

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hamile olsaydın testte cıkardı bence yinede dikkatli ol ama birdaha kine bu kadar sanslı olmaya bilirsiniz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ellada bu belirtiler normal. Hassasiyet yapar regl dönemine yakin. Bence sıkıntı yapma adetin biraz gecike bilir bu normal.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sence adetim gelir mi şimdilik belirtileri var

• 2ay

Evet okudum çok kötü sende kullandın dimi

• 2ay

Evet kullandim

Erkekler Ne Diyor 5

• Adet günün değişebilir. Hamile kalmazsın.

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok tessekkur ederim olsaydı testte çıkar dimi hızlı test çünkü ilişkiden 5 gün sonra yapabiliyorlarmis ama bazilari da adet gecikince belli olur diyor.

• 2ay

adet gününde hamile kalmazsın zaten. ella da içmişsin. adet günün değişebilir ella içtiğin için.

• bir cacik olmaz

1|0
    0|0
  • Boşalma oldumu

0|0
    0|0
  • Sanmiyorum hamile olacaginizi ama testleri yenileyin

0|0
    0|0
    • 2ay

Adet sancısı gibi sancim var hatta daha beteri hasta olucak büyük ihtimalle insallah olurum

• Adet olursan sıkıntı yok gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Son gün olduğu için kritik bir durum. Boşalma oldu mu? Testlere genel olarak güvenme ki 2 haftalıksa hiç güvenme. Hamile olabilme ihtimalin %60 ama halime olmama durumun da %40. En iyisi birkaç gün bekle adet olacak mısın diye veya doktora git hemen yarın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya Canım benim yumurtlama donemim ayın 14unde başlıyor ve ella kullandım diyorum kac yasindasinda bu yorumu yazıyorsun

• 2ay

Ayrica sen yumurtlama dönemi ne bilir misin bayanların hamile kalacağı tek donem ve ben o döneme yeni girdim😂😂😂😂😂😂bey allah'im bilgin için saol yinede by

• 2ay

tamam canım sen haklısın. G... t korkusu derler bizim burda şu anki yaşadığına :) gülücüklerin de ondan. Neyse. Seninle muhattap olmayacağım ne yazıyorsan yaz bayan ben 23 yaşındayım.

• Kullanmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...