Kürtaj şuanda yasal mı? Yasak mı?

Yapılabiliyosa kimler nerede yapıyor? Kaç aylığa kadar yapılabiliyor ve fiyatı ne kadar oluyor? bilen varmı? Doğru düzgün cevap verecek olanlar versin, saçmalayanları eksileyeceğim.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• yasal hastaneye gidiliyor kızlık zarı dikimide var hatırlatayım dedim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yasal olduğunu biliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kürtaj yasal.12 haftalık süreyi aşmamak şartıyla. Devlette de istersen yaptırabilirsin. Özeldeki fiyatları hastanesine bağlı olarak değişmekle birlikte,500-1000 TL civarındadır. Gizli kalmasını istiyorsan eğer, doktorun kendi özel muayenesinde veya özel hastanede olmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Lazım mı sana kürtaj?

0|0
    0|0
  • 10 haftaya kadar yasal istege bagli

0|0
    0|0
  • Çocuk 8 haftalık olana kadar kürtaj legal reşit değilsen ailenin de haberi olur.

0|0
    0|0
  • 10. haftaya kadar çocuğun babası imza atarsa yasal devlet ya da özel 500-1000 arası

0|0
    0|0
  • 12 haftaya kadar yasal, 18den küçüksen ailenin evkiysen kocanın izni olmak zorunda diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • devlet hastanesi veya düzgün bir özel hastanede kürtaj yaparlar yasal bir işlem ücretler değişir bir doktorla görüş

0|0
    0|0
  • Hayır yasak falan değil yaklaşık 2-3 bin arasında özel kliniklerde yapılır.

0|0
    0|0
  • kıbrıs a gidin internetten bulursunuz

0|0
    0|0
  • bizim burada 500 tl ye alıyolar ne yaptın evlisin ve hata yaptın kesin

0|0
    0|0
  • evliysen esinin rizasi olmadan aldiramazsin 3 aylik olmadiysa ve bekarsan yasin 18 uzerindeyse aldirabilirsin kurtaj icin klinikler var 500 liradan basliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evli isen yasal eşimle birlikte gidince izin dahilinde alınır

0|0
    0|1
  • Ya bir daha bebeginn olmazsa yapma yaziktir

0|0
    0|0
  • neden yapmayı düşünüyorsun

0|0
    0|0