Memişlere bakın hele nasıl duzelecek bunlar. resim temsili. eşimin göğüsleri bu durumda. estetik şartmmı?

görunce moralım bozuluyor soğuyorum. bu problemi nasıl hallederız. slıkon meme buyutme amaliyatı zararı var mı. doğal yolu varmı?memişlere bakın hele nasıl duzelecek bunlar .resim temsili.eşimin göğüsleri bu durumda. estetik şartmmı ?
bundanda beter

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• küçük olmasımı sıkıntı sarık olmasımı sıkıntı bırde merak ettım sen evlendiğinde de öyle sarkık mıydı göğüslerı

0|1
    0|0
    • 2ay

sarkık olmasından rahatsızım goruntu bu resımden daga kotu. evlendıkten sonra oldu 95 tı cocuk doğarken sutten kestı boyle durum

• 2ay

yok ya benım kardeşim de doğum yaptı onun böyle olmadı kı onun bedenı 85 dı küçük bedenlerde mı sarkıklık oluyor anlamadım kı

• 2ay

oda olabılır

En İyi Erkek Görüşü

• Yani kadının memesine saplanıp kalmamalısın. çok şikayetciysen doktota gidin. Ama bu kadınını üzmektir

0|1
    0|0
    • 2ay

oda uzuluyor doğal olması ıcın estetıge karşıyım o da ıstemıyor o yuzden doğal yoldan nasıl duzelır eskısı gıbı olmasada toparlanmazmmı

• 2ay

Bilgim yok üzgünüm.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Slikon olur. Yeni yöntemler var zaten slikon için de.

0|1
    0|0
  • Başka çocuk yapmayacaksanız silikon yaptırın.

0|1
    0|0
  • Hacım ne yapmışsın sen memelere. Tabi kadıncağızı gençlik yıllarında hor kullandın. Hayatında meme görmemiş gibi, aç gibi atladın ıssır em yala çek sündür derken laçka ettin kadıncağızın uzvunu.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir insanın zikri ne ise fikri özür. kardes ne alaka doğum dan 2 sene sonra oldu. süt dolunca sürüyor bakın gibi bitinceye boyut kurulmuyor sarkıyor ellemeyle olsa sadece destekli sutyen uretilirdi

• Slikon taktırın

0|1
    0|0
    • 2ay

doğal bir cozum yolu var mı slıkon ıstemıyor biraz araştırdım soğuk su ile düş aldır dıyen var masaj falan

• 2ay

mesela o besınlerden 1 2 ornek verırmısın?

• Ameliyat

0|0
    0|0
    • 2ay

doğal bır ınsanım herşeyın doğal olmasından yanayım. yosa hemen yaptırtırdım doğal yoldan cozum arıyorum kardeş.

• 2ay

Yok oyle dunya.

• Hımmm estetik operasyon yolu görünüyor kardeş

0|0
    0|0
    • 2ay

Dedim ama istemiyor doğal yıldan bir kac çözüm buldum bakalım sabırlı olup deneyecekmi

• 2ay

Sende gizlen

• 2ay

O da var tabi

• Şart aga

0|0
    0|0
Yükleniyor...