Cinsellik içeren nickname'leriniz nelerdir?

=) Sanki başlıktan her şeyi anladınız ama ben yine de sormak istiyorum...

Sonuç olarak 15 yılı aşkın bir süredir aktif bilgisayar kullanıyorum ve internet üzerinden bir insanın başına gelebilecek her şeyi bir çoğumuz yaşamışızdır.Zamanında MİRÇ'le İCQ ile başlayan ınternet alemi chat ve Görüntülü sohbet ortamları gün geçtikçe ilerleyip bugün ki büyük ınternet furyasını beraberinde getirdi.

Birçoğumuz bugün bu sitede dahi bir nickname kullanarak insanlara kendimizi tanıtıyoruz ancak benim merak ettiğim MİRÇ,İCQ,Herhangi bir internet sitesinde ki nickname'leriniz değil, daha çok cinsellik amaçlı takıldığınız sitelerde ki egzantirik nick'leriniz :)

Absürt ve kendinizi abartı ile tanıttığınız bu komik cinsel amaçlı nickleriniz nelerdiR ? + olarak gördüğünüz komik nickname'leri de söyleyebilirsiniz :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 6-7 yıl öncesinde girerdim.AnaStaCia + erkek isimleriyle girerdim ali-ahmet-mehmet gibi ve,

AbdulmuttalipUzunKavaklarAltindaYatarAmaUyumazOglu

0|1
    0|0
    • =D =D Kaç bayan yazdı özeline ? =) Yahu bu olay nerede geçti birde :D

• Dalga geçmeyiniz lütfen, hemcinslerimle iyi anlaşırım , sonradan dayanamayıp söylüyordum bayan olduğumu tabi : )

erkek olarak chat sitelerinde dolanıp çettirdiğim dönemlerde y : )

Kızlar Ne Diyor 4

• öyle sitelere girmiyorum ama mesela şu an giricem bir nick yazmam gerekiyor diyelim?külotsuzkız yazardım :)

1|0
    0|0
    • Haha =) Külotsuzkız da cok tahrik edici değil benim açımdan ya daha cok komik gibi :)

• cinsel amaçlı kullandığım bir nickim olmadı, olmaz da.

0|0
    0|0
  • Cinsellik amaçla hiç bir sohbet sitesine takılmadım, oradakiler bana umutsuz vaka gibi geliyor.

0|0
    0|0
  • bu sitede çok var, nedim69 mesela:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• coldegezenkutupayısı

0|0
    0|0
  • memurlarda nasılistersen nickini kullanıyordum.

adamın birisinin mesajını gördüm. Abuk subuk mesaj atmıştı.

Cinsel anlamda düşünmüş herhalde.

0|0
    0|0
  • Ben kullanmadım ama bunu kullananı cok gördüm " TuTS2YanCheq".

0|0
    0|0
    • bende sitenin birinde delikhilal diye bir nicke rastlamistim vakti zamaninda. nasil bir anlam yukleyecegimi bilemedim.

• sex31

0|0
    0|0
Yükleniyor...