Erkekler, Sizce cinsel iliskiye giripmmi kizligimi diktiriyim girmedenmi?

Beyler size soruyorum ben yanlislikla kendi yaptigim hata yuzunden bozuldu 😞ister inanin ister inanmayin sicak su yuzunden bozuldu doktorla konustum dedi oraya cok su tutmak zaten zararli dedi vede idaradan yanmisti ozaman benim seyim dibine dibine su tutuyodum 😞
Nerden biliyim ben sadece penis bozugo sandim megersem oyle degilmis sporla bile bozuliyomus arkadaslar benim kendi gerizeklailigim yuzuden bozuldu doktor yalan soyler diyosunuz kadin yalan soylemiyo vunku ben su tuttuktam sonra orda bir sizlama hisseyim hemde cok buguk bir aci 😞

Icime bisi girmedigi belli diyorum hemen diktiriyim sevdigim insani bekliyim onu herseyden col seviyorum arkadaslar o beni sevmiyo bir erkekle bile dolasmaya gitmiyoeum ilk ciktigim insan o olsun doye limse ile opusmedimde istemi yorum ilk onu opmek istiyoeum arkadaslar onu cok seviyorum
Diyorum zarimi diktiriyim zaten icime bisi girmedi ve o baskasi ile evlenen kadar gene ben oyle yasiyom o baskasoyla evlenincede 😞😞😞napixam bilmiyorum hayatimda baska bir erlegi sevmedim ben 😞millet her hafta baskayila cikiyo napiyo oyle anlamiyoeum benim kalbim oyle degil 😟😞😞
Ben hic bir erkeklw cikmadim ciktigimi hayel ediyorum sevgime ihanet ettim diye kendimi öldürürüm heralfe cok seviyorum onu arkadaslar napicam 😞😞o beni sevmiyo 😞18 yasim

0|0
20

En İyi Erkek Görüşü

• 45 yaşında sanki havalara bak kimseyi sevmemiş yaşın kaç ki daha ben 22 yaşındayım daha yeni bir kızla görüşüyorum konuşuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Diktirmeyle falan uğraşma. İleride eşin olacak adama durumu uygun bir dille izah et.

0|0
    0|0
  • butun turkiye s1kmis kizi m3

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorduğuna göre diktirsen de pek farketmez.

0|0
    0|0
  • ahlaksız

0|0
    0|0
  • girmeden

0|0
    0|0
  • bir sorunun başlığına bakın, Bide detaya bakın..

çık çık çık yazık...

0|1
    0|0
  • valla sonuna kadar okumadım ama bence yapma sevdiğin evleneceğin adama açıkla bu şekilde seni seviyorsa inanır zaten

0|0
    0|0
  • Yav he hep öyle olur

0|0
    0|0
  • Seni seemesinin sebebi kızlık zarın mi

0|0
    0|0
  • hep aynıı terane birde bize diyorlar böylesiniz söylesiniz diye

0|0
    0|0
  • Diktir sonuçta başkasıyla yapıpta kandırmıyorsun en azından için rahat eder

0|0
    0|0
    • 2ay

Abim sayilirsin onu o kadar cok seviyorum ki abim zarimin o hale dustugunu gorunce dedim allah belami versin nasil oldu bu 😞😞allahdan daha once hic erkeklerle konusmadim opusmedim bulusmadim icime penis girmei dedim ☺onlar icimi rahatlatti artik onlarida yapsaydim ben vicdan azabindan kendimi öldürürüm 😞

• 2ay

Ama keske bu kaza gelmeseyi basima allah dan tecavuze ugramadim ya da cinsel iliskiye girmedim

• 2ay

Onlar başka mesele sen yapmamışsın zaten

• Kimseye inandıramazsın bunu

0|0
    0|0
  • Platonik bir askım gercek hayata dön diktirp napıcan

0|0
    0|0
  • karaktere bagli

0|0
    0|0
  • Diktirmene ne gerek var ki hangi cagda yasıyoruz yaaa

0|0
    0|0
  • Suyla mı mast yapıyordun

0|0
    0|0
  • ilişkiye gir sonra diktir

0|0
    0|0
  • Haftada bir kamil abşden bu soru geliyo. Bu gece 2 versiyon yaptı😂😂

0|0
    0|0
  • Bence girme bol bol kendini parmaklaya parmaklaya mastürbasyon yap dildoda alabilirsin🙈

0|0
    0|0
Yükleniyor...