Kizligimi diktirse kul halkina giremiyim?

Benim vajinama bisi girmedi ama kizligim bozuldu bunu fark ettim cunku bir aci hissetim vajinamda dedim cinsel iliskiye girmedim ama dis kismi yirtilmis acaba onu diktirsemmi
Neden diceksiniz arkadaslar ben kimseyi dudakdan bile opmedim hersey bir insan la olsun diye ve birini canimdan cok seviyorum nekadar o beni sevmesede ben onu beklicem daha yasim 18 benim 😞😞aten icime penis girmedi 😊 diyorumki zarimi diktiriyim ☺askimi bekliyim o baskasoyla evlenince bende baskasina bakarim arkadaslar yuregim yaniyo ya cok sevdgim onu ben napicam 😞😞😞

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ağacın yüksek dallarındaki eriği toplamak için çatıya çıktın ve orada bacanın üzerine mi düştün?

Bu ucuz numaraları kimse yemiyor artık dürüst ol ne yaptıysan açık açık söyle. Kabul eden eder. Seni bu şekilde sevmeyen yol alır. Kasma kendini.

Yalan üzerine kurulan ilişkiden bi' halt olmaz.

1|1
    0|0
    • 2ay

Kardesim ben cinsel iliskiye girmedimki ne dicdm adama ben yanlislikla kendimmi bozdum

• 2ay

Allah belami versim biriyle yatiysam ben mustayon yaparke bile hep onun hayalini kuruyom 😞😞

• 2ay

İşin içine Allah karışınca daha bir güvenilmez geldin

En İyi Kız Görüşü

• Bende mastürbasyon sonucu kaybettim kızlık zarımı daha önce kimseyle birlikte olmadığım için tabiki kul Hakkı'na girmez günah olduğunu da düşünmüyorum bende diktiricem kalıcı mı geçici mi olsun karar vermedim ama dikim kesin olucak çünkü o an kan gelmesi gerekiyo sevdiğim insanın şüphe etmemesi için hemde biriyle bişey yaşamadığım halde , nerde yaşıyosun var mı bildiğin bir doktor?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç ilişkiye girmediysen şayet kul hakkına girmez.

1|0
    0|0
  • bence dürüst yaşanmalı ülkede büyük ön yargı var kadına karşı biliyorum ama kendin gibi olacaksın en kötü ihtimal ölürsün bir pipili adam için çizginden taviz vermek hoş değil.

0|0
    0|0
  • Yalan soyleme. Zar icin sevecek biriyle evlenme

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama ben kimse ile yatmadim ilk cinsel iliskiye yasamak zarimin bozulmasi i hissetmek benim hakkim degilmj

• 2ay

Diktircem ben banane milet erkegin altinda inliyo diktiriyo ben yatmadimda diktirsem ne olur

• 2ay

Diktir yalanla baslasin iliskiniz banane

• Sen gel süpürge a*ıma gir

0|1
    0|0
  • dıktırme

0|0
    1|0
  • kimliğini diktirdigini söylersen kul hakkına girmez

0|0
    0|0
  • dalgana bak

0|0
    0|0
  • Penis girmedi bişi girmeden nasıl bozuldu?

0|0
    0|0
  • yırtıldığına nasıl bu kadar eminsin peki, hiç kontrol ettin mi ya da doktora gittin mi

0|0
    0|0
  • Ne soktun da yırttın vahşi 😂🙃

0|0
    0|0
    • 2ay

Bisi sokmadim heralde biyere sutunmeden bozuldu cunku delgime bakinca icine bisi girmedgi belli

• 2ay

Nereye sürtğn duvara mı taşlara mk şaka miisn sen ya. Bişey olmamıştır kuruntu yapma girmedikçe bişey ucundan kıyısından da girse bozulmaz. Çok mu cahilsin şaka mı yapıyorsun 🏋🙃

• 2ay

Yırtık da değildir harbiden cahilsin iç dudakların dışarıdır biraz. O kadadaçmaya uğraşma göremezsin çünkü zarı

Kızlar Ne Diyor 3

• Baktirdin mi doktora

0|0
    0|0
  • Hiçbir baskı olmadan nasıl acı hissettin? Durduk yere acımadı ya sinek ısırmıştır korkma bakiresin. Vajina yırtılmaz ki esner sonra yine küçülür 🤒🤒

0|0
    0|0
    • 2ay

Zarim yirtilmis zaten delik hala minak 😃

• Bu ne tür bir düşünce yapısıdır, ne kadar saçma insanlarsınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...