Bi ben mi bıktım geyik geyik sorulardan ?

özellikle aşk ve cinsellik kategorisinde saçma sapan geyik sorulara yönetimin göz yummasından bir ben mi bıktım yok mu başka bıkan

(kesin 10 kişi ancak çıkacaktır) eğlenceli bir konu değil ya !

• Evet Bıktım böğğğğ öğğğğğ
    75% (9)88% (7)80% (16)Oy Ver
  • Ne bıkcam o geyiklerden biri de benim zaten
    25% (3)12% (1)20% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
hehe :) 10 kişi saptamam ne kadar doğruya yakınmış :)

demek ki salt çoğunluk geyiğin dibinde seyahat lerde. e yönetiminde en çok seveceği şey bu da :)
Şimdi çıkıyorum ve tüm katılım gösteren arkadaşlarıma teşekkür ederim.

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• diğer türlü olsaydı 1 ayda hayat memat meselelerinin hepsini çözer huzura doğru yol alırdık ne site kalırdı ne eğlence :D

0|1
    0|0
    • vay aramızda aristoteles ler, sokrat lar platon lar varmış ta haberimiz yokmuş :D Türk değilmiyiz al işte :)

• her zaman gel :) neşe güzel şeydir, asık suratlı olmaktan iyidir

• eyvallah kardeşim eksik olma selametlen...

Kızlar Ne Diyor 7

• Okumak istemedigimi görmemezlikten geliyorum :))

0|1
    0|0
    • bende öyle idim ama bazen örneğin bugün dayanamıyorum artık çileden çıkıyorum siteden soğuyorum

• Yok sogumam görmedim duymadim bilmiyorum ederim

• bıktık.

0|1
    0|0
  • çokm taklısın :(

0|1
    0|0
    • translate.google.com a yazdım şu çıktı "çok tatlısın :(" böyle olmadığına göre rica etsem bir daha yazarmısın cevabının değerini bilsem bu sayede

• translate harbi adammış :P

• evet harbidir kerata, biliyorsa konuşur bilmediğinde şuna benzettim amaaaaa sen bilirsin hacı bak, der

• Evet Bıktım böğğğğ öğğğğğ

0|1
    0|0
  • Insanlar geyik etme hakki :)). Gercekler sanal disi olsun :D

0|0
    0|0
    • Edebiyat öğretmenleri nin idealizm kaliteleri de çok düşmüş :) hiç bişi anlasilmiyor da :)

• Kültür mu bu soru

0|0
    0|1
    • hangi kategoriye koymalıydım, ben sınırlamadım kategorileri 5-6 tane ile

• Evet Bıktım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geyik muhabbetinin anlamı daha iyi bir şey aslında. Bu, geyik de değil, daha başka bir şey.

0|1
    0|0
  • Aşk katagorisinde en ufak bir kavga eden geliyor konu açıyor,cinsellik katagorisini anlatmama gerek yok zaten görünen köy klavuz istemez hep makara:))

0|1
    0|0
    • ve acı son, bomboş bir dünyanın işareti olan bireyler ve hüzün

• Yok abi anlamadığım nokta soru sorunların çoğuda 18-19-20 benim yaşıtlarım hani inansam desem ki bunlar gerçekten birbirini seviyor bir gelecekleri var samimi yanıtlar vereceğim ama yok.Sadece gülüyorum.Cinsellik zaten almış başını gitmiş adam gelmiş eşiyle fantezisini anlatıyor öyle yatırdım böyle kaldırdım..Allah akıl fikir versin

• gençelere çok söz edemem, sonuçta hormonları ve enerjileri gereği keşif yöntemlerine sürükleniyorlar düşüncesizce. ama suçlu biziz. büyükler hepimiziz. diğer yaş gruplarının ki sapkınlık olarak hak ettikleri kelimelerle özetlenebilir.

• bi sen bıktın sanırım

0|0
    0|0
    • yok bir ben değilim neyse ki :)

• aynı fikirdeyim katılıyorum .benim gibi düşünen insanlarda varmış.demek kıyamete biraz daha var

0|1
    0|0
    • içime su serptin :) ama küçük kıyametler her gün kopuyor. bizim küçük kıyametimiz belki yaşımız gelince belki daha erken kopar, ALLAH (c.c.) hayırlı çıkacak kullarına uzun ömürü de hayırlı kılsın.

• Amin Amin Azizim

• siteden komple bıktım

0|1
    0|0
  • Ne bıkcam o geyiklerden biri de benim zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...