Tanıdığınız kaç erkek bekaret konusuna takıntılı değildir ?

Sizce yüzde kaçı önem vermediğini söyler.

Ve yüzde kaçı gerçekten aşmıştır ?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Maximum yüzde 10u aşmıştır.. Bizim erkekler genelde önüne gelenle yapar yapar evlenene kadar 5-10 kız götürür, ama karşısına gelen kızın, evlenceği kızın bakire olmasını ister :)) İşe böyle saçmalar yanii.. Ben daha önce hiç yapmamıssam karsımdakininde yapmamıs olmasını isterim...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç bir erkek kabul etmez bence bozuk kızı

0|5
    2|1
    • Yorumları okuyun yanlış düşündüğünüzü anlarsınız. Bozuk kız ne demek ? İlikiye girmiş erkekde bozuk erkek midir? Ya da Evlenmiş eşiyle birlikte olmuş kişi bozuk kız değil midir?

• bozuk senin gibi bozuk mantılıda olur aslında haklısın p**evenklesmıs erkektir bozugu kabul eden

• Yazık ilk cinsel ilişkini yaşadığında ( eğer hala yaşamamışsan ) kendini bozulmuş hissedeceksin. Oysa sevgiyi, hoşluğu hissetmeni bedeninden utanmamanı dilerdim. Bence takıntı yapmadan bir daha düşün.

• az erkek tanıyorum ama hepsi bu konuyu aşmış. belki muhafazakarlara alerjim oldugundandır. link

1|1
    0|5
    • aşılmıcak kadar önemli bir konu olduğunu bile düşünmüyorum... özellikle kızdan kıza değişiklik gösterebilir bir şekilde yaratıldığımızı düşünürsek bunun değerli yapılması insan eseridir...

• İnci grubunu hiç sevmem aslında :) al sende buna bak link bizim hoca, yukarıyla iletişim halinde.

• link :=)) ama tanısan severdin

• Bir kişi var .

0|1
    0|1
  • Önemsiz. Önem verenler de benim için önemsiz.

1|1
    0|4
  • Sorun nedir tam anlatabilirmisin.

0|0
    0|0
    • Benim sorunum yok, sadece erkeklerdeki ve kadınlardaki bekaret takıntısı konusunu işlemek istedim.

• Sorunun var galiba bu kadar merak ettiğine göre

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• yüzde kaçı böyle düşünür bilemem ama bir bayanla yatan ve ilişkiye giren erkeğin temiz bir kız istemeye hakkı yok diyorum.. ha bunlara takılan biriyse de o zaman kendisinin de temiz olması lazım..

1|1
    0|0
    • Bir de temiz kız kirli kız ayrımı yapmasaydınız en iyi cevap olmaya adaydınız.

• ayrım yok sadece bu lafım bin bir türlü kızla yatıp namuslu kız arayanlaraydı yoksa kesinlikle bu bir tercih meselesidir :)

• Burada kendimi farklı göstermeye çalışmam ve açık şekilde söylüyorum ben ciddi ilişki düşünmem ama düşünürsem kız hem bakire olacak hemde sevgilisiyle her şeyi yapmamış birisi olacak. Tartışmaya da girmem kimseyle beğenmeyen eksi versin geçsin.

0|3
    1|0
    • Peki gönlünce olsun...

• Teşekkürler dostum, Allah herkesin kalbine göre versin.

• bu konu da şunu söyler giderim ; insanların anlamadığı ya da anlamak istemediği şu !

önemli olan zar değil , erkekler zara takılmıyo ki , önemli olan giren 17 cm

bunu nasıl hazmedelim , yoksa ZAR bildiğin zar parçası yani .

0|0
    0|0
  • ben ve bildiğim kadarıyla tahmini arkadaşlarımın yarısı bu konuya tenezzül etmez...

1|1
    0|2
    • Siz de bu konuda bu kafa yapısı ile mücadele etmek konusunda benle hemfikirsiniz sanırım. Hem sadece erkeklerle değil kadınlarla da. Zira onlarda aşmış olan çok az. hatta bakire kadın sayısından daha fazla ...

• hayatı zorlaştırıp bu gibi saçma konular ile bir birimizle uğraşıp sansasyonlar içerisinde yaşamamız isteniyor. Böyle isteniyor ki bazı önemli konular yerine bunlarla uğraşırken herkes işini görsün bitirsin. Diye düşünüyorum. Sonuçta bu konuyu bedenlerimiz bile cevaplıyor. Bekaretin sembolu 2 damla kan her daim olmuyor. Bu kanıtı elinde olmadan nedenlerden dolayı sunamayan binlerce gelinlik kızların ölümlerine tepki olarak bile bu duruşumu sergilerim. Hayatı kolaylaştırın zorlaştırmayın...

• patlayan kız sayısına orantılı bu rakam deişebilir, geçmişte kaşar diye gelecektede kaşar olacak diye bişey yok.takıntı oranı olur tabi az ya da çok, yaratan tövbe kapısını kapatmıyosa biz kimiz ki et parçasıyla onları yargılayacak?

0|1
    0|1
  • ben bekarete bakmam benim için önemli değil mesela

0|0
    0|1
  • Önem veririm

0|2
    1|0
  • 1 2 kişi var

0|0
    0|0
  • %20. . . . .

0|0
    0|0
  • Gavatlığın diğer adı 'aşmak' mı olmuş artık.

0|1
    0|2
    • Evet. Mesela siz daha gavatmamışsınız...

• Sorunu gavat olup olmama bazında ele alan sizsiniz. Yani o sizin sorununuz

• Soran kişi; ve sadbuttrue;

Daha önce başkasıyla her şeyi yaşamış biriyle nasıl beraber olmayı düşünebilirsiniz? Başka bedenlerle bir olan birini nasıl çocuklarınıızn anası yapabilirsiniz, hayret ediyorum gerçekten. Ha ben olaya sadece bekaret konusuyla yaklaşmıyorum, bakireyim deyip her haltı işleyenler de buna dahil elbette.Siz eğer bekaret konusunu takmıyorsanız, bu sizinde geçmişinizde başkalarıyla cinsel ilişki yaşamış olduğunuzdandır.

Yükleniyor...