Bekaret raporu almama karşı çıktı neden?

sevgilim sevişiyoruz evlilik düşünüyoruz hep mastürbasyon yaptım daha önce ki ilişkimde bir defa denemiştik olmamıştı ama ben şüphedeydim sevgilime dr gidip bakitayım mı dedim sert bir ses tonuyla hayır dedi.sizce neden dr gitmemi istemedi?

1|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Belki aptal bir zar ile bekaret anlayışına karşıdır ve gereksiz görmüştür.

Ya da eşler arası güvene inanıyordur, diğerinin doktor raporu ile kendisine birşey kanıtlamaya çalışmasını olumlamamıştır.

Ya da Neden doktora gidiyormuşsun kendin bilmiyor musun demeye getirmiştir.

Son olasılık da gidip bir doktorun karşısında bacaklarınızı açıp organınızı inceletmeniz fikrine sıcak bakmamıştır.

0|0
    0|0
    • son söylediğin fikre daha çok inanıyorum

• Bence evlenmeyi düşünen bir çift herşeyi açık açık konuşmalı kafasındakileri birbirine açıkca sormalı. Siz onu çok sevdiğinizi ne geçmişte ne bugün bir başkasının umrunuzda olmadığını ona ifade ederek kafasına takılanları sorabileceğini söyleyerek ona açık ve dürüst yanıtlar verin.

• süper bir cümle kurmuşsun evet bunu ona söyleyeceğim

Erkekler Ne Diyor 15

• saçma bir şey söylemişsin, sevgiline raporla neyi ispat edeceksin ki?

evlenecek misiniz? senden rapor mu istedi?

zaten sana güvenmiyorsa raporla da bişey yapamazsın. bu kadar takıntı yapma bekareti kafanda.

0|0
    0|0
    • bakire değilsem evlenmem diye düşündüm ok o istemedi

• yok artık daha neler yaaa

• ya o zaman niye bekaret raporu almak istiyorsun? kendin gider kontrol ettirirsin istersen ama sevigline bunu söylemenin bir amacı olmalı. adam da senden istemediyse durduk yere kafasını karıştırmışsın bence.

• senden gelen bir istekse karşı çıkmam . o da bana güvenmiyorsun imajı olması diye hayır diyor ama o da istiyor...

ama gece hayatı açısından bilemem. ingilizce veya rusçanız varsa rahat anlaşabilirsiniz.

öbür türlü gürcüce zor..

0|0
    0|0
  • bayan doktora gidip baksın deseydin belki farklı olurdu. bence sahiplenme iç güdüsü ile demiş olabilir. yaş itibari ilede belli bir olgunlukta bunu yapmıştır dşye düşünüyorum. Bekaretinden emin sen baktırmana gerek yok, zaten sen ona beni bu şekilde alacaksan al demiş oluyorsun oda gerek yok demiş oluyor. ilerde birşeyderse ben sana demiştim dersin sorumluluk senden çıkar

0|0
    0|0
    • o 33 yaşında ben 25 bayan dr gitme ihtimalini elbette biliyordur herhalde

• sahiplendiği için kimsenin göremsini istemedi ve bu yüzden askılı dahi balkona çıkmamı istemedi öyle mi ve eve kurye geldiğinde beni odaya götrüp kapıyı kapatıp çıkma dedi

• fazla kıskançlık var sanırım:D

• Anlamsız bir talep te bulunmuşsun ve yorumlarda da bakire değilsem onunla evlenmem demişsin. Neden ?

0|0
    0|0
  • yaş 30-35 arası doğru mu? ona göre bir cevap vereceğim

0|0
    0|0
  • doktora gösterme diye demiştir :) ya da kötü bir yorum olacak ama kızlığın bozulduysa bu sorumluluğu şimdiden taşıyamamaktan korkuyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Sana güvenmemiş olmamak için istememiştir.

0|0
    0|0
  • yaş kaç sizin hanfendi

0|0
    0|0
  • açıp gösterme diye

0|0
    0|0
  • Allah arttırsın bacım da asıl bunu istese üzülmen gerekmezmiydi?

0|0
    0|0
    • evet üzülürdüm

• işte sen üzülmeyesin diye istemiyor. gerek de yok zaten. seven takmaz böyle şeyleri. takandan kork.

• Yok artık demek istiyorum sen neden istedin ki öyle bir şey?

0|0
    0|0
    • bakire değilsem evlenmem onunla

• 25 yaşım

• Tamam işte gitmen lazım hatta geç bile kalmışsın. Konu ciddi git aşı yaptır kanser ile ilgili olarak hem kafan rahat olsun. Hemde baktır bakalım başka bir sorun var mı diye.

• bırak sevgilin seni muayene etsin olmaz mı

0|0
    0|0
  • git bişey olmaz

0|0
    0|0
    • iyide gitme dedi kızgın bir şekilde

• bakirelik bu kadar önemlimi?

0|0
    0|0
    • bilmem benim için önemli ama ya mast yaparken bozduysam

• bişey olmaz bence önemsiz

• Açık ve net, kendisine karşı bir güvensizlik addetmemeniz için...

0|0
    0|0
    • anlamadım

• Size güvenmediğini düşünmeyin diye istememiş olabilir.

Kızlar Ne Diyor 1

• doktora gidip baktirayim la olmuyor. zaten bekaret testi cok zor yapiyolar. gerek yok yani. erkek arkadasin sana inandigi icin öyle demistir.

0|0
    0|0
    • sevişirken zarı hissettiğini söylüyor hissedilir mi bilmiyorum

• nerden hissedecek ya sen aci hissetmen gerek o girdiginde biraz bile olsa. eger cok esneksede yirtilmaz kolay kolay bebek bile doguncaya kadar bazilarinin yirtilmamis.

erkek arkadasin neden öyle dedi ama anliyamadim korkuyor mu acaba?

Yükleniyor...