Cinsel yolla hastalık ne zaman bulasır ve kondom takılıyken hastalık bulasabilirmi?

Aksam geneleve gittim birisiyle cinsel birliktelikte bulundum saat 6 gibi, suanda eve geldim penisime baktım penis basında hafif kızarıklık var tam uc kısmında degilde bas kısmının orta kısmında hafif bir kızarıklık prezervatifde takılıydı yani her hangi bir hastalık bulasma ihtimali varmıdır temizdide bayan ayrıca ve bulaşsa bile bu kadar cabuk mu bulasır?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Ya normalde prezervatif varken bulasmamsi lazim da tabi yirtiksa falan skntı. Ya grnelev mi kaldi artik yaa yazik edionuz kendinize

0|0
    0|0
    • 2ay

Onun bunun afrasını tafrasını cekicegime paramı verip girerim kafamda rahat en azından kimseyle ugrasamam

• 2ay

Ben yerinde olsam o kizin kaprisini cekerdim bir süre. Su an bir kriter ekledim hee kendime. Normalde gecmise takilmam ama su geneleve gidenlerle olmaz yani :d

• 2ay

Sacma bir kriter bence :D

En İyi Erkek Görüşü

• condom varsa sorun olmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sadece kondom kullanmakla herşeyden korunmuş olmazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kondom seni her hastalıktan korumaz. Mesela genital siğil genital uçuk gibi problemler kondom kullanmana rağmen bulaşabilir.

0|0
    0|0
  • Iht8mal var

0|0
    0|0
  • Saat konusunda bir şey söyleyemem ama hiç bir kondom %100 koruma sağlamaz yani kadın hastaysa bir ihtimal de olsa bulaşabilir doktora görünmende yarar var.

0|0
    0|0
  • Kaygi ediyorsun, kondom kullandiysan birsey bulasmaz, sadece HPV kondoma ragmen bulasabilir, anlattgin sikayetinle onun ilgisi yok..

0|0
    0|0
  • hemen berlieri vermez tesleri yaptır testlerde 20 gün 3 ay 6 ay sonra çıkar
    hastalıkar

0|0
    0|0
    • 2ay

hiv/aids kan testlerinde 3 ay 6 ay sonra çıkar
      hepatit b--- hepatit c kan testlerinde 1 ay 3 ay 6 ay sonra çıkar
      bel soğukluğu gonore 15 gün 30 gün sorna akıntı sarı yeşil idrar da yanma
      frengi sifiliz VDRL -TPHA testleri 20 gün 1 ay 3ay sonra
      hpv genital siğil penis te siğil çıkması lezyonlar gözükür bazende gözük mez hpv taşırsın
      herpes genital uçuk penis başına köküne çıkar su toplar kabarcık olur

• 2ay

bir bakıma

• 2ay

en güvenlisi tek eşli olmak

• Benimde başıma gelmişti bir ara anlattigin olay eğer tatlı bir kasinma varsa hemen doktora git

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok hocam kasıntı vs.. hicbisey suanda sadece hafif kızarıklık var ya tahriş ettik ya da bilemiyorum

• tahriş olmuş abisi dar kondom takdin anlaşılan 😎

0|1
    0|0
    • 2ay

Eyv reis umarım öyledir kendisi taktı cünkü :)

• 2ay

onlar isin piri korkma 😉

• 2ay

Aynen öyle valla

• Kondom bir işe yaramaz anasını satayım incecik bir şey :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...