Prezervatif kullandığı halde hamile kalan var mı?

prezervatif kullandığı halde hamile kalan eşi/kız arkadaşı/arkadaşı/akrabası vs. vs. tanıdıgı olan var mı ? %1 ihtimalin gerçekleştiği somut örnekler varmı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hamileliğin ucundan döndük diyebilirim. Kullanmıyordum ama güvenli bir birliktelik yaşayalım niyetiyle prezervatif almıştım ve kullandığım ilk seferde yırtıldı! Hemde iş bittikten sonra farkettim bunu! Neyseki Allah korudu ve adet zamanında görüldü.

O gün bu gündür gerçekten geri çekilmenin prezervatiften daha güvenli olduğunu düşünüyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Prezervatıfın yırtılması dısında cok zor bı ıhtımalde olsa olabılıyor ... eğer erkek boşaldıgı halde devam ederse o ucunda toplanan sprem kenarlardan sızarak vajinaya kadar gidebiliyor oradanda yumurtalıgı bulması falan derken %1 ıhtımal ıste bu oluyo :)

0|0
    0|0
  • Kızıl dereli cocuk babasına sormuş?

çocuk- Baba neden bizim isimlerimiz diğer ırklar gibi degil

baba- ablan güneşi annenle güneşli bir zamanda yaptık

- ağabeyin ayışıgını gece ay ışığı altında yaptıK

Şimdi anlıyormusun YIRTIK PREVERVATİF :)

1|0
    0|1
  • genelde ben durex kullanıyorum. Bir ara internnetten 3 sefer 50'lik sipariş vermiştim. antalyadan bir arkadaş yurt dışından getiriyordu. çeşit çeşit.. hiç problem olmadı şimdiye kadar. Ama atış serbesse prezervatif kullanmayın be kardeşim.. kullanırsanızda durex elite modeli gerçekten iyi bir tercih.

0|0
    0|0
  • Evet var. Üstelik kız tüplerini de bağlatmıştı. Kaza kurşunu her daim olabiliyor...

0|0
    0|0
  • walla iki sebebi var

ya prezervatif patlaktır

ya da kurşun domdom kurşunudur:D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aşırı sürtünmeden prezervatifin ince yapısı bozuluyor ve ordan kücük kücük spermcikler kaçıyor %1den fazla bi ihtimal bu hele erken boşalma sorunu olmayan biriyle olduğunda ;)

0|0
    0|0
  • çok düşük olsada ihtimali var, hiç bir korunma yöntemi %100 değildir derler...

0|0
    0|0
  • olabilir...prezervatifinde sakat olanına denk gelebilirsin...

0|0
    0|0
  • kalitesiz ise yırtılır ve kalınabilir gayet normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...