Kapat

Klitoriste şişkinlik ve sızlamanın nedeni nedir?

klitorisimde şişlik ve sızlama var 3 gündür neden kaynaklanıyor olabilir ? dokunamıyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• İç çamaşırından kaynaklanabilir.

Banyodan sonra tam olarak durulanmadan çıkılmış olabilir.

Bu çok düşük ihtimal ama belki uykunda tahriş edecek derecede kaşımış v.b. birşey yapmış olabilirsin.

Uygun olmayan iç çamaşırı ile spor yapmak özellikle koşmak veya bisiklete binmek tahrişe neden olabilir.

Fakat genelde klitoris direkt olarak dışardan gelecek temaslara kapalıdır o yüzden çok yüksek ihtimal şampuan veya sabun kullanıp sonra iyi durulayamadınız. Günümüzde bu ürünler yüksek kimyasal maddeler barındırıyorlar. O yüzden o bölgenizde sadece su kullansanız temizlerken en sağlıklısı. Hiç olmadı en doğal bulabildiğiniz sabunladan kullanın.

Sebamed in geital bölge yıkama ürünleride mevcuttur bu iş için.

Geçmiş olsun.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Klitoris'de şişlik normal karşılanılacak ve pek sık rastlanan bir durum değil diye biliyorum,kaldı ki bir bayanın genital bölgesi erkeğe göre cok hassas,tahriş oldu krem sür demek biraz abes kaçıyor aslında direkt doktora gitmeni öneririm zira bu cok mühim bir durum bayanlar için.

1|0
    0|0
    • genital bölgeler için özel olanların dışında krem sürülmez zaten.

• Bende öyle düşünüyorum sonuçta bir erkek değil,tamamen farklı iki fiziksel bölgeden bahsediyoruz,bir kadın için o bölgeye uygulanacak herhangi bir masaj,bir krem veyahut herhangi bir tedavi biçimi bilinçsizce yapıldıgı taktirde kötü sonuçlara da yol açabilir,kaş yapalım derken göz cıkarmayalım

• bir yere sürtmüş ve tahriş etmiş olabilirsin. başka bir sebep görmüyorum. ya da biraz sert davrandın :) şimidi doktora gidip göstermek de zor iş. o zaman bir eczaneye git şişlik ve tahriş için bir ilaç iste. ne için derse. bilmiyorum, galiba komşu çocuğunda bir sorun varmış beni yolladılar dersin. eczacı bayan olursa daha iyi olur. çünkü sana yine de bir iki soru sorarlar. o ilçları bir iki gün kullan geçmezse mecburen doktora git. ama geçer... :)

0|0
    0|0
  • Bir doktora görünmen iyi olur.Belki önemli birşeydir ihmale gelmez.

1|0
    0|0
  • mikrop kapmışsın. az yalat!

0|0
    1|0
  • üşümeden kaynaklı olabilir doktora git devam ederse

0|0
    0|0
  • çok mu mast. yapıyorsun?

1|0
    1|0
    • hayır hiç yapmıyorum .. sadece 3 - 4 gündür böyle

• teşekkür ederim tek düzgün cevap veren sensin ..

• rica ederim diğerlerine bakma sen seviyeden anlamazlar.

Kızlar Ne Diyor 3

• Fıtık olabilir, idrar yolu enfeksiyonu olabilir, abse olabilir, normal değil pek, kesin sonuç için doktora görünmelisin

0|0
    0|0
  • dokunma nolcak ? ne işin var klitoriisinle ? tahriş olmuştur yada enfeksiyon kapmıştır doktora git

0|0
    1|0
    • normalde dokunmam zaten neden zıslıyor bakmak için dokundum !

• 3 4gündür olan bişi şimdi biraz geçti durduk yere sızlıyordu ..

• mikrop kapmıştır mutlaka

• merak ediyorum geçtimi rahatsızlığın

0|0
    0|0
    • Bu soruyu sorduğum yıllar oluyor :)

• Canım 1 yıl çok çok uzun süre tabiki geçti birkaç güne.. egzema olabilir neden gitmiyorsun Dr a

• cuma inşallah

Yükleniyor...