Bizim türk erkeklerinin en saçma yönü nedir sizce ?

mesela benim en nefret ettiğim şey kendi tonlarca kadınla yatar ama evleniceği zaman bakire kadın ister laf ettiğindede olay çıkar bu nası zihniyetidir ya kadın toplumu ne kadar aşşalınıyor

0|1
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aga kim evlenicegi kadin baska bir adams oral yapip anla yapmasini isterki.. Bende bakire ariyorum. Kimse kimsedende zorla bekaretini almiyor. Kizlarin sorunu ya verirler ona buna ya da saklarlar kocasına. Sen aramazsan arama ama bekaret arayanada karsima bugun telefon alirken bile acilmamis kutu aliyor kimisin icine sinsin diye. O da onlarin sorunu

0|0
    0|0
    • 2.el telefon bende sevmem .)

• Bana gore adaletsizlik yok. Erkek 40 saniye bir sex düsunurken kadin aklina eserse gunde 1 defa dusunuyor.. Bilimsel olarak kanitlanmis bir olay. Peki bu adalet mi? İki kisi dusun biri sigara bagimlisi digeri kullanmiyor. Sen bunlara birer paket sigara versen iceminiz sagliginiza zarar verir desen sigara kullanan her dakka iceyim diye dusunur cani ceker yakmakdan duramaz. Kullanmayan ise o paket acmaya bile gerek duymaz. Yani erkekler dogustan sex bagimlisidir hep aklindadir cani istiyor..ama

• Ama kadin dusunmeden yapabiliyor. O paketi koruyabilecek güç verilmis onlara ama bize o güç verilmemis. karsimizdaki firsati geri ceviremiyoruz. O yuzden yaratilis itibariyle bir adaletsizlik soz konusu. Kadin ve erkek bu konuda esit degil

Kızlar Ne Diyor 8

• her erkek için gecerli degil o dedigin. bazilari geri kafali ewet. Ama tork erkeginin en cokta su sahip cikma yonu yok mu iste adam diye buna derim ben

0|0
    0|0
    • oda fiyasko açıkcası hayat boyu bir kadın bulamaz bir tane buldum aman gitmesin diyedir kadınlarda kıskanır zanneder

• seninle ayni dusunmuyorum. Evliyim kocama bakan kiz çok hatta benim yanimda bile tabi azinin payini veriyorum onlara ama ylnede bana sahlp cikar kmseyle paylasmaz hic bseyimi eksik etmez . Yada ben iyisine mi denk geldim :)

• türk erkeğin yapısı güzeldir ama şu sahiplenme duygusu abartmayın karısı neden sahiplenir neden açık giyinmede mahallede biri laf etmesin falan filan diye

• Her gördükleri kıza laf atma hakkına sahp oldklrnı düşünmlri ve bu özgüven patlamsı.

0|0
    0|0
    • bunu yapan insanlar apaçi tipler ama hayatımda bir kıza laf atmadımm ama bazı kızlardanda hoşlanmam mesela burnu buyuk tiplerden

• inş yazık bu halka

• erkeklerin değil toplumumuz insanları giydiği kıyafete göre yargılıyor erkek ve darpaça giymişse karı gibi. kız mini etek giymişse ors. vs.

0|0
    0|0
  • sana katılıyıorum ayrıca ego sorunları

1|0
    0|1
  • Ah canıımm sen de benim gibi Türklere Fransız kalanlardansın demek <7

0|0
    0|0
  • sevmiiyormuş umursamıomuş ggibi yapıp aslında çok sevdkleri çok umursadıkları :D

0|0
    0|0
    • ben sevdiğim insanı umursarım sevmediğin insanı umursama hiç böyle cambazlıklara girmedim açıkcası bizim kadınlarda biz sevilme hastalığı var nedir bu anlayamadım gitti seviyorum dese suç sevmiyorum dese suç

• size bayan olarak küfür yakıştıramadım o utangaç erkekdir korkuyordur

• tövbe tövbee :D

• Turk ya da yabanci erkek olarak ayirmadan söyluyorum,

bence erkeklerin en garip yönu cevap vermek icin dinlemek,anlamak icin degil...

Anlamaya calismiyorlar hic bir zaman neredeyse.Hic bir zaman karsisindakilerin ne kadar hassas

olacabilecegini hesap edemiyorlar.Dusunmeden kiriyorlar,bazen hic istemeden belki.

Sonra bir sey yokmus gibi davraniyorlar...Sahi birsey olmams gibi davranmayi nasil yapabiliyorsunuz?

1|0
    0|0
    • canım biz pek duygusal değiliz be ondan oluyor bunlar.

• o tarz erkekleri kızlar ezik buluyor.buna çoğu kez şahit oldum

• Cinsiyet meselesi degilki bu.Karsisindaki insani anlamakta caba gösteren insan,kirmamaya,incitmemeye dikkat eden insan,alttan alabilen insan,sorumluluk sahibi insan hep takdir edilesi,saygi duyulasidir.Böyle bir erkege ezik gözuyle bakan bayanlarin duygu ve dusuncelerinden zaten supheye duserim.Sacmalik.

• Biyolojik açıdan kadından daha güçlü olduğu için bunu hep böyle sanması çok can sıkıcı mesela. En ufak şeyde kadını ezip vurmaya kalkışması hatta vurması. Benim borum öter kafasına gitmesi. Ki ben de şiddete maruz kaldım. Bu egomanyaya son vermeleri lazım. Tüm dünyadaki erkekler için geçerli bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim saçma yanım yok evlat kendin için sor

0|2
    1|0
    • evlat değil koçum deriz evlat kelimesi amerikan fimlerinde türemedir yalnız

• Türk erkeklerinde düşüncesizlik, erkek olmanın verdiği serbestçe ahlaksızlık yapabilirim zihniyeti var, yetiştirilme şekliylede ilgili kız çocuğuna ahlaklı olmayı öğretirken erkeği serbest bırakıyoruz, bende aynı huydan nefret ediyorum, çoğu sevişmediği kadın kalmasın ister hatta neredeyse tecavüz ederler, evlenmeye gelince hiç sevişmemiş ararlar ama seviştiği kızlarlada biri evlenicek orasını düşünmezler bu zihniyetteki adamlar bizim gibi gerçek Türk erkeğini küçük düşürüyor

0|0
    0|0
  • delikanlıyı bozar lafına hastayım

0|0
    0|0
  • kız tavlıyım derken aptal durumuna düşmeleri

0|0
    0|0
  • genel konuşma bende yok dediklerin bende türk erkeğiyim

0|0
    0|0
  • saçma olan senin böyle bir soru sorman kendinden şüphe etsen iyi olur

0|1
    0|0
  • iyi yağ çekmişsin. bence bizim erkeklerin sorunu kızlara yağ çekmek totolarını kaldırmak.

0|2
    1|0
    • evet o konuda haklısın biz kızlardada sorun var ama bizdede bazı saçmalıklar var hocam

• fazla gururlu olması ya da gururluymus gibi olması

0|0
    0|0
  • öyledir öylee

0|0
    0|0
Yükleniyor...