Bakire bir kizla birlikte oldunuz mu?

Bakire bir kizla birlikte olmak nasil bir duygu bunu yasayan oldumu paylasabilirmi ve

Bakire bir kiz neler hissediyor o anda paylasabilirmi?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer kazma değilsen, bakire kızımız ne acı hissediyor ne de bekaretini kaybettiği anı hissediyor. Hiç farkında bile olmuyor. Görsellik dışında ne acı ne çığlık :))

2|1
    0|0
    • Sen yapmadiysan bilmezsin aci ve birsey hissetmiyorsa zaten bakire degildir

• adam işi biliyo dağılmadan tek sıra halinde yürümeye devam:D

Kızlar Ne Diyor 8

• acı falan değil dünyanın en güzel hissini hissediyorsun karnında kelebekler uçuşuyor ve kasılıyor ellerin karıncalanıyor bacakların tutmuyor beynin endorfinden bir farklı olmuş düşünmüyorsun sadece odaklanıyorsun güveniyorsun ve sonra boşalıyorsun mükemmel bir duygu

1|3
    0|0
  • çok aşırı bi acıı değil ama sanki nasıl diyim adet ağrısından kesinlikle farklıydı ağrı değildi bikere acıydı yani zonklama gibi değilde yanma gibi bi an gçmicek sandım ve gözlerim falan dolmuştu ter içinde kalmıştım verdiği acıdan çok içimdeki korkuyu hatırlıyorum acaba şimdi ne düşünüy benm hakkımda acaba kaşarmı diycek vs vs vs xD hiçde öyle olmadı hala sevgliyiz evlilikte düşünüyoruz :)

0|0
    0|1
  • tuhaf bir ağrı hissettim adet sancısının farklı bir versiyonu gibi ama daha ağrılı ve acı duydum ara ara.

0|0
    0|1
  • Cinayet sebebi öldürmeliydim yada kesmeli üzüntüden bunları yapacak gücüm olmadı.Bir senem psikolojimi düzeltmekle geçti hemde tekbaşıma. Ağrı karın ağırsı,gün boyu kanama ve psikolojik sıkıntı. Hiçbir özelliği yok bu olayın boşuna hveslenmeyin ilk olma egonuzuda çöpe atın.Kimse sizin değil kimsenin sahibi değilsiniz olamassınızda.İsteğiyle bunu yapan hatun olursa orasını bilemem.ona yorum yapamıycam.

0|0
    0|0
  • acaba bu acı ne kadar daha sürecek?

0|0
    0|0
  • Benim hiç canım acımadı ama kan gelince anladım :D

0|1
    0|0
  • ne demek nasıl acı ya adet sancısı gibi , doğum sancısı gibi desem anlıyacakmısınn bu kadarda meraklı olmayın...biz sünnet olurken nasıl acı hissettiğiniz soruyormuyuz yada anlatabilecekmisinn yada bizene !

1|1
    0|2
  • Acı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 13. yüzyılın Mücedditi Mevlana Celaleddin Rumi Ünlü Mesnevi kitabında der ki;

Dünyada üç tip kadın vardır, ikisi zahmet ve mihnet, biri hazinedir:

1-Bakire olanı alırsan, her şeyi ile senindir, hazinedir.

2-Dul olanı alırsan yarısı senindir, yarısı eski kocasının.

3-Hem dul hem çocuklu alırsan hiç senin olmaz, aklı hep çocuğun babasındadır.

oldukça anlaşılır bir yazı fazla açıklamaya gerek yok. Hiçbir erkek eşini başka bir erkekle paylaşmak istemez. Evleneceği kızın elbette sadece kendisine ait olmasını ister.

Kızlara tavsiyem bazı şeyler hayatta sadece bir kere yaşanır ve asla geri getirilemez.Kendinize gelinlik giydiren erkeklere teslim olun

...

1|1
    0|0
  • Çıglık, endişe pişmanlık.

1|0
    1|0
  • sapıksın biliyorsun değilmi..!

2|2
    0|0
  • Bakire bir kızın neler hissettiğini çok iyi biliyorum ancak hiç birlikte olmadım. Ayrıca söylemem gerekirse, evlenmeden bir bakireyle olmak istemem.

0|0
    0|0
  • acı

0|0
    0|0
  • iki kere müthiş bir duygu bence ,kız hafif ürkek ve çekingen oluyor bu daha da azdırıyor .

0|0
    0|0
  • evet birlikte oldum. onun ilk erkeği olma duygusu ve ona bu zevki tattıran dünyadaki ilk insan olma duygusunun verdiği haz dışında bir şey alamadım, çünkü ben bir eşcinselim ve kadınlarda çok fazla zevk alamıyorum. ama sonuçta iyi yani.

0|0
    0|0
  • evet oldum...

yani o gece cinsellik filan yaşamak imkansız..

sadece verilen görevi yerine getiriyosun gibi...

0|0
    0|0
  • dostum ben kendimi çok şanslı hissediyorum bu konuda belki inandırıcı gelmez ama tam 6 tane bakire kız ilk benle birlikte oldu ve şunu söylücem bunuda hava atmak için söylemiyorum süperdi... o kadar masum o kadar tatlı gözüküyolar ki sana o kadar güvenmiş kendini teslim etmiş ... bence bir erkek için çok güzel bir duygu . bir kız sana güvenmiş , ilk olmanı istemiş bana çok gurur veriyor , bilmiorum belkide abartıyorum ... hepsine çok büyük saygı duyuyorum ...

0|0
    5|2
    • Peki ilk birliktelikte korunuluyormu

• arkaaaaaşım naaaptın sen bee

• Evt bi kız sana güvenmiş yetmemiş 2. de güvenmiş ... sana yine de yetmemiş 6. da güvenmiş.Ve sen hala sana güvenilmesinden gurur duyuyosun..Tebrikler!

• bakire kız warmı ?

0|1
    1|1
  • şiddetle tavsiye ederim. her erkek bunu yaşamalı. ) ama kibar ve saygılı olmanı da rica edicem.

0|0
    0|0
  • old m

0|0
    0|0
Yükleniyor...