Kapat

Dediği lafa bakın ya:(

arkaslar bir süredir görüştüğüm bir kişi var...daha çıkmıyoruz ama...daha önce kimseyle birlikte olmadığımı biliyor ...geçen akşam buluştuğumuzda yakınlaştık ve öpüştük... öpüşme sonrasında bana'' okadar güzel öpüyosunki bakire olduğuna inanmak zor dedi''.. kaldım öyle bu laftan sonra...çok üzüldüm şaşırdım..o anda salaklığıma geldi .bişeyde diyemedim...zaten alkolde vardı... şimdi bu adam benim bakire olmaadığımı kendisine yalan attığımı mı düşünüyor...

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha kendinden geçmiş çocuk ve sana sevişmek istediğini imaa etmiş açıkça ve dememişte bakire olduğuna inanmak zor demiş o an bakire olmasan bana verir gibi bir ihtimalin peşine düşmüş dediğin gibi alkolün etkisi büyük kolay cesaret edilemeyecek kelimeler sonuçta. Şöyle de düşünebilirsin sana zarf atmış da olabilir hani bakire değil se birlikte olmamıza engel olmaz diye o da olmadı senin gerçekten çok etkileyici bir öpüşün var diyeceğim yani sonuç olarak çocuk fırsatı değerlendirmek üzere sana top atmış o kadar...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Aşk yaşanıp bitip on gün sonra yeni bir aşka kanat açtım denip 20 gün sonra olmadı frekanslarımız tutmadı ayrı dünyaların insanlarıyız diye başka bir aşka ihtiyacım var diyen hiç bir yüreğin sesini duymak dahi istemiyorum ki!..son zamanlarda maalesef hep bunları duymaktayız...Herşeyi ucuzlattığımız gibi aşkıda pazara düşürdük...

Aşk!...dile düşmeden önce gönülde mesafeler katetmeli...aşk yaşandı mı gözünü karartmalı...Aşk körkütük etmeli ruhunu...Aşk onsuz nefes alamamak...onun bakmadığı hiçbir şeyi görmemek olmalı...Aşk sesini özlemek...aşk elini tutunca zangır zangır titremek, aşk öpüşmekte korkmak...aşk seni seviyorum derken içi titremekse aşktır...

1|0
    0|0
  • :D heheheh yaw o senin bakire olmadığını düşünse nolacak düşünmese nolacak? sen nasıl bir karakterle öpüştüğünün farkına varmadıktn sonra varsın herkes senin için bişeyler düşünsün..ama sen önce bir kendini düşün?

1|0
    0|0
  • "...daha önce kimseyle birlikte olmadığımı biliyor ...". Burada "birlikte olmak" ile tam neyi kastediyorsun? Çünkü, hikayende bir çelişki var da. Hatta, çocuk da bu çelişkiyi görüyor :)

0|0
    0|0
  • Aklınca iltifat etmiş.

0|0
    0|0
  • ne kadar profesyonelmiş öyle öpüşmekten bakireliği çıkarabilmiş o.O

bence o yanlış bir kelime kullanmış, daha önce kimseyle öpüşmemiş olmanın biraz garip oldugunu filan söyleyecekmiş heralde..

0|0
    0|0
  • safmısın niyeti bozmuş bakire değilsin çok ateşlisin diyip seni kullanmak istiyor dikkatli ol sakın alkole kanıpta birşeyler yapayım deme ilerde acısını çok çekersin

0|0
    0|0
  • sonuçta çıkmadığın sevgili olmadığın bir adamla alkollü bir halde öpüşüyorsan

bakire olmamandan ziyada hafif tipte yatılacak kız imajını faha çok vermişsin.

bakireysen nasıl bu kadar kolay öpüşebiliyosun ?

ben adamın yerinde olsam anal çalışırım

0|0
    0|0
  • yol yakınken uzaklaş ondan sana bir faydası olmaz

1|0
    0|0
  • sen bakiremisin onu bir söyle ona göre cevap verelim :) şurda biz bizeyizyalana gerek yok :)

0|0
    0|0
  • bitir gitsin :D:D:D seni öyle kafalayıp bekaretini alacak uyan :D

0|0
    0|0
  • Zarf atiyor canim...agzini yokluo..tamam dersen olacak bu is

0|0
    0|0
  • olta atmış.ya gelirse...

0|0
    0|0
  • hakketten ha sizde öpüşme genetik mi ? o.o ben de hep merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • Boşversene , ruhun bakire değil..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkekler ya ne kadar tuhaflar.hakaret etmiş resmen ama eminim farkında degildir durumun:)

0|0
    0|0
  • o adam tam bir o* çocuğuymuş. sende daha oturmuş üzülüyosun adam böyle dedi diye sende i*ne gibi seviyosun deseydin oç bunlar ya yeminediyorum alacaksın böylelerini kazığa oturtacaksın sonra da diri diri yakacaksın namussuzlar

0|0
    0|0
    • sakin ol şampiyon. küfür etmek bir bayanba hiç yakışmıyor

• haha sevgilisi dahi olmayan adamla içki içip sarmaş dolaş öpüşen kıza laf yok ama içkinin etkisiyle erkek bakire olduğuna inanmak zor deyince o.ç. oluyo hadiya adam naapsın demek ki o kadar şehvet ve ateşli bir şekilde öpmüş kız ! :D

• istemiştir öpmüştür. kadınlarında cinsel dürtüleri olduğunu unutuyorsunuz bazen. kadın öpmeyince de of bu türk kızları kezban öptürmüyorlar bile cart curt yapıyorsunuz. malsın ya kes muhattap olma benle

Yükleniyor...