Baylar büyütme teknikleri e-kitabını ya da hapını kullanan var mı?

Erken boşalma gibi sağlık sorunum var. Bu e-kitap da ve hap ile düzeleceği garanti ediliyor.

Ücretli olduğu için çekiniyorum. Sorum sadece şu, kullanan var mı? Var sa yorumlarını bekliyorum.

link

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tek büyüyen , bu safsataları kitap halinde hazırlayıp basan ve satan yayınevi ile yazarının cüzdanındaki yüzlüklerin sayısı.

Tek erken boşalan da bunlara inananların bilimdışı tekniklere ödeyeceği para yüzünden kendi cüzdanı.

Bu e-kitaplar sonunda bir satışa dayanır. Çoğunlukla hap dedikleri de ya çin ithali ve tehlikelidir ya da bildiğin nişastadan yapılır , dışı da boyanır. Her ay bunlardan binlerce merdivenaltı imalat yakalanıyor.

Ha bu durumda sorununu nasıl çözersin ? Gerçek çözümleri önce bir üroloji uzmanı ile sonra da bir ppsikolog ile görüşerek bulabilirsin . Bunun dışında herşey havacıva ...

0|0
    0|0
    • bilgi için teşekkürler. daha gencim. ürolojiye gitmem erken olmazmı?

• Erken boşalma diye adlandırdığın çok göreceli bir kavram. Milletin atmasyonlarına bakma , çoğu kibir ile yazıyor ve 1e 5 ekliyor. Zararı d okuyan yeni nesle oluyor , reklama ciddi gözüyle bakıyor. Tıbbi olaeak erken boşalma 1 dakikanın altında olan boşalmalara denir ve nedenini bu iki dal bulup sana doğru çözüm veya yasal laç önerebilir. Her ikisinin de yaşı yoktur, ne kadar erken tanı olursa tedavi de o kadar başarılı olur ki, bu cümleyi hep duymuşsundur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• erken boşalmayla penis büyütme ilaçlarının ne alakası var onu anlamadım ?

senin sorunun sadece erken boşalma değil galiba ;)

0|0
    0|0
    • hayır içeriğini okursanız bir çok sağlık problemine faydası olduğu yazıyor.

• hiç denemedim dostum, iki problem için de ihtiyacım yok allaha şükür

• siteyi sen hazırladında reklam mı yapıyorsun yoksa:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...