Eşcinsel insanlara nasıl davranırsınız?

Ya da biseksüel.

Ben gayet normal davranırım, sonuç olarak herkesin kendi seçimi.

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• İlk başlarda seçimlerinden dolayı saygı duyuyordum fakat çalıştığım yerde üst düzey amirlerimin eşcinsel olması işinizi gerçekten olumsuz etkiliyor... tacize uğrayan bayanların nasıl bir psikolojide olduklarını ve rahatsızlık duyduklarını yaşayarak anladım... Eğer bakımlı bir erkeksenız birazda yakışıklıysanız tehlikedesiniz demektir..Ve yüzlerce kez onlardan olmadığınızı söleseniz bile umursamıyorlar...Bu yüzden işten ayrılan arkadaşlarım oldu... Sanırım bende ayrılıcam yakında sırf bu tacizler yüzünden :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Sonuc olarak tanrinin yarattigi bi varlik o da, hic kimse dini dili ırkı yuzunden yargilanmaması gerektigi gibi cinsel secimi yuzunden de yargilanamaz derim.

0|0
    0|0
  • benden uzak cehenneme direk..

0|0
    0|1
  • Ben hep bir eşcinsel arkadaşım olsun istemişimdir, çünkü muhabbetleri komik oluyor ve merak ederim böyle birisiyle arkadaşlık yapmak nasıl olur diye

0|1
    0|0
  • 2 çeşit eşcinsel vardır. Biri genetik diğeri sapıklık olarak kişinin kendi isteğiyle. Eğer 1.siyse sıkıntı yok ancak zorla biseksüel ya da eşcinsel olmuşsa kişi kendi isteğiyle. O zaman uzak dururum ya da yoğun bakıma gönderecek kadar yakın dururum.

0|0
    0|0
  • 4 ay travestilerin olduğu sokakta yaşadım antalyada. saygı duyarım ama tasvip etmem. onların hayatı sonuçta.

0|1
    0|0
  • Bence sorun yok. Onlarda bu durumda olmak istemezlerdi. Sonucta hayvan degiller ve onlarinda duygulari var.

0|1
    0|0
  • 3. cinsel kişilik vardır onlarada olması gerektiği gibi davranılmalıdır.sodom ve gomora bunun en çarpıcı örneğidir.o zamanlar bile vardı.tanrı cezalandırdı vs efsanevi hikayeler bir yana dünyanın var olduğu günden bu yana bu tür insanlar var ve "insan" olarak saygıyı hakeder.

0|0
    0|0
  • Yokmuş gibi davranırım.Ama birazda üzülür iyi davranmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • aynen çok doğall.. ben severm onları

0|1
    0|0
  • anında uzaklaşırım bir dahada selam bile vermem. çevremede gerekli uyarıyı yaparım. çünkü körle yatan şaşı kalkar...

0|0
    0|1
  • lebiyene zaten yaklaşamazsın. ama gayler aşırı ısrarcı. tamam dostum rahatsın anladık ama yarılmanın anlamı yok. (diye düşünüyorum)

0|0
    0|0
  • Kendi haline bırakırım. Zaten psikolojileri bozuktur. Hiç dalaşmam tartışmam. Bayanları anlayamıyorsun zaten ama erkelerden sakınırım. Allah yardımcıları olsun.

0|0
    0|0
  • eşit

0|1
    0|0
  • uzaktan makarasına güleriz yaklaşır asılmaya kalkarsa sert tepki veririm. lanetlenmiş köpek bunlar sonucta

0|0
    1|1
    • Hasta ya, uzaktan gülermiş, asılırsa dövermiş, lanetlenmiş köpeklermiş. Biriyle eşcinsel olduğu için dalga geçip, tahammül edemeyip şiddet uygulamak psikolojik rahatsızlıktan başka bir şey değil. Nasıl bir ortamda büyüdünüz, nasıl bir aile terbiyesi aldınız da böyle saçma bireyler oldunuz aklım almıyor.

• yani kötü davranmam ama

o bilinen kişi ise kimsede beni onun yanında görsün istemem...

0|0
    0|0
  • erkek erkeğe ise DAVRANMAM

0|0
    0|1
  • davranmam uzak dururum

0|0
    0|0
  • işim olmaz uzak duruyorum gördüğüm yerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• her kez bir yorum yapmış.

bence bir sabah uyandığınızda karşı cins olduğunuzu farkettiniz? naaparsınız?

onlarınki bu durum. hormonal denge. yanlış vücut içinde bulunmak.

sonuçta herkez kendini ne hissediyosa o olur.

bir erkek vücudunda sıkışmış bir kadın, dışarı çıkınca herkezden tepki topluyo

0|0
    0|0
  • sonuçta o bir cinsel tercih olduğu için davranışlarımda bir değişiklik olmaz ama öyle biriyle cinsel bir birlikteliğim olmaz

0|0
    0|0
  • bence normal karşılanır yada özgür secim deyip saygı duymamalı, bence bunlar ozon tabakasını delen gaz gibiler doğanın Allah ın kanunlarını delen kişiler, bu tipler kitabı düzden okumak varken tersten okuyanlar, evinden kapıdan çıkmak varken pencereden atlayan, ata düz binmek varken tersten binen kişiler gibi...

0|0
    0|0
  • normal davranırım

0|0
    0|0
  • durumlara göre davranışlarımı değiştirmiyorum

0|0
    0|0
  • insan gibi

0|0
    0|0
  • Farklı bir durum değil bence, bana asılmadıkları sürece sorun yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...