Olur olmaz yerde sertleşme sorunsalı.

Akşam üzeri eve bir kaç malzeme alma için AVM'ye gittim haliyle eşofmanla evden çıktım neyse reyonlarda dolaşıyorum " yeminen zerre aklımda seks/cinsellik yokken" sertleştik yahu onca müşteri kasiyer falan fisatan ben eğile büküle dualar okuya okuya durumu gizlemeye çalışıyorum bir yandan da " ulan yok yani baktığım/gördüğüm çekici bir kadın da yok altı üstü tursile bakıyorum a.q niye böyle oldum ?" Diye de aklımdan geçiriyorum. Buna benzer bir zorluk yaşayan başka kimse var mı ? :)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• merak edecek bir şey yok ... Toplardamarda problem olduğunu gösterir bu . Senin eşofmanla gidip dikkati oraya çekmeye çalıştığını düşünmüyoruz , Öyle kapalı teşhirlerle işin olmaz senin kesin, öyle çoluk çocuk ergenler aileler içinde dolaşmazsın . Zaten adama sapık gözüyle bakarlardı , ihtimalen sinirine dokunan biri de hanyayı konyayı anlatmak için geçirirdi yumruğu suratına... Ama , bu devam ederse hormonla falan filan alakası yok , bir ara çok gecikmeden sen bir üroloji uzmanına uğra , ihmal edersen ya da böyle iyi ya dersen ; bir gün vatanda dikili ağaç sorunu ile karşı karşıya kalabilirsin ...

Sanırım anladın ne demek istediğimi ...

Benim anlamadığım ise , her gün bu sorunun kopyamsıları atılıyor siteye , meğer ne çok toplardamar sorunu olan varmış .. Sen değil de çoğu bununla gurur bile duyuyor , hatta biri ben çok sağlam erkeğim fuckbuddy'niz olabilirim diye reklam yapmaya kalkıp 5 adet fotosunu da yüklemiş siteye garibim. Oysa gerçek ağır ve sağlam adımlarıyla gelmekte ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayşe teyze vardır belkide tursilin üzerinde :D

0|2
    0|3
  • Sertleştiğinizi penise bakınca mı anlıyosunuz yoksa hissediyomusunuz aynı anda

0|2
    0|2
    • Sen ıslandığını anlamak için dudaklarına dokunma zorunluluğu mu hissediyorsun :) ? Her halde sertleşmeye başladığından andan itibaren hissediyorsun kendinde ki durumu. Yoksa " Aaaa inanmıyorum nasıl farketmedim baksana Pervin görüyor musun yine sertleşmişim" demiyorsun :)

• :) kötüymüş. erkek olmak da zor ya..

• Yani tuhaf olan belirttiğim gibi yani dürtülerimi etkiyecek bir cisim ya da görüntü yok yani zoruma giden o " boşa kurşun harcamak "gibi bir şey yani :))))) hedehödererölemek gibi saçma bir durum oluyor bende ve zor evet bu yönüyle zor ne yazık ki :)

• ıste senden korkulur .yakında önündeki damacanayadaa töbe töbeee

0|1
    1|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Normal.. Bu herkesin başına geliyor. Bende ders dinliyorum bildiğin tahtaya denklemlere bakıyorum, aklıma durup dururken seksi şeyler geliyor ve sonuç seninkiyle aynı :)

0|0
    0|0
  • uyarıcı yoksa çiş baskısından kaynaklanır :))

kesin o saate kadar tuttun çişini, ufaklıkta böyle bir eylemde bulundu :)

0|0
    0|0
  • sabah ereksiyonlarını fena oluyor

0|0
    0|0
  • olur arasıra olur öyle sıkıntılı mevzu

0|0
    0|0
Yükleniyor...