Arkadaslar hickimseyle beraber olmadim ama?

Aklimi cok kurcalayan bisey var 21 yasindayim kimseyle cinsel anlamda beraber olmadim.. Ama kucukken masturbasyon yaptigimda biraz ileri gittim galiba cok kucuktum ve hicbir sey bilmiyordum henüz.. Zarar verdim mi vermedim mi bilmiyorum ama bu beni cok korkutuyor.. Evlenecegim insan beni bu yuzden kabul etmezse diye cok korkuyorum.. Ne yapmaliyim lutfen bana yardimci olun

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyon nyaparken kızlığının bozulacağını hiç sanmıyorum. Git doktora muayene ol. Bu şüphe ile yaşaman sana zarar verir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git muayene ol eğer bişey olduysa ileride eşinle konuşursun o da sana güveniyorsa sorun etmez zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zar muayenesi ol bence öncellikle.

0|0
    0|0
  • Evlenecek kişi sevdiği icin evlenir zar icin değil. Ayrıca hic korkma öyle basit seylerler zar yırtılmaz

0|0
    0|0
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Millet uzaya cıktı bizinkiler zar derdinde zar olmazsa beni istemez ne bu ya

0|1
    0|0
  • dr gıt bı kontrol ettır

0|0
    0|0
  • ben senle evlenirim.. sorun etme

0|0
    0|0
  • ilişkimi istiosun

0|0
    0|0
  • tabi tabi yok mu kucuklukler bisiklet parkta carpmalar nedense bahane hep

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok zamanı geriye saramayız

0|0
    0|0
  • Önce bir test yaptır

0|0
    0|0
    • 2ay

Utaniyorum nasil yapabilirim bunu :(

• 2ay

Bir tane hastaneden randevu al jinekolojiye git onlar yapar

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok basit doktora git kontrol ettir için rahat olsun hayatım

0|1
    0|0
  • Gerçekten böyleyse korkma.. Gerçekler er geç anlaşılır. Git muayene ol belki de zarar vermemişsindir.. Vermişsen de gönül rahatlıgıyla anlatabilirsin kocana , sonucta birisiyle olmamışsın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kimseyle beraber olmadim.. Ama cok cekiniyorum bir doktora gitmeye de :((

• 2ay

Sakin ol ya kötü bir şey yapmamışsın ki.

• İlla herkesten kan gelecek diye birşey yok ilk iliskide

0|0
    0|0
  • doktora git en iyisi baktir yoksa hep bu süpheyle kalirsin

0|0
    0|0
  • Doktora gidip bir terslik var mı diye baktırabilirsin. Benimde esnek olduğu söyleniliyor. Ondan korkuyorum. Aile de varmış. Ama kolay bozulabilen bir şey değil zaten o.

0|0
    0|0
  • Kadın doğum doktoru Jinekolog a git özel hastaneye bekaret muayenesi yaptır 2 dk bile sürmez çok kolay bakılıyor. Sonra evlenince birde bişey olduysa psikolojin bozulur doktora git muayene ol

0|0
    0|0
    • 2ay

Tahmin ettigim cikarsa ölürüm o zaman :((

• 2ay

Sen oraya parmağını falan soktu mu kan geldi mi? Belki bişey yoktur ama muayene ol bir kız için çok gurur kırıcı bişey belki ama evlilik bu aileler araya giriyor düşünsene evlendiğini bakire çıkmıyor sun neler olur neler en güzeli muayene olmak

• Olma kimseyle

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama illaki evlenicem bigun bunu nasil anlatirim hickimseyle beraber de olmadim... ama bana cok farkli bir etiket takarlar belki:(

Yükleniyor...