Bekaretle ilgili soruyorum?

20yi aşkın kızla birlikte oldum. Hepsiyle sevgili olarak başladım. Hiç biri bakire çıkmadı. Peki bu kızlar kime veriyor bakireyetini? Bakır değilsin bakire isteme diceksiniz ama bir kızın bakireyetini bana verecek kadar değerli biri değil miyim? Sanki başkalarında kaybedip ve keybettikleri kişilerde yaralanıp çıtayı düşürüyorlar hissi oluşuyor bende. Bana bakireyetini verecek kadar değer veren birini aramaya hakkım yok mu? Bu değeri kime veriyo kızlarda sonrasında başka arayışa girmek zorunda kalıyor?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bakıreyım ben oyle deme herkez aynı degıl ama erkeklerdede sorun var cıkıtıgım erkekler hemen yatmak ıstıyorlar bakıreyım dıyorum anlamıyolar ayrılıyorum bende ne yapım bır gun esımı bulacam ıns

0|1
    0|0
    • En iyisini yapiyosun takdir ettim. O ayrildiklarin zaten seni sevmiyormus bekaretini verseydinde gene ayrilirlarda bir muddet sonra.

• en ıyı cevap sectıgın ıcın tsk:)

Kızlar Ne Diyor 8

• ya adam.

her poku yiyip kendini diktirip evlendiği adama bakireyim diyen kızlar kadar o**sun:)

umarım kimseyle evlenmesin ;D

motor seni. senin gibilere el değmemiş beden değil dikilmiş zar lazım. Büyük ihtimal de sana öyle gelir.

kanlı havluya bakıp bakıp mutlu olursun ! Lololol

1|1
    0|1
    • Evlilik testi yaptircak icine bekaret testide oluyor ostege bagli. Hemen sevinme dikilmis zar orda belli oluyor;)

• neyse anladın sen. işte o dediğim bakireden bulursun

• İnşallah

• umarım bakire biriyle evlenmezsin.

2|2
    0|2
    • Karsima bakire cikmadan evlenmicem ama:)

• o kızlarda bakire o zaman bakir adamlarla yatmadılarsa kimsenin bakirliğini almadılar.

• Neyse bu konuda tartisilmicak bir konu oldugunu anladim. Ben bakire biriyle evlenicem. Kizlarda yapip yapip bakire biriyle evlensin isterlerse beni ilgilendirmez kim nasil ariyosa arasin

• 20yi aşkın kızla yap sonra bana bekaretini vereck biri yokmu de.çok ilginçsin.her önüne gelene olmaz böyle şeyler.insan kendi değerini kendi düşürür

2|1
    0|1
    • İyide sanki ben bozdum bu kizlari.. Kizlar evlencegi kisiye saklasa kendini durum belli olmaz. Sonucta ben bu kizlarlar keranede birlikte olmadim hepsi sevgilimdi

• psikolojisi bozulmasın diosn yani sende biliosn yaptıgının doğru olmadıgını dürüst başlamadığın ilişkiye dürüst devam edemezsin illa patlak verir ve böyle ilişkiler mutsuzluğa mahkumdur umarım şu türkiyede senn gibi çok insan yoktur.ve zaten yaptıklrınla gurur duysan gizli yazmazsın bunları daha sen konuşurken bile açık olamıosn.zavallısın gözümde!

• Senin gozunde zavalli olmam umrunda degil. Patlakta vermez merak etme:D

• bakir olmadıgın için bakire insanlar karsına cıkmıyor bu kadar basit. sana bekaretini vermeyecek kadar değer veren insanların karsına cıkması daha mantıklı olurdu sanırım.

1|1
    0|1
    • Tanistigim kiz bakir olup olmadigimi nerden bilecek ki ben kendimi bir kuzin bekaretini almadan bekaretim bozulmus saymiyorum

• Sana sacma gelebilir canim ama bakire birini bulmadan evlenmicem merak etme;)

• Değerle ilgili değil o konu emin olabilirsin.. Düşünceyle ilgili daha çok..

0|0
    0|0
  • saçmalığa bak kendin her bir bo*u yemişsin..bide gelmiiş utanmadan Bakire istiyorum diyosun...senin buna ne hakkın var?o yattığın kızların hepside O*pu anladınmı?sende ne oluyosun artık bilemem...sen temiz insan olsan kimseyle sevişmemiş olsan tamam bul derim..yaptığın nanelerin haddi hesabı yok..20 kişi birde :D

2|1
    0|2
    • Sen istedigin kadar kiz ben bakireyle evlenicem:D

• Yani burda kadin kendini korumaya dogustan yetenekli. Ama bunu bile yapamiyorlar. Ben yapmak istemiyorum kimseyle. Bi kiz ciksa vermese evlenince daha ozell olucagini dusunuyorum dese bende evlensem aclikgimdan kurtulsam. Ama gelen veriyo gecen veriyo napayim:)

• iyi iyi devam et...boşa dil döküyrum

• öf ne diyosun ya . napcan bakire olunca nikahina mi alcan.amac bakire yaptim diye boburlenmek digil sanki

0|1
    0|1
    • bakire değilsin heralde

• Alcam nikahima. Zaten yaptiklarimla hep bu yuzden sogudum

• eh iste kizlarda verse bir dert vermese bir dert senin gibiler oldugu surece

• ciddiye alamadım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Nur Suresi 3.Ayet "Zinâ eden erkek, zina eden veya müşrik olan bir kadından başkası ile evlenmez; zinâ eden kadınla da ancak zinâ eden veya müşrik olan erkek evlenir. Bu mü’minlere haram kılınmıştır." Artık bakire şansını kaybetmişsin.İnsan hayatta her şeyini kaybedebilir ama kişiliğini ve namusunu kaybederse bir daha geri dönüşü yoktur.Zannetme ki zarı sağlam diye bakire.Bu işin anal,oral,sürtünme,öpüşme,karşılıklı tatmin etme gibi binlerce çeşit yolu vardır.Bunlardan birini bile yapan kız bakireliğin kendine has kokusunu kaybeder.Hiç birini anlayamazsın.Hatalar insanlar içindir.Zinadan biran önce vazgeç.

0|1
    0|0
    • Kardesim o seninde dedigin gibi muminler icin. Ben bakire alicam:) analini oralini gectim bar evlenecegi adama bir zar saklayacak kadar deger versin yeter;)

• Sorun zarsa avuç içine soğan zarı yerleştir kolay gelsin :DDDD Bakire(zar açısından değil) kızların çok daha ayrı bir kokusu olduğu söylenir.

• neyin çıtası var kim neyi düşürüyor. sen 20 den fazla kaınla beraber olarak bence genel anlamda ahlaki çıtayı üşürüyorsun ki beda benim düşüncem beraber olduğun 20 kişinin hiçmi suçu yok dersen elbetteki var onlar da bu işin elebaşı

0|0
    0|1
    • Bi kizla tanisiyosun begeniyosun bir yoklayim diyosun kiz pat veriyo. E napayim almiyim mi bende dogam geregi aliyorum. Bakire olsa yapmam ciddi dusunurum

• almayacaksın değer vermeyeceksin herkez bu şekilde davransa bir kız verirken 1 kere değil 1000 kere düşünür. sen 20 kere yaptım diyorsun şimdi bakire arıyorsun bence bir tezatda burda var. Sana kızdığımdan değil de bakış açısından dolayı tepkim bu yönde. Kimse kusura bakmasın 1 kerede yapsam milyon kerede asla bunu dile getirmem. bir günay yapıldıysa bari saklayın belki af edilmesi umulur. Kızların canlarından bile daha değerli olan bir olguyu para bozar gibi harçamalarına gelincede ahh ki ahhh

• Verirken dusunsun 1000 kere zaten.. Evlenmeden vermesinler hatta. Bozul para gibi harciyanlar kendileri. Ben bozuk bir kizla evlenmicem. Belki dusunce sana aykiri gelebilir ama bozmadigim bir kizla evlenmicem

• senin değer anlayışına zıçam. sana kızlığını verecek kızın da ağzına zıçam. anladın mı. pis zabık.

1|0
    0|0
  • arkadaşım sen biraz motor tabir ettiğimiz kızlardan mı hoşlanıyorsun acaba?

1|1
    0|1
    • bencede motorlar kanka burdada cok var onlardan bekaret konusu acildi mi kopuruyorlar;)

• Motor olmayanlari inan bulamiyoru bazen diyorum acaba evden disari mi cikmiyolar saklaniyorlarmi anlamis degilim

• bence bir kıza yaklaşırken cinselliği ön plana almaz, biraz da kafaca uyuşacağın, kalbinin temiz olduğunu düşündüğün kızlara yönelirsen bulursun. evet onları bulmak zor ama olmayacak tiplerle zamanını ve enerjini harcarsan hiç bulamazsın.

• bakireliklerini mastürbasyon yaparken kaybediyorlar

0|0
    1|3
  • 20 den fazla kızla beraber olmuşsun Bekaret kelimesini bilmiyosun Bakiriyet ne amk :D sanırım sen beraber olurken vajinayıda tutturamıyodun :D

0|0
    0|1
    • :D kanka soruyu sorduktan hemen sonra kafama dank etti ama salladim olur bole seyler arada;) nereye denk gelirse sokuyo kanka:D

• Bu arada baslikta dogru kullanmisim ama sonra kafa gitmis:)

• olur böyle vakalar hatunlar aklını başından almış panpa :)

• 20 den fazla kızla beraber olmuşsun istediğin şeye bak ..

0|0
    0|1
  • çünkü eşşeğin zikinden dolayı

0|1
    0|1
  • ortalık patlak lastikle dolu :(

0|1
    1|1
Yükleniyor...