Aids , hepatit vs kapmamak için

bugün bir bayanla görüştüm 38 yaşındaymış onunla haftaya sex yapıcam bu benim için ilk olcak milli olcam yani

hastalık kapmaktan korkuyorum

oral sex yaparken (yani bana yaparken) hastalık kapma ihtimali var mıdır oraldan bişey olmaz diyor herkes ama

öpüşürken , önsevişirken bişey olur mu

prezervatif tabikide kullanıcam

Güncellemeler:
ya bu işi yapmış namussuz erkek yok mu hiç? :

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün olduğunca tanımadığınız bilmediğiniz insanlarla seks yapmayın. Riski yarı yarıya azaltmış olursunuz.

Size oral seks yapılırken de, ön sevişme sırasında da, kısaca partnerinizle temasınızın olacağı her an bir şeyler kapabilme riskiniz olacaktır.

Basit bir mantar enfeksiyonundan tutun, aids gibi ciddi STD'lere maruz kalabilirsiniz.

Bunlardan bazıları kan yolu ve vücut sıvılarının değişimi yoluyla bulaşırlar, aids ve hepatit örneğin. Prezervatif kullanarak, partnerinizin kanının cildinizdeki olası açık yaralara temas etmemesine dikkat ederek bu tarz hastalıkların bulaşma risklerini oldukça azaltabilirsiniz.

Bunun dışında sadece temas yoluyla bulaşabilen, sizin vücudunuzda belirti vermeden onlarca yıl aktif halde kalabilen HPV, halk arasında bilinen adıyla genital siğil gibi viral bulaşanlara maruz kalma riskinizde var.

Ne yazık ki bunlar için bir önlem mevcut değil.

Kadının vajinasından sizin elinize, oradan da kendi cinsel organınıza daha sonra da diğer partnerlerinize bulaşabilir örneğin. Erkek cinsel organında siğil şeklinde belirti vermese bile, ömrünüz boyunca taşıyıcı olarak kalırsınız.

Riskleri minimum'a indirmeyi istiyorsanız ilk paragrafımı tekrar okuyabilirsiniz :D

1|1
    0|0
    • arkadaş geneleve gitti prezervatifsiz becerdi geldi adamda bişey yok yani bana mı olcak prezervatif tabiki takıcaz

• Dipnot: STD / CYB / Cinsel Yolla Bulaşan anla artık canım :D

• Bende 140'la giderken altıdan fazla takla attım, burnum bile kanamadı. Arkadaşım merdivenden düşüp kalçasını kırdı, protezle geziyor. Referansın geneleve gidip hastalık kapmayan arkadaşınsa ne diye soruyorsun, ona birşey olmamış sana da olmaz...

Kızlar Ne Diyor 7

• hastalıklı olsa da söylemez ki sana.

0|0
    0|0
    • riskleri göze almak lazım artık

• bir ömür hasta olucaksın ve ilerde baba olsan bile hasta bir çocuk getireceksin.neden bu kadar zahmete giriyorsun ki.biraz bekle evlen tek bir kadınla sağlıklı olarak ne yaşayacaksan yaşa.

• bekliyecek 10-20 yılım yok gençken diriyken iktidarlı iken gidip infaz edip gelicem

• Bu konuyla ilgili kaçıncı sorun bu ?

0|0
    0|2
  • Hem duzgun olmayan bırıyle sex yasıcan hemde hastalık kapcan korkusu var ey Allahım :D

bosaldıktan sonra pısmanlık duygusu gıbı bıse :D

0|0
    0|0
  • sen hastalik düsününce zaten penisin o andada uyanmaz

sen de bir sekapartner bul sade sana ait olan birini hem doyasi sex yaparsin hemde güvenin olur rahat iliskiye girersin

benim 4 yilki var bir evli erkek sekapartnerim ayda bir oluyoruz o bile yetiyor

kocamin pili bitti yasli

0|0
    0|0
  • bu kadin kim yasi 38 kondom taktip sex yapiyor

paralimi

hastaliga gelince her yerde kapa bilirsin

kadin sade sex icin senle oluyor demeki daha cok kisiye vermis vercekte

alismistir degisik tatlara benimde eli sevgilim oldu bilemeki ne kaptim yirmi yil sonra boku cikar

0|0
    0|0
    • ya biraz çekiniyorum ama çok tecrübeli konuştu sen kendini bana bırak ben sana güzelllik yapıcam der gibiydi :D

• senin kadini bakire olmasin ki diyosun yani?hastamisin oglum?delimisin?

0|1
    0|1
    • deliyim kardelşim

örf,adet , gelenek falan tınlamam ben kendi bildiğimi okurum istersem karım fahişe olur sanane?

• fahise ile evlen sen..her gun biriyle,y pardon ,kim bilir kac kisiyle

• ya bayan yürü git işine ben sana soruyormuyum kimi s...yorsun diye? gizli olarak geliyon kimliğini deşifre etmeye cesaretin yok daha

• neden yapiyon lan? evlenince yaparsin sinir oluyorum sizin gibilerineee

0|2
    2|3
    • bende bakire evlenen bayanlara sinir oluyorum

• sen evlendiğin ya da evleneceğin adamın bakir olcağını mı sanıyorsun yanılıyorsun

• ya benim icin fark etmez ama bana mesela sunla yattim vs gibi demesi biraz saygisizlik olur yapsin ama kendine saklasin.

Erkekler Ne Diyor 4

• 18-24 diyor 38liği nerden buldun panpa ya:D soruna gelirsede yap bişi olmaz cok zor o hastalıkları kapman

0|0
    0|0
    • ya numara verdi arkadaşlar işte aradık referans uydurduk yedi,işte fiyat miyat konuştuk günlük apart kiralıyormuş onlarda yapıyormuş dedim benim ilk falan filan dedim ben seni idare ederim merak etme dedi bana işte bide şey dedi 38 yaşımda olmam senin için sıkıntı olur mu ben olmaz dedim ama böyle diyerek neyi kastettiki? :D

• yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:(

• Aids çok zor bulaşan bir hastalıktır . Yüzde 1 den bile azdır bulaşma riski ama yinede tedbirli olmakta fayda var .

1|0
    0|0
  • Senin iki kat yaşındaki kadına birde para vererekmi yapacaksın, bence hormonlarına gem vur.

0|0
    0|1
    • abi kadın 100 lira artı malbora istiyor :D

• Kaç kişi ile yattığını hatırlamıyordur bile. Vesikalı olmadığı için hiç bir zamanda kontrole gitmez. Hastalık endişen varsa kendi boyunda bir kondom ile gidebilirsin. Sadece kondom ile vajinal seks belki daha az riskli olur ama bu ilişkinin her türlü riski var.

• offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ya

• hayırlı olsun. eğer dişetlerinde veya ağzında ufacık da olsa bir kanama varsa oral seksten hastalık kapma ihtimalin de var. hayat kadınlarıyla beraber olacaksanız, hiçbir riske yer vermeyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...