Ölüyorum Yardım edin?

Allah Aşkına Dalga Geçmeyin agrıdan ölüyorum. 😞 bilen biri Yazsın doktora korkumdan gitmiyorum. Vajina içi agrısı yasyrum böyle ağrıdan ölüyorum birden vucudum kasılıo agrıdan. 😞 Ve sapsarı bir akıntım var. Acaip derecedede kaşınıo. Kıpkırmızı oldu. Peçeteyle olabildiğince içini kaşıyorum canım yanıyor ama Hergün yıkıyorum gene aynı 😞 Ve geceleri uyuyamıyorum artk agrıdan en sonunda oturup aglıycam 😞😞 nolur bana bsey diyin bu nasıl geçer?

Güncellemeler:
2ay Doktora gittim. İltihap Oldugunu Söledi Alttan bakılması gereklı ama kadın doguma gitmen lazım dedi ilaç Verdi bir krem bıde hap 😞Hastaneden cıkar cıkmaz adet oldum. Agrım ıkı katına cktı. Burada bana yardım etmek ıcın yazan tüm herkese tesekkur ederm ama. Bu kremı kullanıcam gecmezse gtmıycem doktora cnku ben alttan bakılamam. 😞 Verdiğin öneriler ilaçlar için tşkler. Doktorun verdiği Krem : TROSYD DERİ KREMİ

0|2
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• bunun tek sebebi senin boşalamaman. masturbasyon yapıyorsun ancak g noktalarını tam bilmediğinden sadece sulanıyorsun ve tam doyma hissini yaşamamıyorsun o yüzden aşırı isteklisin.. sende cok ıslanma oluyor bosalma olmuyodur kesin. onun için her an aklına gelebiilr. gel sana g noktalarını ve püff noktalarını anlatayım kurtul bundan istediğin zaman boşal.. bunlar cok ince bilgiler.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben agrıdan ölüom diom adam mastürbasyon dio. Manyakmısın nesın. Orayı temızlemek dışında dokundugum yok adam ne dıo. Canım yanıo dıom git baskasıyla ugras

• 2ay

Amelyatını gecrdım apandist vajinadan olmaz kasıgın üstünden olur.

• 2ay

Yok böbrek taşıdır o

En İyi Kız Görüşü

• Canim uyuşturucu merhem sursene. Travazol merhem varsa sür iyi gelir, kasintisini keser.

1|0
    0|0
    • 2ay

O merhemden yok evde Şu an daha kötü etmez dimi?

• 2ay

Yapma be canim, bunun utamasi olmaz, birakin şu kafalari.

• 2ay

Bu kişisel bir duygu herhangı katı bı düşünce değil 😞

Erkekler Ne Diyor 15

• Sizin orda doktor yok mu kızım

0|0
    0|0
    • 2ay

Doktor yok demyrum korkumdan gdemyrum dıyorum 😞 Ne kadar kırıcısınız bilmiosanız yazmayın illa laf sokcaksınız

• 2ay

Bacım geçmiş olsun Öncelikle Allah şifa versin sana şu ilacı önereceğim Bir kullan geçmezse doktora görün
      Travazol krem

• Valla bunu buradan alacagin bilgiyle durumunu daha kotuye sokabilirsin... acil olarak doktora gitmen gerek...

0|0
    0|0
    • 2ay

😞😞 gidicem son care

• Regl agrisi olabilir mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Hyr öyle bir agrı deıl bu😞

• 2ay

Yarın gidiyim bir 😞Yoksa öldrcek bu agrı benim sabahı zor edıom agrıdan dolayı

• 2ay

Insallah bisey yoktur. Allah sifa versin

• Bayan doktora git bari

0|0
    0|0
  • Tel çare doktor utanma git
    İhmal etme

0|0
    0|0
  • Senin olmayan beynini...

0|0
    0|0
    • 2ay

Keyfimden yazmadım canım yanıyor cekindiğimden gidemyrum doktora 😒Ne kadar kötüsün 😞

• 2ay

Malak gibi acı çek öyleyse

• Mantar sanırım evli misin? Bekar mi?

0|0
    0|0
  • mantar olabilir doktora görünün

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon kapmışsın kızım daha neyi bekliyorsun.

0|0
    0|0
  • Ne zamandır böylesin

0|0
    0|0
  • Doktora git. Protein (akıntı) tahlili yapacak. Ona göre antibiyotik uygular. Geçer.

0|0
    0|0
  • doktora git. Bakteri kapmissindir iltihap olmustur. eger tedavi olmazsan yumurtaliklarian kadar sicrar. Git doktora ne korkuyorsun? ilac yazar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Okadar ilerlermi? Sıcak suya giriyorum mesela daha kötü yapyr sancı direk karnıma vuruyo😞

• Enfeksiyon kapmis doktora git ilerlerse cocugun olmaz dah fazla iceri ilerlemeden enfeksiyon doktora git test yapip antibiyotik yazcak ilk antibiyotik yazcak test sonucun gelince ya yazdigina devam etcen ya da onu birakip son yazdigini alcan

0|0
    0|0
    • 2ay

Okadar ciddi olablrmı? 😳😞

• 2ay

Kadin hastaliklaei doktoruna gitmen lazim ve buyuk ihtinal bakmaz idrar kan testi ister sana bir antibiyotik yazar 2 gun sonra gel der test sonuclarina gore baska antibiyotik yazar

• 2ay

Oh içimi rahatlartın inşAllah sadece böyle olur 😞

• İltihap vardır

0|0
    0|0
  • Mantaaaaarr koş doktora

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Canım bu bendede oldu eczaneye git ilaç versin rahatlarsin ve maydonuz suyu iç kıyamam iğrenç birşey bende hep oluyor küçüklükten beri kadın doğuma git anlar o

0|1
    0|0
  • Git git doktora daha kötü olmadan enfeksiyon falan vardır öyle belki bakmadan da ilaç verebilir

0|0
    0|0
    • 2ay

Emin olsam bakmıycagıma hemen smdı gderm😞

• 2ay

Hyr ıstemyrum utanyrum bı sebebı yok

• 2ay

O zaman gittiğin de kadın doktor seç ve utandığını soylersin oda makinadan falan bakar

• Nasıl beyniniz var anlamıyorum doktora gitmekten korkmak neyin kafası hemen git koş

0|0
    0|0
  • Doktora giderek

0|0
    0|0
  • mantar vardır kadın doğuma gidemiyorsan bile sağlık ocağına git ilaçsız geçmez

0|0
    0|0
    • 2ay

Gidicem bugun doktora. İnşAllah alttan bakmas

• doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • 2ay

teşekkür ederm gidicem 😞

• Mantar vardır kesin. İlaç all

0|0
    0|0
    • 2ay

Doktora gtmeden alamam dimi eczane verırmiki?

• 2ay

Bilmiyorum ki tatlım. Ama doktora git yinede belki başka bişey vardır. Kontrol ettir bir

• sirkeli su ile yıka ama 1-2 damla sirke sadece anında geçicek

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle mikrobik bişey olmuş antibiyotik kullanmadan geçmez

0|0
    0|0
    • 2ay

😞 giderm gitmesine alttan muayene istemyrum yaparmı ondan ceknyrum

• 2ay

Alttan yapmıcak ya idrar tahlili ister büyük ihtimal ondan çıkar ortaya

• 2ay

İnşallh öyle yapar

• Dr neden gitmıyosun arkadasım mantar olmus olabılır

0|0
    0|0
    • 2ay

Alttan muayene eder diye 😞

• 2ay

Iyıde daha kotu oluesa ne yapcaksın

• Ağır bir enfeksiyon kapmışsın bence biran önce doktora git yumurtalıklarına bulaşmasın Allah korusun ilerde sıkıntı çıkar

0|0
    0|0
    • 2ay

😞 alttan muayane yapmaz dimi korkuyorum 😞

• 2ay

Acmak ıstemezsem doktor zorla yapamaz dımı muayene?

• 2ay

Yapmaz

Yükleniyor...