Evlendiginde kan görmek isteyenlere, yani bütün erkeklere soruyorum..

Erkegin gözünde degerli kadin bakire olandir.. Bakir erkegin bakire kiz istemeye hakki vardir ama her halti yemis erkegin bakire istemeye hakki yoktur kardesim.. Ayette aynen benim düsüncemde;

Zina eden erkek, ancak zina eden kadinla evlenebilir..

Neyse sorum su soruyum..

Hmmm

Peki diyelim ki 35-40 yasina gelmis bir bayan halen bakireyse sormazmisiniz hopp ne istir neden hala bakiresin hicmi dokunan seven olmadi?

Bunu da sorun edersiniz eminim :)

0|0
3|39

En İyi Erkek Görüşü

• yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal ne decegımızı sasırdık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Boyle Seyler Yıllar önce dert olmaz konu bıle edinmezdi cunku saygı vardı sevgı vardı. sadakat aşk vardı . Namus vardı .sımdı bakıre bırını gormek ınsanları sasırtıyor kendılerı gıbı bırını gormeyınce sasırıyorlar sasırıncada ınanmaları gelmiyor . oysa bugune kadar namusunu benlıgını koruyan bır kadın bana gore . o kadın bın tane namusluyum dıyen erkekden daha erkektir .Bozulmus bır dunyada sağlam kalabılen ınsanı bulupta değerini bilmeyen aptaldır . inanmayan dahda aptaldır .helal olsun hala oylelerıne

1|1
    1|0
  • Bakire bir bayanla evlenmem. Hadi bakireyken bir ilişkiye başladınız, sevgililik sürenizde naaptınız ki? Evlenecek yaşa gelip hala cinselliğinin önüne duvar koymuş bir insanın sağlıklı bir psikolojisi ve kendine orta düzeyde bile güvenen bir karakteri olduğuna inanmıyorum. Zayıf iradeli, kim olduğunu bilmediği insanlar tarafından yönlendirilen biriyle ne işim olur. Açıkcası en az vücudunu keşfedecek kadar cinsel deneyim yaşamış bir kadını tercih ederim. Bana bu ilk demesindense senden önce 1000 kişiyle seviştim demesini yeğlerim.

Ayırca şunu da söyliyelim, bence ilk cinsel deneyimini evlendiğinde yada sizle yaşayan bir kadının aldatma şansı çok ama çok daha yüksek. Merakının önünde ki engel kalkmış oluyor. Ne yani bir kadının hayatı boyunca tek erkekle mi yetineceğini düşünüyorsunuz? Annelerinizin devri geçti... İnternet var, televizyon var, 3g var. İnsanı kafasında ki şeyleri yaşamaya yada kafasında yeni şeyler oluşturmaya yönelten faktör sayısı çok fazla. Üstelik ulaşabileceğiniz insan sayısı sınırsız. Böyle bir ortamda çok ama çok az insan hayatının tamamını tek bir kişiyle geçirir.

Oysa ki sıkı bir cinsel geçmişe sahip kadın sizi tercih edip evlenmeye karar verdiyse ondan sonra kolay kolay gözü başkasını görmez.

4|0
    1|0
  • aynen bende öyle düşünüyorum..

ama çapkın erkeklerin eşleirne bakıyorum genelde çok sadık kişiler..

yani çapkınlar iyi biliyor evlenilecek kızları..

0|0
    0|0
  • Bütün genellemeler yanlıştır .

Dürüst ve ahlaklı bir insan , kendisi için neyin iyi neyin kötü olduğunu bilir ve ona göre isteklerini ve beğenilerini belirler .

Mevzu 3 damla kan olmamalı .

0|0
    0|0
  • Her Bakire Bakire değildir bunu da belirtmek isterim =) Birçoğumuz denk geliyoruz,yok anal yoldan olsun,yok oral olsun,herşeyi yap ama bakireyim dikkat et ayaklarında olanda birçok kız var ki son yıllarda bu moda oldu zaten ''Bunlara'' ne demeli ? Ruhu kaşar kendi bakire olsa ne olacak herşeyi anlıyor insan bir yerde

1|0
    0|0
  • Kanla tek bağlantım, tavşan kanı çay ^^

kana değil aşka, zara değil yüreğe bakar bizim sevdamız.

p.s. kimselerle yatıp kalktığım yok, bakire takıntım da yok. Şimdi yağmur da yağıyor, çayımızı yudumlayalım hadi.

35-40 yaşında da bakireyse 15-20 yaşında da bakireyse veya değilse, bu kadının kendi seçimi olmalı ve benim gözümde böyle.

0|0
    0|0
  • Bakire kadınla evlenmem. Neden kumar oynayayım ki?

1|0
    0|0
  • bakir değilim bakire aramaya hakkım olduğuna inanmıyorum... belki çok klişe gelecek ama tam olarak düşüncem , benden öncesi mühim değil önemli olan benden sonrası...

3|0
    0|0
  • Ben sormam, eğer iyi tanıyorsam.Biz Çerkesiz ve bizde evlilik yaşı ileridir. Ondan bakire ve temiz kalan 30 üstü çok hanım vardır. Neden sorayım ki zaten bir kadına bakire misin diye. İnsan güvenmezse merak eder. Bende yukarıdakilere katılıyorum. "Erkegin gözünde degerli kadin bakire olandir.. Bakir erkegin bakire kiz istemeye hakki vardir ama her halti yemis erkegin bakire istemeye hakki yoktur kardesim.." Evet, bu doğru bir söz.

1|0
    0|0
  • Herkes çevresine bakıp bütün dünyayı öyle zannediyor tabiiki bu durum çok doğal ama yok öyle bir durum arkadaşlar. Kızlarımız bakire erkeklerimiz bakir bizim.

Bunu söylerken de hem fiziksel hemde duygusal bekaretten bahsediyorum tabiiki.

1|0
    0|0
  • Bir bayan duruşuyla bu soruyu sordurur ya da sordurmaz. Kendini erkeği için saklamış bir bayanı tanırsınız, sorulmaz ona. Ancak diğeri de çirkin betty gibi bir şeyse tabi sorun bir zahmet :p

0|0
    0|0
  • Şizofrenik tutkuların esiri olmayalım.

0|0
    0|0
  • Bakirelik bana birşey ifade etmiyor. hayatımdaki kadının öncesi beni asla ilgilendirmez. Eğer aklı geçmişindeyse zaten onunla olmam. Birlikteysek hiçbirşeyin önemi yoktur. Bakire ya da değil umursamam yani. Benim için aklı ve zihni önemlidir.

1|0
    0|0
  • Zina eden erkeklerin zina eşleri olur der o ayet.Haşa ben böyle hatırlıyorum siz yinede bir bakın.Sen anlamı biraz farklı kılmışsın Bu başlık altında dine değinmen ve onuda bilmeden üstüne yanlış yazman iyi değil.Bunu okuyanlar öyle bir ayet olduğunu varsaysarsa ne olacak bilip etmeden ayetleri neden paylaşıyosun.Araştırıp yazması çok mu zor.

0|0
    0|0
  • hanımefendi tevellüd kaç acaba sizin? 17 yaşından sonra ilişkisi olmayan kaldı mı balım? 35-40 ne yaw? ayrıca, konu bizzat tarafımdan sayısız hatun kişiyle tartışılmış, sonuç olarak, erkeğin her daim yüksek tecrübe sahibi olması sabitinde kalmıştır. Bakire kadın isteği din temelinden çok erkeğin düşük özgüveni ya da kültürel bağlamda incelenmelidir.

0|0
    0|0
  • nedir bu insanların kan görme marakı ben anlayamdım...

1|0
    0|0
  • Hacı alakası yok. emin ol 15-18 de olsa 18-35 de olsa 35-40 ta olsa 45-50 de olsa o soru sorulmaz zaten...Bakire olan dürüst baya zaten bakireyim demez, bakire olmayanda saçma sapan sorularla üzüntü ayaklarıyla, adet kanıyla, yapay zarla, diktirerek kendini kandırır...

misal;

bekaretını kocana saklıyosun ama kımbılır dudagında kac dogmamıs cocuk var ..

0|0
    1|0
  • bekaretin kafada ve namusun iki bacak arasında olmadığını düşünen biri olarak 35 yaşındaki kadının da pek ala bakire olabileceğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • KAdini da erkegi de el degmemis ister partnerini.Yalniz kadinlarin bunu bilmesine olanak yok erkeklerin var aradaki fark bu iste.

0|0
    0|0
  • Onunla bununla düşüp kalkıp sonra gelip marifetmiş gibi kınadıkları erkeğin yerine geçmeye çalışan sığ beyinli hatunlardan olmadıktan sonra yani ahlaken düzgün olduktan sonra kadının bakire olup olmaması çok da önemli değil.

0|0
    0|0
  • o anlatırsa dinlerim... anlatmasa sorma geregi duymam

0|0
    0|0
  • hayatta bir lafa inanırım : insan hak ettiğini yaşar . o yüzden bu meselelerde istisnalar hariç çoğu kişi kendi ilerlediği yoldan insanı seçer bulur. arada es kaza yanlış insanlarda olabilir onuda erkeğin saflığına bağlayabiliriz.

0|0
    0|0
  • Aklıma bile gelmez.

0|0
    0|0
  • ayetin adını ve cüzini verirmisin?

ama konuya döndüğümüzdede 35-40 daki insanında hala bakire kalması normal durum değil..

0|0
    0|0
  • doğru tespit bakire ve yatakda acemi olanı soğuklukla,bakire olmayan ve yatakdada iyi olanı ustalıkla itham etmekde üzerimize yoktur,beni karşımdakinin benden öncesi değil benimle olan zamanı ilgilendirir..

0|0
    0|0
  • Bütün erkekler derken?

0|0
    0|0
  • herkez 15inde yapacak die kaidemi var yapar yada yapmaz bakirelik isteyen erkek sorun etmez bunu istediği odur zaten neden sen daha önce yapmadın demez heralde saçma olur

0|0
    0|0
  • Dikkat !

bu soruya cevap verenlerin kişisel analizi bire bir yapılabilmekte ve hayata bakış açıları açıkça ortaya çıkmaktadır

güzel soru :)

0|0
    0|0
  • ayet kısmına takıldım iyice araştırdınmı? ben ilk defa duyuyorum da senin için sıkıntı olur eğer aslı-astarı yoksa mazallah dikkat et.

0|0
    0|0
    • evet bende ayet kısmına takıldım kaldım,böyle bir ayetin olduğuna eminmisiniz ,bende duymadım iyice araştırmadan olur olmaz yazmayın derim,

• Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir. zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur..

• Burada kastedilen şey herkes layıkını bulur sözü ile aynıdır. Yani sen istesende istemesende eş konusunda layıkını bulursun. Öylede olması lazım çünkü gözünü seninle açan bir kıza başka bedenlerin tecrübesiyle yaklaşmak bence çok büyük haksızlık. Hatta hırsızlıktır. Onun o heyecanına eşlik edemeyecek olmak. O birşeyler keşfederken senin artık nasır tutmuş olman...

• Sormamıza bile gerek kalmıyor bazen. Bir insanla evlenip hayatını paylaşmaktansa tek başıan yaşamak daha cazip geliyor onlara.

Tek başına özgür olmak daha güzel onlar için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

• kesin arkadan vermiştir bu derler

0|0
    0|0
    • kesinlikle ahaha :D

• ama genelde öyle oluyo maalesef :S halbuki arkadan vermeklede gidiyor bekaret benim bakış açım böyle

• kesinlikle katılıyorum sana:)

0|0
    0|0
  • bazı erkekler varki onlara can kurban

0|0
    0|0
Yükleniyor...