Vücudum güzel beyaz tenli uzun boylu biriyim. Göğüslerim büyük ve 1 senedir biraz sarktı gibi ne yapmalıyım?

25 olacağım ilk defa bu sene biraz sarktı gibi. Evlenince eşimden utanırım. Moralim bozuluyor. Spor yapıyorum ama çok etkisi olmuyor. Bedenim 85 c

Güncellemeler:
2ay 5 senedir plates ve fıtness yapıyorum. Vücudum gayet iyi. 170cm boyum 55 kg. Son 1 senedir göğüslerimde hafif bir sarkma var eskisi gibi dik ve sert değil daha yumuşak. Lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Erkekler siz itici buluyor musunuz?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Utanma bisey yapma

1|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl utanmayayım. Ya beğenmezse itici bulursa?

• 2ay

Yorumlara bak erkekler öyle demiyor. Özgüvenim kırıldı ya

• 2ay

O erkeklerin cogu ergen hepsi seks pesinde onlarim evlilikle alakasi yok onlar sevgiyi degil seks yapmayi dusunir
      Gel yapalim desen hepsi atlar sarkik demez onlara bskma ego kasmak icin burdalar
      Bence gayet iyi

En İyi Kız Görüşü

• bişey olmaz sen takmışsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Normaldir o beden de sarkması biraz.

0|0
    0|0
  • Yaglandigin icin sarkar ya da kaslar gevsedigi icin benc press bench makine gogus hareketleri yap ise yarar

0|0
    0|0
    • 2ay

Okumadan yorum yapmayın

• 2ay

www.stherb.com.tr/.../42-gogsunsarkmasi Bu linke bak istersen yardımcı olabilir belki suplement kulaniyormusun ya da protein agirlikli besleniyormusun merak ettim cunku bagzı insanlar spor yaparken beslenmeye dikkat etmedikleri icin vucudundaki kaslarıda hacim olarak kaybediyor

• bence çok sorun olmayacaktır. kafana takmamayı dene

1|0
    0|0
  • Erken yaşta sarkıtmışsın ne yaptın sen :( Herkes 30'unu deviriyor da gene bir şey olmuyor :) Spora devam et, göğüs kaslarını çalıştırıcı ağırlık egzersizleri çalış bol bol.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya anlamadım ki bende 😕 Büyük olduğu için mi diyeceğim ama yıllardır spor yapan biriyim 😑

• 2ay

Hiçbiri olmadı bende. Hatta kilo aldım. 50 ydim 55 oldum. 55-56 yım hep. 19 yaşından beri böyleyim kilo olarak. Cinsel hayatım yok. Omuzlarım dar belim çok ince. Dik durmak için spora başlamıştım ben ve sporu hiç bırakmadım. Niye böyle oldu anlamadım. Bir ara hipotroid için ilaç kullandım ama belirtileri yoktu bende tahlilde çıkıyordu sadece. O etkilemez herhalde?

• 2ay

Sanmıyorum ilaçtan olacağını. Belki de genetik yatkınlıktır. Anne, teyze vb kişileri incele istersen.

• göğüs germe yapmalısın hareket önerebilirim ben de kas yapıyorum

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok takılma

1|0
    0|0
    • 2ay

İtici gelmiyor mu?

• 2ay

Şeklen aşırı kötü değilse bence sıkıntı yok görmediğim için bu kadar yorum yapabiliyorum

• Evlenince niye sarkık diye sorun yaratmayız o kadar değil hem büyük göğüslere sahipsin bu zaten güzel birşey

0|0
    0|0
  • emdirdinmi o memeleri sen

0|0
    1|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Sıkı sütyen giy spor yaparken spor süryeni kullanmadıysan olmuştur sarkma

0|0
    0|0
  • gögsüne sürekli olarak masaj yap bir de egzersiz yaptır. en azından dikleştirirsin bu arada kafana takma hiç sıkıntı olmaz herkes te öyle zaten bu arada ne kadar sarkma var ki

0|0
    0|0
  • Ilık su ile duş al masaj yap göğüslerine

0|0
    0|0
    • 2ay

Spor yapıp kilo veriyorsan ondan dolayıda sarkma olur
      Protein ağırlıklı beslenki spor yaparken vücudun sıkılas sin

• sana tarnıça diye taparım kafaya takmayı bırak:) memeleri yerim yerim

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş evlenme bence

0|0
    0|0
  • Neden sarktıki acaba. Kilomu aldın yoksa fazlamı ellettin.

0|0
    0|0
  • Üzüldüm ben olsam itici gelirdi yani o memeler erkek olarak ama düzelebilir yani vardır belkı çaresi

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya 5 senedir plates ve fıtness yapıyorum. Vücudum gayet iyi beğeniyorum. Ama göğüslerim büyük diye mi bilmiyorum hafif sarkma başladı 😕

• 2ay

Büyük diyedir tabi neden olcak yer çekimi malesef ama takma belki seni öyle seven çıkar karşına

• Asla itici bulmam daha da çekici bulurum...

0|0
    0|0
  • takma bu kadar. bir erkeği göğüs mü mutlu ediyormuş? peh..

0|0
    0|0
  • Bence harika utanmana gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Göğüs ezgersizleri yapacaksın mesela 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Pek bir faydası olmuyor

• 2ay