Bikini bölgesinden hamile kalınır mı?

Nişanlım bikini bölgeme boşaldı hamile kalma olasiligim var mı acaba bikini bolgesinden vajinaya spermler gidermi? Peceteyle sildim hemen ama yinede içimde ister istemez bir suphe oluyor?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Gider tabi her sperm hücresinin kaykayı var dolayısıyla bu kaykay işlevi gören sıvı partikülleri direk yumurtaya doğru gider. Sonra döllenme ve zigot gerisi malum. En iyi kayan ve yumurtaya ulaşan sperm komando olarak geçer. Bebek kız mı olsun erkek mi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yok yok olmaz sanmıyorum iyice yıka normal sartlarda sperm o kadar dayanıklı değil ölürler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Spermlerin hareket ve koku yetenekleriyle, yumurtalığa ulaşmaları ihtimal dahilinde. Özellikle tehlikeli dönemdeysen bu riski de gözönünde bulundurmanda fayda var.

0|0
    0|0
  • Bir an önce teması engelleseydin fayda vardı. Ama hamile kalman düşük olasılık. Geleceği düşünen kahraman olamaz boşver :)

0|0
    0|0
  • risk var

haber sitesinde okudum adam çarşafa boşalmış ertesi gün sperm canlı kaldığı için kadınınkine değip kadın hamile kalmış.

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Bikini bölgesi dediğin göğüsmü

0|0
    0|0
  • Yok imkanı yok olmaz

0|0
    0|0
  • Bişey olmazz
    Çok zor iş o

0|0
    0|0
  • yüzde yüzzzzzzzzzzzz hamile kalırsın hemde 3 olur

0|0
    0|0
  • Bikini bolgeside içinemi arasına üstünemi göbegine doğrumu

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • İç çamaşırı yoksa gider gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Kalirsin

0|0
    0|0
  • ya yuh ya :D

0|0
    0|0
  • Madem nisanlisiniz, madem evleneceksiniz, madem bekleyemiyorsunuz, neden dogum konrtol hapi kullanip normal iliski yasamiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • kalabilirsin, bikini incecik bir bez, spermler çok rahat onu aşıp deliğine girebilir, sperm hareket eder.

0|1
    0|0
  • eger spermlerden bır damlası bıle vagınaya ulaşmış ıse kalma ıhtımalın var

0|0
    0|0

10 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• çok küçük bir ihtimalde olsa var risk hemen temizlendiysen korkma

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...