Erkekler ilişkide deliği nasıl bulur?

evet arkadaslar bir erkek nasıl oluyoda idrar deliğini değilde kızlık zarının ordakı deliği buluyo.? yanlıslıkla ıdrar deliğine girebiliyo mu ?

Güncellemeler:
bilmiyom napim alla alla türk kızından ne beklıyonuz

0|0
14|39

En İyi Erkek Görüşü

• herkes eleştirmiş herkes eleştirmiş... şu kıza düzgün cevap veren çıkmamış ben düzgünce cevap veriyim o halde : canım sorduğun soru çok mantıklı önce bunu söyliyim . neticede iki delik var hangisi diyosun evet mantıklı .. ama idrar deliği minicik .. oraya kürdan bile girmez :)

0|3
    0|0
    • thanks .. güzel kız . :)

Erkekler Ne Diyor 38

• öyle bir şey mümkün değil. öyle kazayla, yanlışlıkla girmesi diye bir şey olmaz. zaten penis ve vajinanın yapısı birbiriyle uyumludur. böyle bir şeyden korkmana gerek yok. kızları korkutmak için uydurulmuş şehir efsanesi :)

vajina penisin girişine uygun yapıdadır ve ıslanıp esneyerek girişi kolaylaştırır. korkacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • :) %90 yaşın küçük senin. 14? 15? :) idrar deliği dediğin senin, kolanyanın ucu kadar bişi, s.kini oraya dayasan da kayar aşağı gene vajinaya girer! o yolunu bulur merak etme! :)

2|2
    0|1
  • Az bisey arastirsaniz ne olur sanki..

Bak bakalim hangisine girmek daha kolaymis..

link

0|1
    0|1
  • vajinanın yapısı gereği üzerine koyduğunda kendi yolunu buluyor penis. İçeri girdiğindede ıslak bir çift dudak çekiyor kendisine karanlıkta bile buluruz sen merak etme...

0|2
    0|0
  • anladımi kesin bu 13 - 14 yaşında! eminim! :)

3|1
    0|0
  • soruda biraz hata var idrar deligi derken arkadan yani anüsten bahsediyorsun galiba.

öne girmesi arkaya girmesinden daha kolay arti nereye sokmak istersen oraya girer merak etme.

0|2
    0|1
    • Idrar deligi diyor kiz. Dışkı deligi demiyor. :)

Ha ama siz oranizdan yapiyorsaniz.. Diyecek biseyim yok.

Idrar ile dışkıyi karistiriyorsunuz.

• penisimde gprs var =)

4|2
    0|0
  • İdrar deliği dediğin şeye penis nasıl girsin güzel arkadaşım. Erkek arkadaşın karınca falan mı?

1|3
    0|0
  • İdrar deliğinin 100 katı bir penisi oraya sokabilen varsa ona milli piyangodan büyük ikramiyesini vermek lazım.

0|0
    0|0
  • sen idrar deliğini gider borusu falan mı sanıyorsun işediğin için? ya da bu kadar insanı nasıl kafaladım ama kafasında mısın? çok merak ediyorsan bul kendine bir azman, ne idrar deliği bırakır ne vajina bırakır sende, paramparça olursun sonra nasıl oluyormuş anlarsın.

0|0
    2|0
  • Penis yerine sonda taşıyorsa idrar deliğine girmesi mümkün.

Neden bu kadar bilgisizsin.Belki cinsellik yaşamadın hiç ancak işediğin delikten demi haberin yok.

Oraya çükücük girer mi ?

Kafa buluyor olmalısın.

Senin mantığına göre, göbek deliğine de sokabilir.

0|1
    0|0
  • idrar deliğini buluyorsa madalya takmak lazım :)

2|1
    0|0
  • Kolayını buldum. Ucunda sensör var.

Boşluğu görünce ötmeye başlıyor. Bende doğru delikte olduğumu anlıyorum.

0|0
    0|0
  • giden yolunu bulur. :)

0|1
    0|1
  • valla öyle bişey olmuyo uzanınca bende üstündeyken oraya doğru soktuğumda giriyo zaten kendiliyinden onunkide sulanmış olunca yolunu buluyo yani

0|1
    0|0
  • ben pek inanmadım bilmediğine çünki elinde internet var

0|0
    0|0
  • siz hiç yetişkin birinin penisini görmediniz galiba.. idrar deliği ile vajina deliği aynı boyutlardamı ? ya da siz vajinanızı idrar deliği kadar dar ve küçük sanıyorsunuz :) size belgesel izletmek isterdim ama burdan verirsem banlanırım :)

0|0
    0|0
  • İdrar deliği o kadar büyük mü ki ?

0|0
    0|0
  • senin idrar deliğin baya geniş sanırım arkadaşım.ıslanmış vajinaya penis başını denk getirdiğin zaman o sertlikle kendi kayıp yolunu buluyor.

0|0
    0|0
  • çük yolunu buluyor zaten kendi kendine kehkeh :)

0|0
    1|0
  • süper bir soru 10 dk dır sayende gülüyorum. Erkek olsan gene eyvallah diyecem ama arkadaş kaynak sende al bir parça ayda bak bir zahmet :) Bariz delik orda duruyor istesende başka deliğe giremezsin :)

0|0
    0|0
  • Bellidir zaten..

Bu site böyle bir soruyu da gördü ya..

0|1
    0|1
  • O kadar da acemi değiliz biz daha olmedik :D

0|0
    0|0
  • heralde yalarken hepsi birden gidiyo ayıramıyorsun ki :D

0|0
    1|1
  • Yardımcı olabilirmiyim :)

0|0
    0|0
  • O tek gözlü canavar senin göremediklerini gòrüyor merak etme

1|0
    0|0
  • Öyle birşey mümkün değil , idrar deliği çok küçük.

0|0
    0|0
  • girmez merak etme

0|1
    0|0
  • idrar deliğine girmesi mümKün değil ufaciK deliK zaten...:)

0|0
    0|0
  • oraya girmek daha zor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 14

• İdrar deliğine kibrit sokamazsın bebişim neyin peşindesin

0|6
    1|0
    • soran abaza bir erkek olmaliki ne dediğinin farkında değil sanırım::)

• Yaş aralığın çok küçük olduğunu var sayıyorum ama genede cevap vericem şöyle ki ;

kızlık zarı, vajina deliğinin nerede olduğu, idrarın nereden yapıldığı ve adet kanının hangi delikten aktığı gibi sorular soracağına biraz araştır. Kaç yaşında olursa olsun ya da evli veya bekar olsun kadınlarımız cinsel organlarının yapısını bilmiyorlar bunda toplumumuzda kadınların yetiştiriliş tarzının önemi büyük.

Senin şimdi yapman gereken ise bir ayna yardımıyla dış genital organlarını incelemeli, onlara dokunmalı ve tanımaya çalışman.

1|2
    0|0
  • idrar deligi kanalizasyon borusu kadar sanıyorsun herhaldE?:D

2|5
    2|1
  • Hadi bize şaka yaptığını itiraf et.

1|4
    0|0
    • kesin bu dünyadan değil buu:::)) uzaylı sanırım değişik bir anatomisi var bununki soruyo::)

• idrar deliğine penis değil matkap ucu bile giremez.

3|3
    0|0
  • idrar deliğin nokta kadar be oraya nasıl girsin yuhhh.insann azcık kendi vücudunu tanır aç bak görürsün :))

0|4
    0|0
  • Biyoloji terk.

0|4
    1|0
  • İdrar deliği erkeğin cinsel organı giremeyecek kadar küçük. Lise yıllarında nette dolandığın zamanın azını anatomiye ayırsaydın bilgin olurdu.

1|2
    0|1
  • aynayı al bak bakalım idrar deliğinine girilebilir mi diye

1|3
    2|0
    • bi kızda bunu soruyosa kızlığından şüphe duymak lazım.Kesin erkektir...

• egosunu tatmin etmeye çalışan bir yabancısın belli:dd

0|1
    0|1
  • şaka mısın ya

0|0
    0|0
  • bkz. vajinadan işediğini sanan ilkokullu.

2|0
    1|1
  • Nisan 1 şakası :(

0|0
    0|0
  • Beyin terksin.

0|1
    1|1
Yükleniyor...