Eşimle konuşmuyoruz! Nasıl gönlünü alacağım=?

burda okuduklarımı eşimde uygulayayım dedim. birileri yazmıştı anusuyle ilgilenilmesinden hoşlaniyorum diye. ben de eşimin anusune dokundum falan sevişmenin ortasında kızmaya başladı " sen beni ne sandin gay miyim ben" diye.

dünden beri konuşmuyoruz. bir daha size uymicam

eşimin gönlünü nasıl alabilirim? yatakta sizi neler tahrik eder. dalga geçmeden cevap verin :(

Güncellemeler:
peki erkekler testislerine dokunulmasndan hoslanrmi? ya ben yeni evliyim soramam esime cekiniyorum. son olay iyice tuz biber oldu. mantkli cbplar lutfen

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman diyorum burda okunulan tavsiye edilen seyleri Realde denemeyin.

Zevkler ve renler kisiye göre degiskenlik gösteren seylerdir ve bir kisinin hosan giden 100 kisinin hosuna gidecek diye bir olay yoktur.

soruna gelince senin azindan yaziyorum esine aciklama: Hayatim ineternette dolasirken renkli cinsellik diye bir yazi okudum ve denemek istedim orda okudugum bir seyi belki seninde hosuna gider seni mutlu ederim diye ama anladimki bilgi yanlis senden cok özür dilerim bundan sonra cinselligi kendi aramizda renklendirelim ne olur affet beni askim.

Mutluluklar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• birinci hatayi yaptin hala burdan cevap alip deneyeceksin basin daha cok ariyacak dikkat et bence bunu yasadikca daha iyi anlayacaksin.

bunlari esinle yataktayken daha rahat konusabilirsin sorabilirsin cekinme cinsel iliski sirasinda soramadiklarini daha rahat sorabilirsin ve bence hic cekinme iliskide sor emin ol esin ne sorarsan sana cevap verecektir.

1|0
    0|0
  • Bu tür cinsel oyunları eşinle yaparak ve onun hoşlandığını görerek öğrenmen en iyisi. Hatta oturup konuş. nelerden hoşlanırsın v.s. diye! çünkü evliliklerde ekonomiden sonra ikinci gelir boşanma sebebi olarak cinsellik. Ve bir karı koca cinselliği her şekli ile birbirleri ile konuşabilmeli.

1|0
    0|0
  • Bence işin doğrusunu açıklamak ile başla.

Söyle ona, onu mutlu etmek için internetden aramalar yaptım ve bunu denedim, sonucu gördün.

onun için neden hoşlanıp hoşlanmadığı söyle. bence yeter

1|0
    0|0
  • biraz sen ona dokunma istersen o seni elini neresine istiyorsa oraya götürür zaten

1|0
    0|0
  • Neyse en azından eşinin o taraklarda bezi olmadığını öğrendin :D fenamı :D hahahaha

0|0
    1|0
  • Testis ve penise dokunulmasından hoşlanırız :) Ama testislere dikkatli davran, sonra adamı kıvandırırsın.

0|0
    0|0
  • O bölgeye dokunulmasını seven var sevmeyen var.

Böyle birşey için küsülmesi çocukça ayrı. Gay değil ama çocuk biraz :)

0|0
    0|0
  • parmağınla dokunduysan olmaz tabi, patlıcanla yapmalıydın.

1|0
    1|0
    • :-):-) doğru

• bu cvbi yazmak cokmu zordu surekli alaya aldn bni :( nerden bileyim tepki verecegni daha once kmseyle sevismedmki

• alaycı anıma denk geldin kusura bakma :) yardımcı olabileceğim bir şey varsa sorabilirsin.

• ahahah. iyi yapmış. hangi salak söyledi anüsune dokunulmaktan zevk alıyorlar diye. :D bende olsam, bende ağzına sıçarım.

0|0
    2|1
  • hahahaha! ya alemsiniz gerçekten! peki bunu uygulamadan önce, kocacığım böyle bir şey duydum. ne dersin diye sormak aklına gelmedi mi?

0|0
    0|0
    • renklensin diye seetmistim cok renklendi!

• evet rengarenk olmuş belli, Allahtan yumruk felan yemedin! 128 milyon rengi bir arada görürdün o zaman :) Kocam dediğine göre, az çok onun sex yaparken nelerden hoşlandığını biliyorsundur. Hiç bir erkek planlanarak hazırlanan bir geceye hayır diyemez!

• şimdi burda bütün herkes dokunduursa vurarım kırarım diyo ya! 60 yaşına geldiklerinde merak eidyom bunları, anüsünü parmaklamadan kaldırabilecekler mi acaba? :)

• anüsümüzden zevk aldığımızı nerden çıkardın en fazla kalçayı ellettiririz hoş olmaz ondan sonrası.oral yap seni seni kesin affeder ıslak ıslak yap.

0|0
    0|0
  • akşam güzel bir sofra kur yemekten sonra onun yatakta çok iyi olduğunu söyle onu yücelt erkeklik gururunuoksa gece bide seksi biseyler giy herşey düzelir bu arada testisten hislanir ılık ılık nefesini ver ve yala

0|0
    0|0
  • ya arkadaş sen burada okudukalrını enden uyguluyorsun hiç erkek olan erkekn hoşlanırmı öyle şeyden

0|0
    0|0
  • deli kız

kim öğretti sana gittin uyguladın

heyecandan oldu de belki yırtarsın affedilirsin

0|0
    0|0
  • Bi' daha bize uymayacaktın hani :)

1|1
    0|0
  • hahaha =) çok güldüm k. bakma =)

zevk alırsın sanmıştım de =) güzel bir yemek hazırla ve erkekliğini öv =) gazlansın

0|0
    0|0
  • kafanmı yapıyorsun bacım?

eşinin gönlünü almak için şehfetli davranmana gerek yok

önce özür dilemen gerek.

0|0
    0|0
  • bir erkek gay değilse eğilimi yoksa anüsünü dokundurtmaz adamı harbi gay yerine kotmuşsun :D:D:D çok güldüm :D:D adamdan özrüdile ya da bu akşam kapıdan girer girmez saldır üzerine sevişirken özürdile hala gülüyorum :D:D:D

0|0
    1|1
  • Bize sormaya utanmıyormusun? Burda kaç erkek senin yüzünden erekte oldu.

0|1
    1|0
    • iki yaziyla erekte olan varsa erkekligiyle ilgili bir sknti vardir.

ayrica burda kimligim belli degil esimle ztn aram bozuldu bunu da sorayim iyice mi boZulsun?

• iyi bir oral çek

0|0
    0|0
  • Hocanın dediğini yap yaptığını yapma en iyisi kocan da buraya üye olsun

0|0
    0|0
  • oral yapıyor musun esıne?

0|0
    0|0
  • gerizekalı herif bunun gaylıkla ne alakası var.kadın ellemek istemiş diye algılamak çok mu zordu.ne mallar var ya

1|0
    0|0
  • ahaahahahahhahahahahhahahahahhaha ahahhaahahhahahahahahahahahhahahaahhahah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sen eniyisi gel beni ekle özelden anlatayım ben sana ;) testislerine dokunmuycan sadece yalayıp yutcan çok hoşlanır. hatta delirir. ;)

1|0
    0|0
  • her erkek hoşlancak diye bişey yok ki. Kötü olmuş valla. ama sen ona şehvet dolu bir gece yaşat barışır seninle :)

1|0
    0|1
  • Sakın bcm bnde denedim bir svri zekayı olmadı :)

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa buradakileri dinleme.

1|0
    0|0
  • hem sormıycam güvenmem diyorsun hem de hala soruyorsun. Bir karar ver.

1|1
    0|0
  • benim esim hoslanir testislerine dokunmamdan ama sert dogunma canini acitirsan vay haline

1|0
    0|1
  • esinden önce izin alsaydin onlar öyle seylere alisik degil. sexte karsilikli konusarak anlasmak cok önemli

1|0
    0|1
    • normalde severler dokunulmasini emilmesini yalanmisini penis tasak :D

• Elleyecek başka yer mi kalmadı bacım bir tabak mantı yap önüne koy bunu yapacağına hem gönlünü hoş tut hem karnını doyursun adam:)

1|0
    0|1
  • eee birdaha size uymucam diyorsun ve tekrardan tavsiye bekliyorsun ?!

güzel bir sevdigi yemeklerden olusan aksam yemegi hazirla ve sonra onunla konusmayi dene durumu anlat, de askim ben sadece degisik bisey denemek istedim de birdaha olmaz de bukadar kizicagini düsünmemisdim ve hicbirzaman gay oldugunu düsünmedim de yaniiii

1|1
    0|1
Yükleniyor...