Göğüs büyütmek?

Göğüslerim 80d ama erkek arkadaşım daha büyük olmasını istiyor çevremdeki bazı kızlar göğüslerini emdirerek ve elleterek büyüme sağladılar bu mümkün mü?

0|1
5|43

En İyi Erkek Görüşü

• Evet mümkün ama yazık etme kendine. Küçük her zaman büyür ancak büyük meme küçülmez iyi düşün. Meme de küçük güzeldir nasılsa gittikçe büyüyo ister istemez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok elleyip sikarsan sarkar. Sevgilin babaanne memesi istiyorsa yap. Ama ben sevgilim memeni buyult dese agzinin ortasina bir tane gecirirdim.
    Yetmiyorsa daha buyuk memeliye gitsin

0|1
    0|0
    • 2ay

Sevgilimden ziyade ben 1 beden daha büyümesini istiyorum ama onun istekleri de benim için etken 3 yıllık sevgilim ve evlenmeyi düşünüyoruz zaten

• 2ay

Dile getiremez zaten biz sevgili olmadan önce arkadaştık sadece büyük göğüslerden hoşlandığını biliyorum yoksa direk olarak bana böyle bişey söylemedi

• 2ay

O zaman baska. Daha buyuk olmasini istiyor diyince sana soyledi sandim

Erkekler Ne Diyor 42

• En garanti yol pompalatmak. Ama yanlış anlama kendine değil gögüslerini pompalatacaksın. şişireceksin.

0|0
    0|0
  • 80 d iyi zaten.

0|0
    0|0
  • erkeğin oyuncağımısınsen ya kızlar erkekelr sizi kullnmak içins eviyorsa açsınlarda kendi kıçlarına gülsünler sen kimsenin malı değilsin senin vücudun bu ve bu şekilde sev ekndini beğenende böyle beğensin

1|0
    0|0
    • 2ay

Tabi ki de öyle bir durum yok. Ama sevgilimin görüşleri benim için önemli ve bende onunla aynı görüşe sahibim

• 2ay

peki ozaman kararına saygım var sen eezik değil kendi kararalrınla varsan mutluysan nedenebilirki başka keşke diğer kızlarımızda güçlü olsalar
      sonu ölüm olsa bile birkere kendielri olsalar kim bilir belkide ölmez kararalkrıyla duruşlarıyla örnek olurlar boyun eğip susup köle gibi davranılıp sen kızsın senin efendin benim gibi diyen herkimse sesiz kalsada kaybediyor kazandığı bişey yok inşallah gün gelir erkekelr kadınalrı anlar ve toplumumuzda şahit olduğumuz durumlar geride kalır aslında bu hiç olmayacak artık dahada beterleşiyor neyse iyi bayramlar kusra bakma biraz celallendim mutlulukalr

• 2ay

Teşekkür ederim böyle tepki vermen çok normal sorduğum soruyu tekrar okuduğumda kendimi çok yanlış biçimde lanse ettiğimi fark ettim umarım dediğin gibi olur kadınlar özgür bireyler olmayı öğrenirler. Sana da iyi bayramlar :)

• Hava bas şişir

0|0
    1|0
  • Hem sevgilini ödüllendir, hem de büyütmüş olursun, ellet emdir, keyif alsın eleman biraz

1|0
    0|0
  • Duvara doğru sallayıp duvara vuruyorsun onları ahtapot gibi döve döve büyürler

0|0
    1|0
  • şu sacmalıklara bak erkek arkadaşı senin gögsün büyük olmasa sevmicekmi
    emdirerek elleterek büyür diyenler seninle sevişmek isteyenler sevişmeni isteuenler yaş kaç mk 15 mi

0|0
    0|0
  • Gayet iyi bence dcup büyük benim olur benim bildiğim kadarıyla hem seni memen için mi seviyor yanlış yapıyorsun hiç büyütmek için uğraşmayın sonra pişman olursun demedi deme

0|0
    0|0
  • 80D iyi bir ölçü. Daha neyini büyüteceksin? O dediğin yöntemler göğüsler büyümez, sarkar.

0|0
    0|0
  • sevgiline söyle sürekli emsin

0|0
    0|0
  • 80 g yap

0|0
    0|0
  • denemesi bedava

1|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • degil

0|0
    0|0
  • Bence mumkun... denemek lazim. Erkek arkadasina is dusuyor ne kadar buyuk. istiyorsa o kadar cok emsin ellesin :)

0|0
    0|0
  • Bence ideal yaa. Hiç girişme bu işlere bence. Sonra inek memesi gibi olur töbe est. :)

0|0
    0|0
  • troll

0|1
    0|0
  • Gayet iyi bence partnerin şanslı

0|0
    0|0
  • çok elletmen lazım ama

0|0
    0|0
  • Elleyerek büyüse kücük gögüs kalmaz

0|0
    0|0
  • git ver bikac kişiye dene bakalım büyüyormu

0|0
    0|0
  • 😄😄😄 saçma

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 ohooo o zaman genel evdekiler ne halt yiyecekler

0|0
    0|0
  • ellersen büyürler erkek arkadasın maymun istahlımı

0|0
    0|0
  • Yalannnn

0|0
    0|0
  • Evet mümkün sen kendin eleyerek de buyutebilirsin

0|0
    0|0
  • Mumkun sevgilin emerek ve avuclayarak buyutebilir ben 70 den 85 yapmistm benmkini 😃

0|0
    0|0
  • Büyük meme candır 😍😍😍

0|0
    0|1
    • 2ay

Dimi bende çok istiyorum büyümesini

• 2ay

Emdirmek istersem 3 yıllık sevgilim var o emer

• 2ay

Emmek değil tabi ozelden bir mesaj atarmisin

• büyütmene yardimci olmak isterim

0|0
    0|0
  • Sevgilin ellesin ve emsin o zaman büyür

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 4

• 80 gayet iyi üstelik aşırı büyük olması çokta zarif değil. Hem elletme falan kendini kullandırrmaktan öteye gitmez. 80 85 çok iyi ve seksi bence. Ben benimkileri çok beğeniyorum. Küçük ya da büyük olması da fark etmiyor. Kendini sev.

0|1
    0|0
  • Daha ne kadar büyük olacak patlar mazallah cup d se zaten büyüktür

0|0
    0|0
  • Muhtemelen sen olcunu dogru bilmiyorsun. 80D zaten acayip buyuk oluyor.

0|1
    0|0
    • 2ay

Şekerim zaten büyükler ama acayip büyükte değiller 85d gibi bir ölçüye erişmek istiyorum

• çek elletirip sıktırırsan sarkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...