Bu durumda guvenmi daha on planda olur?

Evlendiniz ya ilk gece esinizden kan gelmedi ya da daha sonra tekrar denediginizdede durum degismedi bu durumda az da olsa kusukulanirmisiniz yani konturole gotururmusunuz yoksa guveniniz tamsa sorun etmezmisiniz?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bazı kadınların ilk seferde bazı kadınların 2. 3. ilişkilerinde kanaması olur. Bazılarının hiç olmaz. Hatta öyle ki, ilk ilişkisinde kanaması olduğu halde 2. ve 3. de de olabilir. Bu tamamen kadının kendi anatomisiyle alakalı birşey.
    Hiç ilişkisi olmayan birini kanaması olmadı diye bakire olmamak ile suçlamakla, daha önce ilişki yaşamış birinin tekrar yaşadığı ilişkide kanaması olmasını bakirelik zannetmek tamamen aynı kafa.
    İnsanlar birbirini gerçekten seviyorsa bunlara asla takılmazlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Evlendiğim kişiyle ilişki yaşadıktan sonra çarşafımı kontrol edeceğim evlendiğim kişiye güven duymazsam zaten evlenmem...

0|0
    0|0
  • Güvenine ve samimiyetine inanırım. Kontrole götürmek, çok rencide edici.

0|0
    0|0
  • Sozune guvendiysem gerek yok

1|0
    0|0
  • Bakireliği önemsemiyorum. Daha önce konusu açılır bunun zaten. O sırada yalan söylediyse, yalan söylediği için bozulurum.

0|0
    0|0
  • O durum Adama koyar.

0|0
    0|0
  • Ben sevgiliyken oğrenirim zaten. Guvenmişsemde eşim olmuştur zaten.

0|0
    0|0
  • Zar benim umurumda olmadığı için sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • kuşku insanı yer bitirir hemen doktora

0|0
    2|0
  • gelmiyosa bozulmustur zaten

0|0
    0|0
  • Yaw arkadas nelere takiyorsunuz. o konuda suphe duyacaksam ilk geceyi yasamam

0|0
    0|1
  • Evlenmeden önce Bakarım Gelse Bile Almak Zorunda Da Değilim

0|0
    2|1
  • Kuşkulanırım ama esnekte olabiliyor bazen

0|0
    0|0
  • Zaten evlenmeden önce hastaneye gidiyor çiftler kan uyumu vs bir ton bakiyorlar orada bakarlar bakireliğinede. Buna gerrek kalmaz kuskuyu boşver

0|0
    0|0
  • sorun etmem ben

2|0
    0|1

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Kontrole götürmeye ne gerek var bazı kadınların esnektir bazılarında hiç yoktur bile bekaret en boktan kavram zaten

0|1
    0|1
Yükleniyor...