Sorum kızlara. İstesem her erkeği yatağıma alabilirim diye bir iddianız var mı?

Daha önce böyle bir şey yaptınız mı yapmadınız mı diye sormuyorum, hatta bakire veya aşırı derecede muhafazakar olabilirsiniz. Sadece erkeklerle ilgili düşüncenizi merak ediyorum. Sizce erkekler çok mu kolay? Dişiliğinizle her erkeği yatağınıza alabilir mydiniz?

Güncellemeler:
peki o zaman işi biraz zorlaştıralım. adam zengin, ünlü ve yakışıklı bir popçu ya da futbolcu diyelim. eğer siz onunla yatmayı kafanıza koysaydınız , o da mı size hayır diyemezdi? veya en zoru nasıl bir adam olurdu? ve son olarak siz kendinizden bu kadar eminken adam tarafından terslenseydiniz?
kızlarımız coşmuş, ama sakın kendinize fazla güvenmeyin. hiç belli olmaz bu işler.

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

• çok net söylüyorum gecenin bir köründe fıstık gibi kız minicik geceliğiyle yatağıma geldi ve geldiği gibi geri gönderdim. bizzat yaşadım

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• biz bitek kocamızla yatağa bas koyarız gardas

2|12
    2|1
  • bazı erkekler herkese ilgi duymaz cinsel istekte duymaz çok seçici olur .benim böyle bir iddam olmaz çünkü dünya güzeli olsan genede karşındakinin zevkine uymuyorsan san dokunmaz

0|10
    2|0
  • sevdiğim erkek hariç kimseyi almam. Mide var dimi?

0|6
    1|2
  • ya şöyle atıp tutan kızlar kendini gizlemese hayat daha güzel. Madem iddialılar gizlemesinler.

Durduk yere sinirlendim biliyorum ama gördükçe sinir oluyorum.

0|1
    0|0
  • kafama taktıysam elde ederimm .. yaptımda daha onceden..futbolcydu :D

1|1
    0|2
  • Her türlü atarım yatağa :) kaçarı yok.

1|2
    1|0
  • adam gay değilse hiç kaçarı yok affetmem :D tabii kafaya takmışsam ;)

0|1
    0|1
  • kesnlikle yapılabilr isteyn yapr

0|1
    1|4
  • Parmağımda çevirir çevirir denize bile atarım.

Bu sadece türk erkekleri için geçerli ama. Diğer milletlerin erkekleri o kadar kolay değil.

0|1
    3|10
    • ahahah bunu yazıyorsun sormazlarmı denede gör diye erkek senden aldığını aldıkdan sonra istediğini yap

• Ben afganistan'ı kast etmiyorum. Mesela isveç. Sarışın uzun boylu mavi gözlü erkekler.

• fazla çevirme parmağın kırılır ama haklısın türk erkekelri kadıncu ondan da kolay hedef sen gibi kadınlar için ama her erkek aynı değil !

• istesem karısından bile ayırırm ..

1|1
    2|10
  • Bunu yapmak dünyanın en kolay işi. Erkekler elde etmesi çok kolay canlılar. Kullan kullan at. Ama ben öyle yapmıyorum tabiki :)

1|0
    2|7
  • Yatağa atmak değil de elde edemeyeceğim erkek yok demişliğim vardı zamanında

0|1
    1|5
  • çocuk oyuncağı bunu yapmak

0|1
    1|6
  • istense olur diye düsünüyorum ama isteyecek olani düsünemiyorum

ucuz haraketler edip acik giyinip oynasirsan arsizca cogu dayanamaz ama iste o.. gözüyle bakilir ki öyledirde bence :)

0|1
    0|1
  • bir insan XX kromozomluysa her türk erkeğini elini kıpırdatmadan yatağa alır

0|1
    0|5
  • kapalı olmama rağmen istesem dediğini yapabilirim

0|2
    3|7
    • her erkeği mi? erkeklerin hepsi o kadar kolay mı yani?

• Şaka bir yanada yaparsan kendine yaparsın. Bana ben lazım sen değil.

• kapalılardan korkcan zaten

Erkekler Ne Diyor 15

• Şu gizlenipte sallayan bayanları merak ediyorum doğrusu :))) Elde ederlermişmiş, senin özgüvenin olsa gizlenmezsin şurda, açık ol net ol gel canımı ye, dürüst ol hepsini ye ;)

0|3
    0|0
  • yanlış iradesi güçlü bir erkeği istemedikten sonra hiç bir kız elde edemez.ama yeterince zeki bir erkek her kadını elde eder er ya da geç

0|2
    0|0
  • Kızların böyle konuşmasının tek sebebi devamlı uçkuruna çok düşkün erkeklerle karşılaşmaları :) gerçi ben nefsime hakim olabilen birisiyim deneyen oldu ama başaramadı genellikle ben başardım ^^

0|1
    0|0
  • Sevdigi kiza sadik olan iradesi saglam olan erkegi biraz zor atarlar yatağa

1|2
    0|0
  • Siz iradeli erkek gormemussiniz anlasilan

0|3
    0|0
  • oz guven patlaması yasamıs hatun kisiler her zamanki gibi

0|2
    0|0
  • yavaş alsınlar hocam her erkeği alamazlar yok öyle kolay lokma

0|2
    0|0
  • samimi olarak söylüyorum millet ayrımı yapmadan erkeklerin yüzde 80 nini atar kızlar elde eder ama önemli olan yatağa almak değil devamı aslında genelde erkekler arasında "of su kız da soyleydı tas gıbı su kızı soyle ..tim" gibi rezalet konuşmalara sahit oldum bakir bir erkek olarak o yüzden kızlar havalanmasın ..ikilince ..rospu .ikince kahramansın dünyada :) gercekler acıdır kızlarla erkeklerin eşit olmadıgı gibi

0|0
    1|0
  • Her kadın her erkeği yatağına alabilir istese.. Kadınların en büyük silahıdır bu . Ne demişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar ... olsun :)

0|1
    0|3
  • Beni elde edecek güzelikte kadın tanımadım daha, yok anasının karnından doğmamış böyle biri.

0|0
    0|0
  • Şöylede bir durum var yatağa atarım diyor ama kullanılan kim oluyo şaibeli beni bir atsında kim kimi alıyo aşşağı bakalım :D

0|1
    1|0
  • her erkeği elde edebilirler evet yolda görsem bakmam dediğin kızla beraber olmussun sabah uyanınca fark ediyosun

0|0
    0|0
  • Bakıyorumda hatunlarda g.tler tavan yapmış... Anca abazanları yatağa atarsınız...

0|0
    0|0
  • kızalrın çoğunun yorumuna bakdım da bunu bir başarı gibi görüyor ha p*rnoda oynamışın ha para ile bu işi yapmışın ayda istediğini ile yatmışın bu tipler lafa gelince en namsulu çıkarır kendini sütte leke var bunlar da yok :) yapan kendine yapar sen allah ın yasakladığı bir şeyi yapıyosan karşılığı aferim mi olcak sanıyosun misli ile bedel ödiceksin salak insanlar bunu başarı görür

0|0
    0|0
  • bir tek noktam var o noktayı bulan her kadın beni alaşağı edebilir :D ama söylemem ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...