Sevgilim öpüşmüyor, neden olabilir sizce?

arkadaşlar daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım bir çok sevgilim oldu değişik ilişkiler yaşadım ama ilişkinin temeli olan öpüşme bu sevgilimde işlemiyor ufak tefek öpücüklerle kandırıyor resmen istemiyor oldukça kendime dikkat eden birisiyim ağzı kokusu vs hiç tepki almadım hatta karşı cins benden daha çok fazla öpüşmek istediler bu sevgilimle direkt ilişki yaşıyoruz ve bu da beni rahatsız ediyor sizce neden olabilir. bakire değil daha önce de ilişkiye girmiş evlilik yaşamış bir insan ateşli olmuyor oysa ben fantezilere açık birisiyim...

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• senle öpüşmüyorsa o kadın seni cinsel ihtiyaçları için kullanıyordur malesef

0|0
    0|0
    • ben bundan rahatsız değilim ama 24 yaşında ayrıca sorun değil ki

• seni sevmemesi sorun değilse bırak öpmesin o zaman takılma

Kızlar Ne Diyor 9

• zorla öp bakarsın cok hosuna gider :)

0|0
    0|0
    • :) kokutmak istemiyorum abaza gibi :D

• gerçekten seven birisi öpüşmeye karşı koyamaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • boşver öpüşmeyiverin

0|0
    0|0
  • Ben sevmediğim yada ciddi düşünmediğim kişiyi öpmek istemem içimden gelmez. Duygularda önemli bence onun duydularından emin ol.

0|0
    0|0
    • evlenmek istemediğimi ve onun da evlenmek istemediğini biliyorum sadece anı yaşıyoruz hepsi bu

• çok önemli değil çünkü bende uzun müddet düşünümüyorum sdece ilişki yaşıyoruz işte hem değer vermediği bir insana neden hediyeler alsın mantıklı mı :)

• kandırmaca .

• Ben de öyleyim. Öpüşmüyorum çoğu zaman. Öpüşememenizden kaynaklı bir durum. Karşımdaki beceremeyince keyfim de kaçıyor.

0|0
    0|1
    • bu zamana kadar güzel öpüşmekten farklı birşey duymadım ama

• Genelde öyle olur da herkesin hoşlandığı tarz farklıdır. Demekki sen kız arkadaşının hoşlandığı şekilde öpüşmüyorsun. Emin ol tek neden bu

Ben güzel öpüşüyorum diye o an karşındakinin tepkilerine dikkat etmiyorsun. Dolayısıyla o da seninle öpüşmüyor ;).

• belkide hoşlanmıyordur bazı kadınlar öpüşmenin aşkı alevlediğine inanır ve bundan dolayı öpüşmez

0|0
    0|0
  • yaa cook haklisin direk iliskide neyin nesi yaa once super romantik sevisme opusme olmalidir

0|0
    0|0
  • belki sana daha isinamamisdir.. evlilik yasadi gecirdi diye senle fantazi mi yapsin ?

0|0
    0|0
    • fantazi yapsın demiyorum ki öpüşmeden mi ilişkiye girilir sence

• beki dokuna biliyormusun? izin veriyor mu buna ?

• ilişkiye giriyoruz yani seks yaşıyoruz

• seni sevmiyor benimde bi ara sevip sevmemek arasında muallakta kaldığım bir sevgilim oldu öpemiyodum arkadaş olarak çok iyiydik ama iş bu meseleye gelince hiç istek filan kalmıyodu seni sevmiyor tüm mesele bu bence

0|0
    0|0
    • sevmediğin biriyle ilişkiye girer misin ?

• girmem ama bazen girdikten sonra pişmanlık duyanlar kararsız kalanlar olabiliyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sorunun kaynağını önce kendinde ara.Bunun için:

1-Halitosis (ağız kokusu ölçümü) yaptır. Diş klinikleri yapar. Eğer kaynak ağızda değilse.Midede olabilir.

2-Dahiliye'ye git ve gastrit ölçümü yaptır midende kaynaklı olabiliyor.

3-Parfüm kokmaktansa temiz kokmak. Yani ilişkiden önce duş almak sorununu çözebilir çünkü insanların ter kokuları birbirinden farklıdır bazı ter kokuları gerçekten ağır kokabiliyor ve kişi bunun farkında olmayabiliyor.

4-Eğer bunları yapmana rağmen sorun devam ediyor ise sorun kadında demektir.

Tatlı bir dille yada şaka yollu sormaya çalış neden öpüşmediğini.

Cevap vermiyorsa sorun kadında demektedir.

Bu bir sorundur. Çünkü sevişme durumu karşılıklıdır.

0|0
    0|0
    • hiç öpüşmedim diyor :S ben temizliğe dikkat ediyorum ağzımın koktuğunu düşünümüyorum asla çünkü ben soğan sarımsak koku yapıcı şeylerden de uzak dururum ama sanırım onun ağzı kokuyor o yüzden galiba

• o zaman onu götür halitosis'e sorunun kaynağını çözerseniz ikinizde mutlu olursunuz.

Ağız kokusu bir sağlık sorunudur. Sağlık önceliklidir.

• Öpüşmeyle alakalı kötü bir anısı olabilir. Kişisel olarak iğrenç buluyor olabilir. Hoşlanmıyor olabilir vs. Takma kafaya, öpüşmek için de zorlama kızı...

0|0
    0|0
  • Demek ki öptüremiyorsun, biraz kendinde ara hatayı. cart diye dalınmaz kızın dudaklarına. Biraz romantik ol, güzel sözler söyle cool davran. Kadın gelsin yapışsın dudaklara

0|0
    0|0
    • şap diye gelip öpüyor o yönünü seviyorum ama tam öpüşme istemiyor kaçıyor açıkcası

• demek ki sorun bende değil çünkü hiç bir kız reddetmedi ve benden daha istekli oldular

• Sen bu kadar dert etme, zamanla düzelir umarım. Konuşarak terapi uygula :)

• Değer vermiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Kendisine sorunca ne diyor. Neden böyle olduğunu söylemiyormu

0|0
    0|0
Yükleniyor...