Erkekler, Cinsel organ büyüten cihaz hakkında?

sorum sadece kendi hemcinslerime. benim cinsel organım inikken aşağı doğru sarkmıyor. ereksiyon halinde ise öyle etkileyici bir organım yok hani varsada olmuyor. bn zamanında yani büyüme zamanlarında çok büyümedim. gelişme sorunları yaşadım. doktorları gezdim. bir genç dr'da benim çok etkili bir penisim yok dedim utanarak. herkesi dışarı çıkarıp inceledi. kullandığı laf ise 'çalışsın yeter' aslında ben sadece onun için demedim kendime güven açısından güvenimi sarsıyordu. hani memesi küçük olan bir kadının bundan şikayetçi olması gibi. sorum ben hayatım boyunca bu durumdan rahatsız oldum hiçbirşey yapmadım, ama birgün bir yerde duyup traksiyon cihazı aldım penis büyüttüğü söylenen. en mantıklısı ve doğrusu bu diye yazıyor sitelerde. ama onuda kullanmaya çekindim. sizce doğru mu yaptım. kullananların bazısı ise hiçbir faydası yok diye yazıyor sitelerde?

0|0
4

En İyi Erkek Görüşü

• Öz güvenine bir şey yapılamaz ama önemseme be doktor doğru demiş. Bunları çok inceleyen kadınlardan hayır gelmez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bildiğim kadarıyla o tür ürünler hiçbir işe yaramıyor. Çok küçük olduğunu düşünüyorsa, cerrahi müdahaleye başvur.

0|0
    0|0
  • bende şikayetçiyim. Özele gel konuşalım.

0|0
    0|0
  • ilac kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...