Penisden korkuyorum, napicam?

Erkek arkadaşim kendisininki 15cm dedi. Bu normal mı? ya da biraz kücükmü? Sizce normal penis boyu kac cm? Ve ben penisden korkarim ya :( bana cok korkunc geliyor :( napicam? Nasil yenicem ben bu fobiyi. Yardim edin

0|1
6|54

En İyi Erkek Görüşü

• kızlarda bulunan kızlık zarı denilen kum saatine benzer yapıya sahip kilcal damarların bulunduğu genital bölge vajinanın 2 cm kadar icerisinde bulunmaktadır. 15 cm penis boyu normal bir boyuttur ve kızlık zarını bozabilir. Zevk alma konusuna gelinince kadınlarda genellikle solbacak tarafında vajinanın icerisindeki sol duvarda bulunan dokunaclar sayesinde ve klitorisin uyarılması sayesinde kadınlar zevk alırlar 10-22cm arası penis boyu ve 2-8cm arası penis kalınlığı normal ölcülerdir. Her şeyin fazlası zarardır. aşırı kalın veya aşırı uzun ya da aşırı uzun ve kalın penis zevkten cok acı verir bazı kadınlarda durum farklıdır bazıları zevk almayı sever iken bazıları ise acı hissetmeyi severler...

0|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Yedikten sonra korkun kalmaz merak etme. d

4|9
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• Korkmana gerek yok eni sonu tadına bakacan

1|0
    0|0
  • Nasıl bir destek istiyorsun ona göre yardımcı olmaya çalışayım.15 cm normal boyut.

0|0
    0|0
  • 15cm Türkiye geneli icin büyük, ama ölcüsü normal, vajina icinde normal, vajina 20cm kadar sorunsuz alir, girer.

0|0
    0|0
  • Normal bir boyut. Korkmanı gerektirecek bir şey değil. Herkes eninde sonunda geçiyor zaten bu yollardan.

0|0
    0|0
  • 15 cm altındakiler çoğunlukla küçük diyo kızlar 15 den sonrakiler kızlar çoğunlukla normal diyo. Korkmana gelirsek onun için bişey diyemem 30 cm isteyen kızlarda var senin gibi korkanlarda var

0|0
    1|0
  • 15 cm. normal.
    Zamanla alışırsın. ;)

0|0
    0|0
  • Türkiye standartlarına göre Penis boyu normal. Şimdi gelir 20-25 cm ciler ama inanma standart ve yeterli korkmaya da gerek yok birkaç kere dokununca korkun geçer

0|0
    0|0
  • Öncelikle senin penisden değil penisin sahibinden korkman lazım eğer anlayışlı kibar birisi ise canın yanmaz konuşursun onunla yavaş ve sana göre hareket etmesini istersin zaten zamanlada alışırsın aceleci olmayın

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Fobini yenmek istiyorsan üstüne üstüne git.

0|0
    0|0
  • 2 ye böl işte gerçeği odur

0|0
    0|0
  • İşlevine bak;)

0|0
    0|0
  • Yiyemedigin seyin altina yatmican bitti giti sorun

0|0
    0|0
  • Sevgiyle yaklaş ona birşey yapmaz

0|0
    0|0
  • Kucukmus

0|0
    0|0
  • korkarım morkarım ne ayaksın. eline alınca götüreceğin yeri biliyosun ama.

0|0
    0|0
  • bende çok korkuyom hep yanımda benim işim daha zor

0|1
    2|0
  • Nirmal bir evat

0|0
    0|0
  • saldırmaz merak etme

0|0
    0|0
  • türkiye ortalaması 12 cm.. 15 santim ideal boylarda korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • p*rno izlemeni tavisye ederim. erkek arkadaşın standartlarda sanırım.

0|0
    0|0
  • 12-15 arası normal. 15 den büyüğü büyük diye geçiyor dünya standartlarında

0|0
    0|0
  • 15 Mi sana 20 21 girse birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Neden korkuyorsunki

0|0
    0|0
  • Benimde 15 cm ne büyük ne küçük 😀