Bekaretimi ona verdim ama beni hep ilkim değilmiş sandı!

Erkek arkadaşımla ilk gecemizi yaşamadan önce daha önce 3 senelik ilişkim oldu bekaretimi o ksiye vermiştim, prezervatiflere de alerjim falan var yok işte ilk tecrübemde üstüne çıkarak yapmıştım dedim. Ama bakireydim. Bakire olmadığımı göstermek istemiştim çünkü 24 yaında ve ilk tecrübemi yaşayacağım için ona çok bağlancağımı düşünmesini istemedim. ilk gecemizde pembe bir kan da geldi hatta bakiremisin diye sormuştu bnde hayır demiştim yine saçmalama falan demiştim. 7- 8 kez falan birlikte olduk çok tecrübem olmadığından da bazen acı duydum, hatta 3.sunde tekrar kanadı ve o anlam veremedi. Sizce artık bekaretimi ona verdiğimi söylemelimiyim? Çünkü ayrılmanın eşiğindeyiz ve sırf öyle olduğu için bitiyor gibime geliyor :(

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar nasıl düşünceler, siz gençler hangi ruh halinde yaşıyor kime ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz bilmiyorum ki? yok söylesem öyle düşünürdü bunu yapardı. verdin ne oldu, söylemedin ne oldu, şimdi söyleyeceksin ne olacak. insan ne ederse kendine eder. Yanlız kadınlar kulübüne merhaba de.

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Sırf o yüzden bitiyorsa ilişki size inanacağını pek sanmıyorum, söylemekle birşey kaybetmezsiniz yine de.

2|0
    0|0
  • O zaman itiraf et.

1|0
    0|0
  • Bunun için gidecekse gitsin...

0|0
    0|0
  • Hadi amk bu kız salak sendemi salaksın lan kanı görüpte üstüne birde bakiremisin diye soran senin için bunca şeye katlanan seven birisini bırakmayı adamlıkmı sanıyo o denyo.abi yok ya bundan böyle yek başıma sizlemi uğraşıcam bide

0|0
    1|0
  • millet bakire olmadığı halde sallar tutar sen niye bakire değilim saçmalama dedin onu anlamadım :S

2|1
    0|0
  • neden böyle bişey başvurdunki çok anlamsız

2|0
    0|0
  • bundan sonrakine vereceğin hiçbişi kalmadı :D kulübe hoşgeldin

1|1
    1|1
  • Artık çok da bir önemi yok!

0|0
    1|0
  • Yaptıgın iş biraz saçma olmuş ama Nekadar erken söylersen okdr iyi söylemeye bak :S

0|0
    0|0
  • vermesen de verdi derler bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • bence artık çok geç..tanıdım seni

0|0
    0|0
  • hehe ne diyim sana simdi söyle tabiki =)

0|0
    0|0
  • söyle ona .

0|0
    0|0
  • sığ düşüncelerde kaybolup gideceksin .

0|0
    1|1
  • en basından sacmalamıssın saten sen.söle tabiki

0|0
    0|0
  • sen bittin bencede söle . hiç hoş değil böle şeyler güvenmesi lazım evlenmeniz gerek

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra

mode on: bakir erkek yok zaten

0|0
    1|0
  • öncelikle erkeklerin çoğu daha önce ilişki yaşamış kızları sevmezler bakire kız isterler zaten saçmalamışsın artık söylesende sizin sonunuz ayrılık ve bu ayrılığın sebebi sensin

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ''Bakire''nin anlamı ''el değmemiş''tir.

Ne ''kan gelecek'' demektir ne ''zarı yırtılmamış'' ne de ''namuslu''. Yalnızca el değmemiştir, o kadardır.

4|6
    0|0
  • bakire olduğunu mu sanıyordu anlamadım. neyse doğru neyse onu söyle.

0|0
    0|0
  • allahım akıl fikir ver ya insan söylemezmi

0|0
    0|0
  • bence seni denemek için bakire olmadığımı söyledim de,malmıdır nedir ya kaç gün kan gelmiş işte nasıl inanmıyor bakire olmadığına.demekki ünceki sağlam beceremeiş seni

0|0
    0|0
  • arkadaş dürüst ol hani vermişsin zaten söyle doğrusunu

0|0
    0|0
    • oncekine vermedim ama verdiğimi soledim

• bu şekilde neden saçmaladın peki hani sen git bu kadr özel anı bu kadar kötü yaşa feci yani

• artık cok gec senı kesınlıkle terk edecektır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...