Vajina beyazlatıcı kremleri nereden satın alabilirim?

İnternet ortamı dışında vajina beyazlatma kremlerini nereden alabilirim? Önerdiğiniz bir krem var mı?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Dermatoloji uzmanına danışıp al böyle ürünleri. Kararmanın derecesine göre ürünler var çünkü.

1|0
    0|0
  • Erkek sakal traş köpüğü, sürekli kullan farkı görürsün.

Biliyorum saçma gelicek sana.

0|0
    0|0
  • Seyin enfeksiyon kapar

0|0
    0|0
  • Iyy igrenc.

0|0
    1|0
  • Öyle bir krem yok.

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkadaşım koltuk altı kararması için internetten sipariş etmişti gerçekten işe yaradığını kendim gördüm ama biraz geç geldi kargo bu yüzden internet dışı bir yerden almak istiyorum aslında var ama pek sağlıklı değil

• 2ay

Teşekkürler*

• 2ay

:-D uğra bakalım

Dur kusayim

• gereği var mı sence?

0|0
    0|0
  • kozmetik

0|0
    0|0
  • Pirinç unu ile limon suyundan bahsediliyor ama bir araştırmak lazım.

0|0
    0|0
  • Bayan arkadaşım kullanıyor faydasını da görmüş joydrops sanırım. Çok mu kara ki senin ki?

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır rengi biraz koyulaşmış vücudumla aynı renk değil nasıl anlatsam

• 2ay

Anlatmadan da yapabileceğin şeyler var unutma 😉😉😉

• Kararma mı var

0|0
    0|0
  • Öyle bir krem yok

0|0
    0|0
  • çokmu siyah

0|0
    0|0
  • Ne renkki sennki

0|0
    0|1
  • Sevgilin varsa eklemeden yalasin

0|0
    0|1
  • Kremden ziyade doğal yöntemler var benim eski Sevgilim de de vardı baya baya açılmıştı rengi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yalan onlar vajina beyazlamazki ancak michel jackson gibi ameliyatla beyazlar 😊

0|1
    0|0
    • 2ay

Arkadaşım koltuk altı kararması için internetten sipariş etmişti gerçekten işe yaradığını kendim gördüm ama biraz geç geldi kargo bu yüzden internet dışı bir yerden almak istiyorum aslında var ama pek sağlıklı değil

• 2ay

Koltuk alti kararmasi surtunmeden dolayi kararir kikolu degilse kararma cok nadir ten rangiylede alakali bir durum.. vajinay mi beyazlatttin dielim adet olunca ped takacksin yine kararacak ömürlum olmaz ki onlar

• 2ay

Michael Jackson ameliyatla beyazlamadı bugün 2016 olmasına rağmen tıpta ten rengi açtırma diye birşey çıkmamış vitiligo denen hastalık yüzünden o halde git bir araştır

Yükleniyor...