Regl öncesi nasıl oluyorsunuz?

ben deliriyorum.. Bacaklarım yüzüm karnım her yerim şişiyor kıyaferlerim olmuyor. Siz nasıl oluyorsunuz, neler yapıyorsunuz?
Burda biraz anlatmış http://link.tl/PzdB ama bunları uygulamak cok zor :(((((((((

0|1
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar zor ya. ''Her ay neden bu kadar çile çekiyorum?'' diye sorardım kendime kadın olsam. Ne bileyim, bıkarım bir yerden sonra. Off, yine mi regl oluyorum, Allah'ım bıktım diyebilirdim. İyi ki erkeğim dediğim konulardan en önemlidir bu. Yani o kadar uğraştırıyor ki. Bari karın ağrıtması. Daha neleri var, her ay yahu her ay. Yılda bir veya 3-4 ayda bir olsaydı bari keşke. Hepsi bunların çocuk olsun diye işte. Yoksa bir şekilde durdursan şu regli işini, rahat edeceksin de, çocuk olmayacak o zaman da...

0|0
    0|0
    • 2ay

duygularıma tercumansın. hep düşünüyorum bu söylediklerinin hepsini. şu an kendimi patlama derecesine gelmiş bir balon giiibi hissediyorum :D olnca daha beter ağrıdan bayılcak durumda oluyorum. . işkence ya işkence :(

• 2ay

Ama işte Allah'ın siz kadınlara verdiği bir şey bu da. Doğurganlık özelliği oluyor. Dünyaya bir birey getiriyorsunuz, dahası var mı? Elbette erkek olmadan olmuyor da, kadın taşıyor onu 9 ay boyunca. Kadın doğuruyor. Böyle acıları var tabii ki bunun da. Regl olmadan da çocuk sahibi olunabilseydi, daha iyi olabilirdi tabii. :D

• 2ay

Evet öyle tabiiki de çok şükür oluyor.. Olmayınca daha zor geçiyor. Ama keşke bu kadar acılı olmasaydı ya :D

En İyi Kız Görüşü

• Başta öyle şeyler olmuyor sadece midem bulanıyor ve karnım ağrıyor ama başka bir ağrı bu 😄 Olduktan sonra baştan sonuna dokunsan patlayacakmışım gibi oluyorum, alınganlaşıyorum, sinirli oluyorum canım yanıyor ya hiçbir şeye müdahale edemiyorum. Sanki belimle kalçamı ayırmışlar orda bir boşluk varmış gibi hissediyorum🙄 O süreç boyunca çekiyorum birde ondan öncesine dayanamazdım herhalde 😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olmuyorum

0|0
    0|0
  • Bilmiyom ki

0|0
    0|0
  • Hic olmadim allah sizd yardim etsin insallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bitki çayı iciyorum. Ağrılara bulduğum cozum bu. Yorgunluk oluyor, tatlı canım istiyor, duygusallaşiyorum. Geçen gecenin gecenin 4'ünde uyandım, zihnime duygulu düşünceler geliverdi ve ağlamaya başladım. Olanlar bunlar.

0|0
    0|0
  • Karnım şişer. Bel ve bacaklarim çok ağrır. Bacaklarım havayla dolu, sanki patlayacakmış gibi olur. Mini hamilelik benimkisi

0|0
    0|0
    • 2ay

kesinlikle benim de öyle

• Ağrılı mesela şu an :(

0|1
    0|0
  • ağrısı yetmıyormuş gıbı sebebsız ce sınırlenıyorum aşırı sonrada ağlıyorum ama hıçkıra hıçkıra ağlıyorum

0|0
    0|0
  • Adet olacağımın haftası karınım şişiyor. ve agresif oluyorum. saç diplerime kadar ağrım oluyor. saçlarımı tarayamıyorum o derece. genital bölgede de ağrılar oluyor tabi en önemlisi tatlı isteğim artıyor. adetliyken ilk 3 gün ağrım oluyor. sadece dinlenerek geçmesini bekliyorum pek bir altarnetif yok.☺☺

0|0
    0|0
  • Bana hiçbir şey olmuyor.

0|0
    0|0
  • Hibir şeyy olmuyor

0|0
    0|0
  • Hafif ağrı oluyor

0|0
    0|0
  • Link virüslü yelloz